Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Дироколи для сліпої трубки

Дирокол для сліпої трубки

 

Дирокол для сліпої трубки — це інструмент, спеціально призначений для створення отворів у сліпих трубках для крапельного поливу. Ці отвори необхідні для встановлення мікрозрошувачів, крапельниць, стійок та підвісних установок із зрошувачем або інших елементів системи поливу. Дірокол забезпечує точні та стандартизовані отвори, що важливо для ефективної роботи системи. В даному каталозі ви зможете вибрати та купити дирокол для сліпої трубки необхідного розміру, форми та призначення.

Найпоширенішим і затребуваним є дирокол для сліпої трубки, який пробиває отвори діаметром 3 мм. Саме в отвір такого діаметра встановлюються практично всі системи крапельного поливу та мікрозрошення, ось деякі з них:

 

Купити дірокол для сліпої трубки варто той, який вам більше підходить, в нашому каталозі ви можете вибрати 1 з 2 варіантів представлених діроколів. Для систем крапельного поливу, які вимагають пробити не більше 50 отворів, підійде будь-який дірокол, навіть найменший. Якщо вам потрібно пробити про 50 до 200 отворів краще використовувати "дирокол 3 мм з пазом для фурнітури 3,5 мм", ну а для власників тепличних господарств, великих ділянок з безліччю рослин, полів та городів де потрібно пробити понад 100 отворів рекомендуємо купити дирокол для сліпої трубки механічний для швидкого та легкого монтажу системи. Який би ви дірокол не вибрали основна мета цих діркопробивачів це — забезпечення точних та стандартизованих отворів для ефективної роботи системи крапельного поливу та мікрозрошення.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner