Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Автоматика рівня рідини в резервуарі

Автоматика рівня води в баку - це електронні системи контролю рівня води, які дозволяють точно і безвідмовно виконувати процес набору рідини в ємність. Для таких цілей також підходять і механичні поплавкові клапани - це простий і дешевий варіант, однак іноді підтримка рівня води в баку вимагає вищого рівня надійності. Механічні поплавки рекомендуємо встановлювати при вуличному варіанті встановлення ємності, а якщо резервуар знаходиться всередині приміщень, щоб уникнути аварійних ситуацій, рекомендуємо використовувати електронну автоматику рівня води. Наша компанія пропонує 2 типи систем контролю рівня води в баку: за допомогою електронних поплавків з електромагнітним клапаном або за допомогою контролера рівня рідини з датчиками води. Ми розробили та розмістили на сайті оптимальні комплекти обладнання для вирішення цих завдань. Таке рішення перевірено на практиці та застосовується нами при монтажі систем автоматичного поливу та водопостачання.

 

Підтримка рівня води у баку за допомогою контролера рівня рідини

 

Контролери рівня рідини (реле рівня рідини) - отримують сигнал від датчика при досягненні необхідного рівня води і, залежно від типу підключення, вмикають/вимикають навантаження, що підключається. Пристрій подає на датчики напругу 3,5А і фіксує опір, коли напруга між датчиками пропадає (при опусканні води), реле перемикає контакти для підключення навантаження. В якості навантаження можна використовувати насос, електромагнітний клапан або інше обладнання. Найчастіше, при наборі бака необхідно перекрити подачу води на окремій ділянці трубопроводу (а не насос), в таких випадках використовуйте електромагнитний клапан.

Реле можуть працювати як з двома датчиками, так і з трьома. В першому випадку набір води здійснюється відразу після зникнення контакту між датчиками (тільки по верхньому рівню води), у випадку з трьома датчиками набір води здійснюється після проходження води через проміжний датчик нижнього рівня. Це може бути корисним, якщо необхідно брати з ємності тільки теплу воду, нерозбавлену холодною, або воду, насичену добривами.

 

Схема встановлення:

 

Автоматика рівню води в баку

(Натисніть на картинку для збільшення)

 

 

Автоматичне наповнення бака водою за допомогою електронного поплавка

 

Електронний поплавок - більш надійна альтернатива механічним поплавкам. Поплавок із грузиком встановлюється в ємність на необхідному рівні. При підйомі поплавка електричні контакти замикаються, при опусканні розмикаються, подаючи через провід напругу на навантаження, що комутується - насос або електромагнітний клапан, встановлений на необхідній ділянці труби.

В наших комплектах обладнання використовуються електромагнітні клапани з напругою 24В, які є максимально безпечними для людини. Обладнання перевірено часом на практиці, безвідмовне та дуже точне.

 

Схема встановлення:

 

Система контролю рівня води у баку

(Натисніть на картинку для збільшення)

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner