Кошик
2053 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Контролер поливу Hunter HC-1201i-E (12 зон, внутрішній) Wi-Fi

 • Готово до відправки
 • Оптом і в роздріб
 • Код: HC-1201i-E

17 582 ₴

Показати оптові ціни
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Контролер поливу Hunter HC-1201i-E (12 зон, внутрішній) Wi-Fi
Контролер поливу Hunter HC-1201i-E (12 зон, внутрішній) Wi-Fi
17 582 ₴
Готово до відправки
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

Контролер поливу Hunter HC-1201i-E

Контролер Hunter HC-1201i-E – це пульт керування нового покоління, для установки в приміщенні, призначений для управління середніх і великих систем поливу, обладнаний технологією Wi-Fi для віддаленого управління з використанням програмного забезпечення Hydrawise® від Hunter. Використовується як у приватному секторі, так і в професійних системах дощування.

В програматор HC-1201i-E встановлена нова система Hydrawise Predictive Watering ™, яка дозволяє коригувати графіки поливу на основі прогнозованої температури, ймовірність дощу, вітру і вологості для забезпечення максимальної економії (до 50 %) води, у порівнянні з іншими контролерами, що запрограмовані хронологічно і не регулюють тривалість поливу протягом року без втручання людини. З додатком Hydrawise ви можете отримувати інформаційне зведення про роботу контролера, включаючи проблеми з несправною проводкою, змінами програми та подіями поливу, які реєструються і доступні для перегляду в режимі реального часу. Підключивши лічильник швидкості протоку HC-Flow до пульта управління HC-1201i-E, можна отримати просту і ефективну систему моніторингу потоку води і в разі пориву трубопроводу отримати повідомлення про аварію. В обліковий запис до вашого контролера можуть входити різні користувачі. Користувачі можуть бути навіть «тільки для читання», щоб вони не могли вносити які-небудь зміни в вашу конфігурацію. ЗА Hydrawise надає просту у використанні, але надзвичайно універсальну систему для управління контролерами поливу клієнтів без необхідності відвідування об'єкта.

Пульт керування поливом HC-1201i-E може також працювати без підключення до мережі інтернет, в такому випадку буде використовуватися хронологічний графік поливу в пам'яті контролера. При відсутності інтернету програматор запустить полив за останніми налаштуваннями, синхронізованим з хмарним сервером.

Контролер HC-1201i-E може керувати системами поливу газону з висувними зрошувачами, краплинним поливом рослин на ділянці, так і системами напірного крапельного поливу в теплицях.

HC-1201i-E – відмінне рішення, коли потрібно контролювати до 12 зон поливу, індивідуально налаштовувати до 12 програм з 6 запусками кожної зони на добу.

HC-1201i-E має можливість запуску зони поливу в ручному режимі на відстані через додаток Hydrawise, що особливо зручно сервісним фахівцям в момент проведення робіт з консервації системи поливу на зиму.

Крім того, сам контролер HC-1201i-E дуже простий і зручний у використанні, при наявності безлічі корисних функцій. До такого пульта керування легко звикнути.

 

Опис додаткових функцій Контролера поливу Hunter HC-1201i-E:

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

 • Кількість зон: 12;

 • Тип: фіксована кількість зон;

 •  Тип монтажу: для установки в приміщенні;

 • Корпус: пластмасовий;

 • Дисплей: кольоровий, сенсорний, з діагоналлю 7 см;

 • Час роботи зони: від 1 сек. до 24 години (з кроком в 1 хвилину);

 •  Кількість запусків: 6 в день для кожної програми;

 • Підтримка функції Wi-Fi для швидкого підключення до Hydrawise;

 • Графік поливу: 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних / непарних днях, по парних / непарних тижнях;

 •  Формати відображення часу: AM/PM і 24-годинний;

 • Раціональний полив з регулюванням Predictive Watering™;

 •  Можливість скасування роботи датчика по зонах поливу;

 • 2 входи для підключення будь-яких датчиків Clik або витратоміра HC;

 •  Сумісність з датчиками: RAIN-CLIK, MINI-CLIK, SOIL-CLICK, WR-CLIK, FREEZE-CLIK, HC-075-FLOW, HC-100-FLOW, HC-150-FLOW, HC-200-FLOW;

 • Виявлення і сповіщення про надлишкову недостатність  швидкості потоку (опціонально) при наявності витратоміра НС;

 • Налаштування сезонної поправки (від 0% до 300%);

 • Повна сумісність з клапанами Hunter;

 • Обхідний перемикач датчика;

 • Захист від короткого замикання виявляє несправності проводки і пропуски станції без пошкодження системи;

 • Індивідуальне управління Насосом / Майстер клапаном для кожної зони поливу;

 •  Висота установки над рівнем моря: до 2000 м при температурі від -18 °C до 60 °C;

 • Гарантійний період: 1 рік;

 

РОЗМІРИ:

 

 • Висота: 15,2 см

 • Ширина: 17,8 см

 • Глибина: 3,3 см


ЕЛЕКТРИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

 • Вхід трансформатора: 230 В змінного струму ± 10 %, 50/60 Гц;

 • Вихід трансформатора: 24 У змін. струму, 1,0 А;

 • Вихід зони: 0,56 А на зону;

 • Максимальний вихід: 0,9 А (включаючи ланцюг головного клапана);

 • Електронний захист від короткого замикання;

 • Обладнання внесено до реєстру Лабораторії по Техніці Безпеки UL (США), cUL, FCC, CE, RCM;

 

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ HYDRAWISE®


- Підключення до Wi-Fi забезпечує можливість швидкого програмування, управління поливом по мережі Інтернет, надсилання сповіщень про стан контролера, зберігання схеми поливу і ландшафту в мережі;

- Predictive Watering™ дозволяє зробити точну настройку погоди за даними метеостанції для максимальної економії води та ефективності поливу рослин (є можливість додати до п'яти (5) метеостанцій);

- завантажити мобільний додаток З Hydrawise можливо через Apple® App Store і Google Play ™ Store (додаток для iPhone або Android в якості пульта дистанційного керування);

- Пульти управління, які підключені до Hydrawise затверджено EPA WaterSense контролерами інтелектуального поливу.

 

РОЗШИРЕНІ ПОРТИ ДАТЧИКА

Контролер HC дозволяє використовувати два порти датчиків загального призначення для безлічі різних функцій. Порт датчика працює з витратомірами Hunter HC, лінійкою датчиків Hunter Clik і стандартними датчиками дощу і ґрунту. Порти датчиків можуть зупиняти і запускати цикл поливу, що дозволяє створювати власні запуски на основі показань датчиків.

 

ВИТРАТОМІР HUNTER HC

Установка додаткового факультативного лічильника швидкості потоку - витратоміра Hunter НС допомагає відстежувати стан системи трубопроводів і спринклерів. В разі поломки труби ви отримуєте автоматичні сповіщення, щоб запобігти пошкодженню майна.

 

ПРОГРАМОВАНІ ДАТЧИКИ

Контролер HC дозволяє настроїти будь зони поливу будуть реагувати на сигнал датчика дощу. Це корисно, якщо деякі зони знаходяться в зимовому саду/теплиці, коли немає необхідності відключати їх після дощу.

Також є можливість налаштувати затримку на спрацьовування поливу після надходження сигналу від датчика. Що корисно на важких ґрунтах, де вбирання вологи відбувається дуже повільно.

 

ПРОГРАМОВАНА ВІДСТРОЧКА ПОЛИВУ

За допомогою цієї додаткової функції користувач має можливість перевести контролер у режим очікування на задану кількість днів. За події періоду очікування, цикл зрошення відновиться за існуючим графіком.

 

АВТОМАТИЧНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОРОТКИХ ЗАМИКАНЬ

Контролер здійснює моніторинг сигнальної електропроводки за рахунок вбудованого міліамперного датчика і самостійно виявляє коротке замикання на кабельній лінії зони поливу. При цьому подача напруги на електромагнітний клапан проблемної зони припиняється, в той час, як інші зони продовжують працювати. Якщо струм занадто високий або занадто низький, Hydrawise попередить вас і повідомить, який клапан не працює належним чином. Це дозволяє усунути несправності клапана до того, як буде завдано шкоди рослинам.

 

ІНТЕРВАЛ МІЖ ЗОНАМИ ПОЛИВУ

Контролер HC має можливість налаштувати часовий інтервал від 0 до 6 годин між двома послідовними зонами поливу, що дозволяє робити настроювання паузу після поливу кожної зони. Ця функція широко використовується в системах з накопичувальними водними резервуарами та дозволяє використовувати невеликий запас води для поливу великих площ.

Наприклад: після поливу кожної зони здійснюється пауза тривалістю 1 годину, за цей час водний резервуар заново наповнюється і до моменту запуску наступної за рахунком зони резервуар має вже достатню кількість води для поливу.

 

ЦИКЛ І ВИТРИМКА

Нова функція дозволяє задати максимально дозволений час поливу зони, при якому ґрунт встигає увібрати вологу, а також поставити паузу між такими циклами поливу.

Функцію можна використовувати, якщо полив здійснюється на ділянках, де вода при рясних опадах стікає вниз по схилу. Цикл і витримка дозволить полити таку ділянку невеликими порціями, що забезпечить рівномірне всмоктування вологи ґрунтом.

Другий варіант використання цієї функції - обмежити час роботи зони поливу і зробити достатню паузу для набору накопичувального водного резервуару.

 

СЕНСОРНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Контролери HC і Pro-HC дуже просто, зручно і швидко програмувати без підключення до Wi-Fi за рахунок повністю графічного інтерфейсу користувача з сенсорним екраном.

 

 

     

 

 

Основні
ВиробникHunter
Країна виробникСША
ТипКонтролер
Довжина33 мм
Ширина178 мм
Висота152 мм
СтанНовий
Додаткові характеристики
Стійкість до ультрафіолетуТак
Користувальницькі характеристики
Кількість зон поливу12
виконанняВнутрішній
Функція Wi-Fi управлінняВбудована
Тип пристроюКонтролер з живленням 220В
ФункціїПідтримка погодних датчиків, Підтримка датчика вологості, Підтримка імпульсного витратоміра, Необмежений режим програмування
Кількість датчиків, що підключаються2 + 1 в розрив ланцюга
 • Ціна: 17 582 ₴
 • Спосіб упаковки: Коробка. Комплектація: контролер, інструкція, комплект болтів з нержавіючої сталі для кріплення до стіни. У комплекті присутня вилка для підключення до розетки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner