Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Автоматика для поливу

Найкраща автоматика для поливу за приємною ціною!

В нашому каталозі представлені різні види автоматичних систем поливу, які допоможуть вам суттєво скоротити час на зрошення городу, газону чи теплиці, бо воно відбуватиметься без вашої участі. Також у нас можна придбати автоматику, датчик поливу, фільтри, шланги, клапани, труби, гідранти.

До каталогу!

Чому купити автоматику для поливу краще в інтернет-магазині «СпецПоливСервіс»

Досвідчені спеціалісти

Наші компетентні менеджери надають інформацію, який автоматичний полив Київ підходить у конкретному випадку. Також у нас є команда досвідчених фахівців із проектування, монтажу та сервісного обслуговування систем поливу. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід.

Повний супровід

Якщо вам потрібна автоматика для крапельного поливу, але ви не знаєте, з чого почати, рекомендуємо звернутися по допомогу до наших консультантів. Ми ведемо наших клієнтів з моменту створення проекту до встановлення та запуску обладнання. Працюючи з нами, ви будете впевнені в тому, що у разі виходу з ладу системи поливу її буде оперативно відремонтовано.

Найкращі ціни

Автоматика для поливу газону у нашому інтернет-магазині має оптимальну вартість. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, які надають свою продукцію за найнижчими цінами. Також чудовим бонусом для вас може стати гарантована знижка при замовленні великої кількості обладнання.

Сервісне обслуговування

Якщо автоматика для поливу теплиць була придбана у нас, ми виконуємо її сервісне обслуговування. Також надаємо на неї офіційну гарантію. І у разі виникнення несправностей команда наших досвідчених спеціалістів з монтажу максимально швидко усуне їх та проведе повну технічну перевірку всієї системи.

Зв'язатися з менеджером!

В даному розділі сайту представлено такі види обладнання:

  • автоматика для поливу
  • автоматика для крапельного поливу
  • автоматика для поливу газону
  • автоматика для поливу городу
  • автоматика для поливу теплиць
  • автоматика для автополиву
  • автоматика поливу для самопливних систем


Контролери поливу - це спеціалізована автоматика для поливу газону або великих систем крапельного поливу (автоматика для автополиву), призначена для керування окремими електромагнітними клапанами соленоїдного типу з живленням 24В, з можливістю гнучко програмувати цикл кілька разів на день у заданий час та в задані дні. До такої автоматики можна підключати різні датчики поливу – датчики дощу, вологості, протоку тощо, а деякі моделі мають Smart-функції, які дозволяють синхронізувати цикл поливу з поправкою на погодні умови та керувати системою зі смартфону.

Контролери поливу використовуються для управління системами дощування та краплинного поливу від 1 до 250 окремих зон, переважно встановлюються стаціонарно та мають живлення 220В. Електромагнітні клапани, якими управляє контролер, можна розташувати у зручному місці на ділянці і можуть пропустити великий об'єм води, а живлення до них від контролера подається за допомогою кабелів управління. Контролери поливу – це професійне обладнання з тривалим терміном експлуатації. За рахунок того, що для відкриття електромагнітних клапанів потрібно створити тиск 1,5 бар, контролери поливу не підходять для самопливних систем.

Таймери поливу - це тип автоматики для поливу зі спрощеними функціями, призначені в основному для керування однією або декількома лініями поливу. Для монтажу та запуску в роботу такої автоматики не потрібно купувати окремо електромагнітний клапан та окремо блок управління, таймер - це готовий пристрій, який встановлюється на магістральну трубу та має вбудований пусковий механізм для води. Найпростіші таймери після запуску поливу самостійно зупиняють цикл через заданий час і працюють по принципу заводного механізму. Більш просунуті моделі дозволяють запрограмувати необхідний час запуску у хронологічному режимі та працюють автоматично без участі людини.

Деякі таймери для крапельного поливу відрізняються методом пуску води, на відміну від контролерів. Пуск поди відбувається шляхом повороту вбудованого кульового клапана, що дозволяє використовувати таймер поливу для самопливних систем. Для експлуатації таймерів не потрібно здійснювати електромонтажні роботи, керування відбувається автономно за рахунок батарей. Конструктивні особливості дозволяють застосовувати таймери для крапельного поливу, поливу газону, подачі води в шланги з дощувачами. Дуже зручно використовувати таймери, якщо конфігурація системи постійно змінюється.

Автоматика для крапельного поливу - якщо вам знадобилося автоматично запускати крапельні системи поливу, рекомендуємо використовувати таймери поливу. Вони доступні за ціною, дозволяють автоматизувати зрошення, підходять для самопливних систем та систем низького тиску. Кульовий механізм таймера, що перекриває воду, надійно пропускає та блокує прохід води у задані часові проміжки. При необхідності ретельного контролю циклів, для економії води рекомендується застосовувати датчики поливу, в такому випадку вам знадобиться більш досконалі таймери або контролери поливу.

Автоматика для поливу газону - якщо знадобилося полити всього 1-2 зони поливу, і для автоматичного запуску переносних зрошувачів можна скористатися і таймером, але якщо це стаціонарна система з підземними висувними зрошувачами, краще встановити настінний пульт управління поливом. Автоматика для автополиву більш надійна і довговічна, забезпечить безперебійну роботу системи на багато років. Також контролери чудово підходять для дачі, синхронізуються з погодними датчиками, деякі моделі мають можливість дистанційного керування.

Автоматика для поливу городу - для бюджетних невеликих систем, домашніх краплинних систем недоцільно використовувати дорогі блоки керування, встановивши таймер поливу на батарейках, можна забезпечити своєчасний автоматичний запуск та зупинку циклу поливу. Якщо ж система велика або є вимоги до безперебійності, зручності та тривалості експлуатації, контролери поливу з живленням від мережі підійдуть найкраще.

Автоматика для поливу теплиць – для домашніх теплиць використовуйте таймери поливу на батарейках – такі пристрої недорогі, не потребують спеціальних знань та електромонтажних робіт. Для промислових цілей та систем з великою кількістю індивідуальних груп рослин краще підійдуть контролери поливу.

В нашому інтернет-магазині можна купити автоматику для поливу, краплинного поливу або поливу газону за найкращою ціною, за необхідності консультацій, звертайтесь до наших спеціалістів для підбору необхідної автоматики.

 

Існує кілька типів автоматики для поливу. Таймери застосовуються для контролю 1-2 зон поливу, мають просте управління та можуть пропускати через себе невеликий об'єм води. Таймери встановлюються безпосередньо на трубу. Інший тип обладнання - контролери поливу, таке обладнання має всі необхідні функції для зрошення. У всіх типах автоматики для поливу купити можна запрограмувати періодичність і тривалість поливу.

Купити автоматику для поливу можна для об'єктів різної конфігурації та площі, для слабкого чи продуктивного джерела водопостачання. Таймери та контролери поливу мають можливість індивідуального налаштування програм для запуску циклу зрошення. Існують Wi-Fi контролери з можливістю віддаленого керування. Такі контролери дозволяють безплатно підключатися до метеостанції та синхронізувати цикл зрошення з поправкою на прогноз погоди та погодні умови.

Автоматику для зрошення можна застосовувати для поливу побутових та муніципальних ділянок, стадіонів, теплиць, використовувати автоматику для крапельного поливу. Таймери та контролери поливу можуть контролювати від 1 до 250 зон поливу і більше. Просунуті контролери можна інтегрувати в єдину систему керування, що можна використати для керування системами автополиву невеликого містечка, гольф поля та ін.

Устаткування легко монтується в систему поливу, підходить для різних систем зрошення, автоматика для поливу може працювати як від мережі змінної напруги, так і без підключення до електричної мережі (на батарейках).

Якщо купити автоматику поливу, її можна використовувати для побудови різних видів систем поливу, комбінувати з насосним обладнанням, а також використовувати для самопливних систем крапельного поливу.

Замовити автоматику для поливу, таймери, контролери можна в нашому інтернет-магазині. Звертайтесь до нас за телефонною консультацією.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner