Кошик
1447 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Туманоутворювачі для теплиць, мікрозрошувачі

Туманоутворювачі для теплиць

 

Як організувати систему туманоутворення для теплиць?

 - детальний опис системи туманоутворення, види, підбір форсунок, труб, автоматики

Як організувати верхній полив в теплиці?

- рекомендації спеціаліста з монтажу системи верхнього поливу в теплиці з підбором комплектуючих

 

При виникненні додаткових питань, звертайтесь до нас за консультаціями, наші фахівці допоможуть підібрати обладнання індивідуально для кожного клієнта, нададуть технічну підтримку під час монтажу системи. Також у нас можна замовити послуги з проектування систем туманоутворення та поверхневого дощування для теплиць.

Туманоутворювач для теплиць купити


Підвісні туманоутворювачі в теплиці та мініспринклери - широко використовуються на приватних та комерційних об'єктах. Застосовуються для поливу, внесення гербіцидів та водорозчинних добрив, для контролю температури та вологості всередині парника чи теплиці. Туманоутворювачі для теплиць вони ж фоггери для туману мають великий асортимент і гарантовано можна купити туманоутворювач котрий відповідає характеристикам під проект вашої теплиці. Фоггер для теплиці купити можна, як правило, з підвісною установкою та антидренажним клапаном, щоб уникнути стікання води в одну точку під фоггер (туманоутворювач). Система туманоутворення ідеальне рішення для зниження температури всередині теплиці, адже завдяки дрібній фракції краплі (туманоутворювачі низького тиску утворюють краплі розміром до 100 мікронів) легко можуть знизити температуру в парнику завдяки дуже швидкому випаровуванню дрібних крапель.

У цьому розділі сайту можна знайти необхідний туманоутворювач, купити фоггер для поливу теплиці для створення мікроклімату при вирощуванні розсади, зелені, салату, грибів, квітів, декоративних рослин. Ми пропонуємо чесну ринкову ціну на все обладнання для системи туманоутворення в теплицях, звертаючись до нас, ви можете завжди купити туманоутворювач для теплиць гарної якості.

Звертайтеся за безкоштовною консультацією до наших профільних фахівців, які дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть підібрати необхідні комплектуючі системи туманоутворення для теплиць.

 

 

Купити фоггер для поливу


Фоггер для теплиці купити можна в цьому розділі та отримати відразу багато переваг пов'язаних з процесом туманоутворення в теплиці:

  • туманоутворююча форсунка фоггер має можливість змінювати температурний режим;

  • фоггер для поливу може застосовуватися для пилопридушення;

  • фоггер для поливу має економну витрату води;

  • фоггери застосовуються для внесення добрив поверх листа;

  • система туманоутворення для теплиць заощаджує ваші кошти зменшуючи витрати на працю.

Розглянемо окремо кожну перевагу поливу теплиць із застосуванням фоггерів для туману:

 

 

  • Туманоутворююча форсунка фоггер має можливість змінювати температурний режим

Дрібнодисперсні краплі води розміром до 100 мікронів більше схожі з густим туманом котрі утворюються завдяки форсунці фоггер для теплиці. Процес випаровування туману сприяє зниженню температури повітря всередині парника. Температура, на яку здатна знизити система туманоутворення для теплиць, залежить від вологості всередині самої теплиці. Туманоутворювач у теплиці здатний знизити температуру навколишнього повітря до 15°C за умови, що в теплиці сухо та спекотно. Якщо навколишнє середовище має підвищену вологість, то використання системи туманоутворення в теплиці дасть незначний результат. Фоггери для туману працюють за принципом - випаровування та відбір тепла. Тобто, якщо в теплиці волого та випаровуватись нікуди, а температура низька та відбирати тепло ніде - система туманоутворення покаже мінімальний результат.

 

  • Фоггер для поливу може застосовуватися для пилопридушення

Найефективнішим способом придушення пилу вважається придушення пилу за допомогою форсунки туман. Нерідко в міжсезоння доводиться працювати в пильній і жаркій теплиці, а за допомогою системи туманоутворення для поливу теплиць можна не тільки поливати, а й притиснути пил. Змонтувати систему туманоутворення в теплиці та працювати без пилу в приємній прохолоді ви можете придбати туманоутворюючі фоггери в нашому магазині товарів для поливу.

 

  • Фоггер для поливу має економну витрату води

 


Мікродощувачі та туманоутворювачі - відмінний вибір, коли потрібно більший об'єм води, ніж можуть забезпечити стандартні крапельні системи, а висувні та імпульсні зрошувачі або занадто дорогі, або не вписуються радіусом зрошення. Мінізрошувачі можуть комбінуватися зі звичними нам крапельницями при необхідності, спосіб монтажу мінізрошувачів практично не відрізняється від монтажу крапельниці на відводі з ПВХ мікротрубки. Мінідощувачі для поливу частіше монтуються на спеціальні підвісні установки для верхнього поливу або встановлюються на стійки для підкронового (кореневого) поливу. Мініспринклер зазвичай використовуються для зрошення дерев як на комерційних, так і присадибних ділянках, але також добре підходять для великих масивів декоративних рослин, теплиць, парників, часто використовуються для поливу полуниці, поливу винограду, відмінно справляються і з захистом від замерзання.

 

 

 

Багато фермерів використовуючи системи крапельного зрошення (крапельну трубку, крапельну стрічку, регульовані крапельниці або інші методи точкового поливу) вважають, що полив мінізрошувачами, туманоутворювачами, фоггерами - це невигідно, не точно і марнотратно. Але це не так! - адже якщо система поливу спроектована розумно, коли враховано всі нюанси, то за допомогою верхнього поливу в теплиці можна досягти достатньо високої ефективності використання води та енергоресурсів. Адже застосовуючи верхній полив у теплиці ми влаштовуємо для рослин сприятливий для розвитку та здорового росту – мікроклімат.

Купити туманоутворювачі для теплиць, міні зрошувачі для верхнього поливу, купити фоггери для туману можна у нас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner