Кошик
1446 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Автоматичний полив

Автоматичний полив

 

 

Що таке автополив (автоматичний полив)?

 

Автоматичний полив або як частіше говорять "автополив" - це інженерна автополив система, призначена для автоматизації процесу поливу рослин без стороннього або з мінімальним втручанням. Автополив система включає використання різних компонентів, таких як трубопроводи та електричні лініївисувні зрошувачі для дощування та системи крапельного зрошення, елементи автоматизації такі як контролери, електромагнітні клапани, датчики контролю дощу, вітру, температури та вологості, а в сучасних SMART системах автополиву використовуються і різні програми для віддаленого доступу та контролю. Основним завданням кожної системи автополиву є автоматичне зволоження ґрунту, полив газонів та рослин у певний час та у заданій кількості. Автополив це ефективний спосіб забезпечити рослини водою без необхідності ручного поливу та особистого контролю.

Автополив система може значно спростити життя кожного домовласника, сьогодні це прості та надійні системи які здатні перетворити Вашу ділянку на квітучий райський куточок без необхідності щоденної витрати великої кількості часу на ручний полив газонів та насаджень. 

Для організації автополиву на вашій ділянці можна скористатися послугою "автополив під ключ" або якщо Ви власник невеликої та геометрично правильної ділянки можете вибрати та купити комплект автополиву. Комплект для автополиву можна змонтувати й своїми руками витративши невелику кількість часу, зробити це не складно, у нас на сайті в розділі "Статті" ви знайдете всю необхідну інформацію в доступному форматі або перейдіть за посиланням.

 

 

Переваги систем автополиву або навіщо Вам автоматичний полив?

 

Отже, розібравшись, що таке автополив давайте розберімось і в такому питанні: навіщо і для чого автополив мені потрібен?

Основна перевага такої системи ховається у слові "Автоматичний". Так, автоматична система поливу, або "автополив", може значно полегшити догляд за газоном, клумбами, садом або іншими рослинами на вашій території.

Ось кілька переваг автоматичної системи поливу:

  • Економія часу — не потрібно регулярно контролювати та поливати рослини вручну. Автополив система виконує це завдання за вас, залишаючи дорогоцінний час для виконання інших завдань.

  • Рівномірний полив — правильно спроектована й змонтована система автоматичного поливу забезпечує рівномірний розподіл вологи по ділянці даючи рослинам стільки вологи, скільки їм потрібно, це сприяє їх здоровому зростанню.

  • Економія води — система автоматичного поливу може бути налаштована на оптимальне використання води, автополив Hunter в цьому досяг великого успіху розробивши сучасні контролери з підтримкою фірмової програми Hydrawise яка в автоматичному режимі може коригувати подачу води в залежності від сезону та погодних умов.

  • Підтримка оптимального графіка поливу — Ви можете налаштувати систему для поливу в оптимальну пору доби, що сприяє кращому засвоєнню вологи рослинами.

  • Догляд у вашу відсутність — якщо ви їдете з дому, автополив забезпечить рослини водою за вашої відсутності, що особливо зручно під час відпустки, а з WI-FI або SMART контролером будете мати віддалений доступ та зможете контролювати систему.

Таким чином, автоматична система поливу дійсно може спростити догляд за рослинами, роблячи його більш ефективним та менш трудоємним для власників.

Наша компанія багато років професійно займається різними системами автоматичного поливу від проектування, продажу обладнання та монтажу під ключ до сервісного обслуговування, тому якщо у Вас виникли додаткові питання про переваги автополиву – звертайтеся за відповідями, наші фахівці завжди й на найвищому рівні готові допомогти Вам.

 

 

Вартість системи автоматичного поливу або "У скільки мені обійдеться автополив"?

 

Мабуть, один із частих питань, на початковому етапі, від домовласників так і звучить "Яка буде вартість системи автополиву?". Щоб відповісти на це питання, з ідеальною точністю, ми надаємо послуги виміру ділянки та проєктування систем автополиву, і тільки після виконання проєктних робіт ви матимете точну цифру.

Ну, а якщо не точно, то вартість системи автоматичного поливу залежить від різних чинників, таких як: розмір ділянки, потужність джерела водопостачання, складність ландшафту, тип ґрунту, а для ділянок із наявними газонами й рослинами — потреба збереження газону.

У сучасному світі все більше садівників, фермерів і власників ділянок бажають використовувати автоматичні системи поливу для полегшення догляду за рослинами. Однак, перш ніж розпочати монтаж такої системи, важливо розуміти різні аспекти, які можуть вплинути на її вартість.

Першим і основним чинником, що визначає вартість системи автоматичного поливу, є розмір ділянки та кількість рослин, які потрібно поливати. Маленький сад або газон може обійтися доступнішими системами, тоді як більші ділянки, включно з великими садами та комерційними ділянками, можуть вимагати складніші та, відповідно, й дорожчі системи.

Другим ключовим аспектом є тип компонентів, що входять до системи. Контролери, трубопроводи, зрошувачі, системи крапельного поливу — усі ці елементи можуть відрізнятися як за якістю, так і за ціною. На сьогодні для України ідеальним вибором у категорії "ціна/якість" - це автополив Hunter.

За багато років роботи ми вели статистику вартості реалізації всіх реалізованих проєктів, ознайомиться з цінами на монтаж автополиву під ключ можна в розділі "Ціни", а купити автополив можна в нашому каталозі. Вартість системи автоматичного поливу варіюється залежно від розміру ділянки, типу використовуваного обладнання та потреби в проведенні робіт нашими фахівцями.

Для зменшення вартості реалізації проєкту багато наших клієнтів бере на себе деякі роботи, такі як: копання траншей, розбирання і збирання ФЕМ (тротуарної плитки) чи інші, а деякі й зовсім роблять усе своїми руками заявляючи лише послугу "шеф монтаж". Перед початком монтажу автоматичного поливу рекомендуємо звернутися до нас для консультації, щоб визначити вимоги до системи та приблизно оцінити вартість, опираючись на ваші потреби та бюджет.

 

 

Від проектування до реалізації системи автоматичного поливу

 

Отже, припустимо, що ви вже обдумали всі "За" та "Проти" і зважилися на будівництво такої інженерної системи, як автоматичний полив. З чого почати? Якщо вас цікавить автоматичний полив Київ, звертайтесь до нас і наш фахівець приїде до Вас на ділянку, зробить замір території, замір джерела водопостачання та відповість на всі питання. Ви разом визначите конфігурацію майбутньої поливної системи та обговорите усі нюанси. Автоматичний полив Київ та Київська область це наш профіль!

Після виміру ділянки вся зібрана інформація потрапляє до проектанта який готує проект автоматичного поливу з докладною схемою розміщення траншей під трубопроводи та кабельні лінії, розміщення зрошувачіві, крапельних ліній, схему перекриття території дощуванням, рекомендований графік поливу, а також докладний кошторис. Готовий проект передається Вам для узгодження та визначення дати початку робіт. Після визначення дати початку робіт протягом обумовленого часу відбувається монтаж автополиву Hunter нашими фахівцями. На зроблену нами роботу ми надаємо гарантію. Кінцевий етап — це здача роботи, під час якого відбуваються всі взаєморозрахунки та презентація роботи системи автоматичного поливу. 

Для мешканців віддалених від Києва населених пунктів перед тим, як купити автополив, варто почати з дзвінка нам та замовлення послуги проектування системи автоматичного поливу. В цьому випадку вже безпосередньо проектант збирає всю необхідну інформацію, таку як: схема ділянки (може бути замальована від руки із зазначенням усіх розмірів), ген план або дендро план, можливо ландшафтний проект, якщо такі є. Просить надати інформацію про джерело водопостачання для розуміння чи прорахунку його потужності — це безпосередньо залежить на вартість реалізації системи автополива. Також збирається та обговорюється й інша важлива інформація: де розмістити контролер поливу, скільки на території потрібна точок доступу до води (садових гідрантів, водорозбірних колонок) та де їх розмістити та інша. Отримавши детальний проект системи автоматичного поливу, включаючи монтажні схеми, можна сміливо купити автополив, а точніше купити обладнання для автоматичного поливу у нас і за дуже гарною ціною.

Доставка обладнання відбувається як правило НОВОЮ ПОШТОЮ, але можливий і самовивіз із нашого складу.  Для мешканців інших міст монтаж системи автоматичного поливу може здійснюватися нашими партнерами або своїми руками, в останньому випадку, під час монтажу автополиву Ви можете розраховувати на безлімітні консультації та технічну підтримку в телефонному режимі.

 

 

Висновок! Актуальність такої системи, як автоматичний полив, для сучасного домовласника

 

У наш час автоматичний полив є важливою та актуальною системою для сучасного домовласника. У світі, де час стає все більш цінним ресурсом, автоматизація процесів догляду за садом чи ділянкою набуває великого значення. Система автополиву надає власникам садів та ділянок цілу низку переваг, які роблять її затребуваною та актуальною у сучасному світі.

Перше, що слід зазначити, це економія часу. Можливість не проводити години щодня за поливом рослин означає, що домовласники можуть приділити цей час іншим важливим справам або просто насолодитися відпочинком. Правильний та регулярний полив рослин допомагає зберегти газони та зелені насадження здоровими та красивими, а ваше домоволодіння зразковим.

Така система поливу також підходить для сучасного способу життя, де поїздки та відпустки неминучі. Можливість налаштувати автоматичний полив, щоб він працював за вашої відсутності, дозволяє вам не турбуватися про стан своїх рослин під час відсутності.

Отже, актуальність автоматичного поливу для сучасного господаря приватного будинку важко переоцінити. Полив автоматичний забезпечує зручність, економію часу, ефективне використання води та догляд за рослинами відповідно до сучасного ритму життя. Ця система стає невід'ємною частиною садівництва та догляду за ділянкою, полегшуючи та покращуючи життя власників.

 

 

Автоматичний полив своїми руками

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner