Кошик
2053 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Пістолети для поливу

Пістолет для поливу значно підвищує ефективність зрошення. Комплект шланг+пістолет дозволяє розподіляти воду по городу, саду або газону рівномірно. Великий асортимент цього розділу дозволяє вибрати оптимальний варіант для зволоження грунту. Також у нас ви можете купити шланг для поливу і всі необхідні перехідники для шлангу.

 

Який можна купити пістолет для поливу в нашому інтернет-магазині

 

В каталозі представлені пістолети на шланг для поливу  недорого, які діляться на різні групи в залежності від таких характеристик:

  • Набір функцій. Кожна насадка пістолету на шланг має одну або кілька основних функцій, що перемикаються шляхом повороту деталі з отворами для виходу води. Вона може мати до 9 режимів, які застосовуються для різних видів рослин.

  • Матеріал корпусу. Основна частина пістолету для поливу та його деякі деталі можуть бути виготовлені повністю із міцного та довговічного пластику або металевого сплаву. Ці матеріали, як і шланг для поливу, не схильні до впливу ультрафіолетових променів і не псуються від постійного контакту з водою.

  • Регулювання потоку. Є пістолети із можливістю регулювати силу потоку. При створенні струменя різної ефективності та потужності, можна, наприклад, отримати при зрошенні ефект розсіювання та туману. Регулювання відбувається дуже легко і плавно, не створює надмірного тиску в шлангу та пістолеті.

  • Вид поливу. Є вироби із можливістю створення ефекту штучного дощу. При такому способі поливу рослини отримують максимальну кількість води та добре ростуть. При такому зрошенні виключається можливість пошкодження листя і гілочок дрібних рослин.

 

Декілька причин, чому варто купити пістолет для поливу

Якщо ви шукаєте якісний пістолет для поливу, важливо визначитися з основним набором його необхідних характеристик і функцій. Ось чому ми рекомендуємо придбати таке обладнання:

  • З ним ви легко налаштуєте необхідну в даний момент систему ручного поливу в залежності від об'єкта, що зрошується: м'який, жорсткий струмінь, душ, три струмені і т.д.

  • Можна дуже швидко перемикати режими. Це дозволяє при поливі чергувати вузький струмінь з розсіяним потоком, досягаючи максимальної ефективності цього процесу.

  • Завдяки зручному натисканню на курок можна керувати тривалістю та інтенсивністю поливу. Є можливість зафіксувати курок так, щоб полив був безперервним без потреби постійного натискання рукою.

Такі пістолети для поливу складаються з рукоятки та наконечника, або рукоятки та розпилювача. Якщо це модель з наконечником, то вона може мати лише два режими: м'який та жорсткий струмінь. Другий варіант - це універсальний пістолет, який можна використовувати для поливу городу, газону, саду або іншого об'єкта. Завдяки якісному виготовленню вироби, придбані в нашому інтернет-магазині, прослужать довго.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner