Кошик
1855 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Електронні витратоміри води Hunter

Витратоміри води Hunter для систем автоматичного поливу дозволяють здійснювати моніторинг рідини, що проходить через трубопровід і на основі цих показників сповіщати споживача через віртуальну систему Hydrawise про випадки поломки трубопроводу, аварійні ситуації, будувати графіки споживання води кожної окремої зони поливу і системи автополиву в цілому. Основна функція датчика - виявлення та контроль відмінної від норми витрати води.

Підключення датчика витрати води до системи автополиву дозволяє захистити ділянку від затоплення, завчасно отримати інформацію про аварію пов'язану з перевитратою рідини або про пропуск поливу газону. Встановивши електронний витратомір на ділянці, що зрошується, за невеликі гроші можна врятувати великі площі газону від висихання у разі аварійної ситуації.

Аварія у системі поливу - це не тільки порив трубопроводу. До аварійних ситуацій можна віднести зникнення електрики або збій роботи насосного обладнання, у зв'язку з чим припиняється подача води в систему. Контролер поливу в цей момент може здійснювати запуск усіх зон поливу і не бачить аварії, а вода фактично не доходить до насаджень. Саме в таких ситуаціях встановлення датчика витрати дозволить здійснювати моніторинг системи та вчасно реагувати на зміни.

Датчик витрати води в системі автоматичного поливу підійде як для побутових ділянок, так і для муніципальних об'єктів, де на місці не завжди знаходиться персонал, здатний вчасно продіагностувати проблему. Також електронні витратоміри ідеально підійдуть для дачних ділянок, де полив тижнями здійснюється автоматично та без нагляду людини.

Електронні витратоміри повноцінно можна використовувати в комплексі з контролерами поливу Wi-Fi з ПЗ Hydrawise, які здатні збирати статистику по датчику і відображати її в зручному для споживача форматі. Підтримувані моделі контролерів поливу: Hunter HC, HPC, PRO-HC, HCC, ACC2

Принцип роботи імпульсних витратомірів води Hunter HC FLOW:

 

Витратомір у латунному виконанні імпульсного типу з аналоговим циферблатом. При проходженні рідини через витратомір механізм лічильника води рухає стрілку обліку води. На стрілці розташований магніт, під час проходження стрілки з магнітом над датчиком на циферблаті відбувається електромагнітна індукція і створюється короткочасний імпульс, який передається на контролер поливу. Система Hydrawise фіксує 1 імпульс як проходження 1 або 10 літрів води (залежно від моделі датчика витрати) та передає інформацію до розділу статистики обліку води.

Програмне забезпечення Hydrawise на підставі отриманих даних формує графіки витрати води та надсилає попередньо налаштовані оповіщення у разі виявлення витоків або перевитрати води, що відрізняються від нормальних умов експлуатації автополиву.

 

Датчик расхода воды Hunter

 

Переваги датчика витрати води в комплексі із системою Hydrawise:

 

 1. Відображення споживаної води системою поливу загалом;
 2. Відображення споживаної води окремих зон поливу;
 3. Статистика витрати води за хвилину (л/хв) для всіх зон поливу;
 4. Статистика економії води системи автополиву;
 5. Оповіщення користувача при високій витраті води (налаштовується у % від норми);
 6. Оповіщення користувача при низькій витраті води (налаштовується в % від норми);
 7. Оповіщення користувача про наявність невеликих витоків за відсутності активних зон (налаштовується в л/хв);
 8. Оповіщення користувача про наявність сильних витоків за відсутності активних зон (налаштовується в л/хв);
 9. Можливість налаштування оповіщень (від програми у смартфоні, по E-mail або у вигляді SMS для платного пакету Hydrawise)

 

 

Статистика расхода воды системы Hydrawise

 

 

Технічні особливості електронних витратомірів води Hunter:

 

 

 • Для підключення витратоміра до контролера потрібно використовувати екранований провід перетином не менше 0,75 мм2, при цьому відстань до контролера не повинна перевищувати 300 м
 • Аналоговий циферблат на лицьовій панелі витратоміра відображає сумарну денну витрату води; на ньому також передбачений детектор витоків
 • Допустима температура води: до 38 °C
 • Похибка: ±2% від показань при рекомендованому значенні витрати
 • Міцна латунна конструкція з накидними штуцерами забезпечує простоту встановлення та демонтажу при підготовці до зимового періоду.
 • Гарантійний період: 2 роки

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner