Кошик
945 відгуків
СпецПоливСервіс - інтернет-магазин, все для поливу і саду
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar
+380 (66) 082-26-08
Vodafone
+380 (93) 082-26-08
Lifecell
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Система туманоутворення в теплиці

Система туманоутворення в теплиці

 

 

 

 

 

 

 

 

Туманоутворювачі, фогери

 

Теманообразователи фоггеры

 

Модели:

 

  1. Туманообразователи на 4 форсунки
  2. Туманоутворювачі на 1 форсунку
  3. Мініспринклери "Струна"

 

Фракція краплі максимально наближені до туману краще підходить для зволоження повітря або охолодження довкілля температури. Фогер створює зону насиченої вологості, яка є ідеальною для укорінення та розвитку рослин. Середній розмір краплі таких дощівників становить усього 65 мікронів.

 

Правила розміщення туманоутворювачів для зволоження:

Для завдань постійного зволоження, на посадковій площі завширшки до 1,2 метра туманоутворювачі розміщують на висоті 45-75 см від поверхні рослин в 1 ряд, крок розміщення розпилювачів водночас не має перевищувати 1 м один від одного. Для ділянок завширшки до 2,4 м фогери розміщують у 2 ряди, а для широких площ рослин кожен ряд туманноутворювачів розміщують через кожні 1,2 м. 

 

Правила розміщення туманоутворювачів для охолодження:

Якщо першорядне завдання — це охолодження навколишньої температури повітря, дощівники розміщують із кроком від 1 до 3 метром на висоті 0,9-1,8 м над рослинами, між рядами дотримуються дистанцію від 1,5 до 4,5 метра. Чим ширший крок розміщення туманоутворювачів, тим довше цикл зволоження, це важливий чинник, який потрібно враховувати за індивідуальними особливостями культури, що вирощується.

 

Залежність дистанції розміщення від тривалості охолодження

 

Частота работы туманообразователей в теплице

 

Для максимального ефекту охолодження встановлюються витяжні вентилятори, рекомендується проводити обмін повітря приблизно 20 разів на годину — ці рекомендації є загальними та мають застосовуватися відповідно до місцевих умов роботи системи. Тривалість імпульсу та інтервал мають бути точно налаштовані відповідно до індивідуальних умов росту рослин, вказаний час є лише початком для розрахунків.

Для культур, нечутливих до зволоження, імпульс можна подовжувати та/або скорочувати інтервал. Відстані в таблиці можна змінювати під свої потреби, але не перевищуючи крок рекомендованого розставлення. Перевищення кроку розставляння туманоутворювачів призведе до утворення сухих зон.

 

 

Стаття в процесі написання...

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner