Кошик
2029 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Датчики поливу Hunter

Максимальна продуктивність системи поливу!

Використовуйте датчик автоматичного поливу, який змінює цикл із урахуванням зовнішніх факторів! За допомогою датчика ви забезпечите економію води, захист від перезволоження або заморозків, автовимкнення за сильного вітру, зміну тривалості поливу.

До каталогу!

Переваги співпраці з компанією СпецПоливСервіс: чому варто купити датчик поливу у нас

Гарантована якість

На будь-який датчик поливу газону та інші пристрої розповсюджується гарантія виробника. Ми працюємо тільки з перевіреними та надійними постачальниками, у якості продукції яких повністю впевнені, вона перевірена часом та численними користувачами

Автополив під ключ

Ми не просто продаємо комплектуючі, але також встановлюємо під ключ автоматичний полив Київ та Київська область. Досвідчені фахівці виконають весь комплекс робіт – від проектування системи до монтажу та налаштування необхідних параметрів за індивідуальним запитом

Консультації спеціалістів

Замовляючи у нас датчик поливу рослин або інші пристрої, ви отримуєте грамотну консультацію спеціаліста з усіх своїх питань, допомогу у виборі, інформування щодо встановлення та експлуатації обладнання

Прийнятні ціни

На контролер поливу та інші види обладнання діють конкурентоспроможні прийнятні ціни, завдяки розвиненій мережі постачальників та наявності власного складу обладнання. Для клієнтів розроблено гнучку систему знижок, залежно від обсягу замовлення

СпецПоливСервіс – не лише торговельна, а й проектна організація!

 

Датчики поливу - призначення, типи та основні функції

 

Датчики погоди необхідні в будь-якій правильно спроєктованій системі автоматичного поливу, щоб запобігти зрошення під час вітру, дощу і морозів. Так як відомим фактом є те, що газону шкодить як недолік вологи, так і перезволоження.

Наявність датчика дощу в системі регулює роботу поливу при дощовій і вологій погоді. Автоматичне вмикання та вимикання поливу до і після дощу. Тим самим захищаючи газон від перезволоження.    

 Датчик вологості ґрунту вимикає полив при підвищеному рівні вологості ґрунту. Solar Sync® регулює тривалість поливу в залежності від сонячної активності, а витратомір HC визначає і повідомляє про надмірну витрату води при пориві трубопроводу, що економить воду і захищає газон.

 

Існують кілька видів датчиків: (За призначенням)

 

  • Датчик дощу;

  • Датчик заморозків;

  • Датчик вітру;

  • Датчик вологості ґрунту;

  • Датчик потоку.

 

Датчик дощу (Rain Clik, Mini Clik, Solar Sync, Mini Weather Station) - сенсори, які реагують на наявність/кількість опадів і регулюють роботу системи автоматичного поливу. Автоматично включають/відключають полив при вологій або дощовій погоді, що запобігає перезволоження газону без будь-якого фізичного втручання. Рекомендується, обов'язково, до використання. 

 

Датчик заморозків (Rain Clik, Freeze Clik, Solar Sync, Mini Weather Station) - регулюють роботу поливу в залежності від температури повітря. Датчики використовуються для відключення зрошувачів на період заморозків. Це сприяє захист зеленої зони, об'єктів ландшафтного дизайну, пішохідних і в'їзних доріжок від ожеледиці.

 

Датчик вітру (Wind Clik, Mini Weather Station) - датчики, які відключають полив при сильному вітрі. Датчик вітру забезпечує ефективний полив ділянок і надійно захищає огорожі, архітектурні форми, доріжки та під'їзні шляхи, відключаючи зрошення при збільшенні швидкості вітру. Також може використовуватися для вуличних фонтанів для запобігання переливу під час вітряної погоди.

 

Датчик вологості ґрунту (Soil Clik) - дає можливість раціонально використовувати обсяг споживаної води, вимірюючи і ґрунтуючись на рівні вологості ґрунту і відключаючи полив при досягненні необхідного нам заданого рівня.

 

Датчик Потоку (Flow Sync, Flow Clik, Витратомір HC, Бездротовий датчик потоку) - ці датчики призначені для контролю, аналізу, збору інформації про витрату води як по всій системі, так і на кожній окремій зоні. Корисно як з економічного погляду, так і з прикладного. Так як датчики потоку дають розуміння про сумарне споживання води за певний період, також попередити про аварію на трубопроводі.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner