Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Крани для бочки, каністри

Навіщо потрібен врізний кран для ємності?

 

Купити врізний кран для пластикової ємності необхідно, якщо ви плануєте часто користуватися бочкою або каністрою для води. Застосування таких кранів у ємностях для води робить їх значно ергономічнішими та комфортнішими у використанні. Бочка пластикова або металева після встановлення в неї врізного крана може застосовуватися для багатьох нових завдань. Найпопулярнішими завданнями з якими може впоратися ємність після встановлення крана в наступні:

  • Однією з найпопулярніших завдань, які можуть виконати такі ємності, є накопичення води та прогрівання води на сонці для краплинного поливу грядок або городніх культур на ділянці. Для такого завдання бочку, як правило, об'ємом від 200 літрів підіймають на висоту мінімум 1,5 метра, щоб створити мінімально необхідний тиск. Водяний стовп висотою 150 см створює тиск в 0,15 барів, а цього достатньо для самопливних систем крапельного поливу із застосуванням крапельної стрічки або багаторічної краплинної трубки без компенсації тиску. Така конструкція проста, надійна та перевірена часом. Врізний кран встановлюють внизу бочки або в дні бочки для максимальної ефективності, часто підключають до крана таймер поливу для автоматизації такого процесу. Добір води в бочку може здійснюватися з колодязя або свердловини вручну, а із застосуванням спеціального поплавкового клапана може бути автоматичним. 

 

  • Для зберігання питної води або різних напоїв також використовують ємності різного об'єму або каністри, але щоб з комфортом ними користуватися і легко відбирати рідину слід встановити в ємність врізний кран. З таким краном встановленим біля основи бочки легко відібрати необхідну кількість рідини без необхідності підйому значної ваги.

 

 

  • Ємності пластикові або металеві часто використовують на присадибних ділянках які знаходяться в процесі благоустрою або будівництва як літні душі або рукомийники. Таке застосування для ємностей доступне завдяки врізним кранам. Адже купити врізний кран і встановити його на каністру багато праці та часу не потрібно, а в процесі будівництва, догляду за грядками або городом руки мити потрібно часто, маючи такий простий рукомийник виконувати будь-яку, навіть найбруднішу роботу, можна не боячись забруднитись.

 

 

 

Як встановити врізний кран?

 

Процедуру врізання крана нескладно виконати людям навіть без досвіду, які це роблять уперше. З інструментів потрібно лише дриль або шуруповерт, свердло по дереву (перо) або коронка, напильник або шматочок наждачного паперу і ключ розвідний або ріжковий необхідного розміру. Процедура установки починається з вибору крана для врізки, точніше за його розмір. Далі відповідно до розміру крана вибираємо коронку або перо і в наміченому місці робимо отвір, за допомогою напильника або наждачного паперу прибираємо всі задирки та нерівності, що утворилися під час свердління. Встановлюємо в отвір врізний кран, прокладки для герметизації та з внутрішньої сторони підтискаємо контргайкою. Заливаємо воду в ємність або каністру, якщо протікання води нема, ми все зробили правильно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner