Кошик
1447 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Мікрозрошувачі для поливу

Допоможемо облаштувати щадний, неквапливий полив делікатних рослин!

Пропонуємо купити мікрозрошувачі для поливу для застосування в теплицях та на відкритому ґрунті! Проконсультуємо та допоможемо зробити правильний вибір моделі.

До каталогу!

Переваги покупки мікрзрошувачів для поливу в інтернет-магазині «СпецПоливСервіс»

Великий вибір

У каталозі представлені різні моделі мікрозрошувачів, що відрізняються своїми технічними параметрами. Також покупці можуть замовити у нас зрошувач “Туман” та інші комплектуючі

Конкурентні ціни

Наша цінова політика лояльна та доступна покупцям. За рахунок прямих закупівель у виробників, роботі без посередників та наявності власного складу для зберігання, ми продаємо товари за конкурентними цінами

Консультації фахівців

Досвідчені профільні фахівці надають клієнтам розгорнуті консультації, дають рекомендації як облаштувати мікрополив на їхній ділянці, з урахуванням усіх особливостей, як підібрати комплектуючі деталі

Великий досвід

Ми маємо власні проектні напрацювання, візуальні монтажні схеми обладнання, які дозволяють збирати систему поливу як конструктор. Великий досвід роботи дозволяє нам безпомилково підбирати мікродощувачі та знаходити оптимальні рішення під запит кожного клієнта

Послуги проектування

Для клієнтів з усієї України пропонуємо послуги проектування системи мікрополиву. Розробимо вам індивідуальний план, схему, практичний проект, за яким ви безпомилково виконаєте монтаж. При замовленні комплекту обладнання будуть надані персональні знижки

Послуги монтажу

Для клієнтів із Києва та Київської області надаємо послугу монтажу системи мікрополиву. Ми встановимо всі необхідні комплектуючі та запустимо полив на вашій ділянці. Підберемо адаптери для мікродощувачів та виконаємо всі інші роботи для запуску системи

Зв'язатися з менеджером!

Мікрозрошувачі для поливу

 

Мікрозрошувачі для поливу є системою для поливу, призначена для розподілу води у вигляді дрібних крапель. Ці пристрої використовуються в сільському господарстві та садівництві для ефективного та економічного поливу рослин. На відміну від великих систем поливу, таких як великі зрошувачі, імпульсні поливалки, водяні гармати або крапельні трубки й крапельні стрічки, мікрозрошувачі створюють дрібні, легкі краплі води, подібні до природного дощу.

 

Основні переваги мікрозрошувачів:

  1. Економія води — мікрозрошувачі створюють дрібні краплі, які повільно осідають на грунті й повільно всмоктуються, мінімізуючи втрати води.

  2. Рівномірний розподіл води — ці системи забезпечують рівномірне покриття ґрунту водою, що важливо для здоров'я рослин.

  3. Мінімізація ерозії ґрунту — дрібні краплі допомагають запобігти ерозії ґрунту, оскільки вони не створюють сильного тиску, який може змивати ґрунтові частинки.

  4. Економія енергії —  в порівнянні з деякими іншими системами поливу, мікрозрошувачі часто вимагають значно менше енергії для роботи, здатні добре працювати як при низькому тиску 1 бар, так і при тиску в 4 бари.

 

Мета використання мікрозрошувачів полягає в тому, щоб забезпечувати оптимальні умови для росту та розвитку рослин, забезпечуючи їм необхідну кількість вологи. Це особливо важливо в регіонах з недостатніми опадами або в умовах, де потрібне ефективне використання водних ресурсів. Мікрозрошувачі також широко використовуються в сільському господарстві для поливу посівів, городів, садів та інших культур. Якщо ви садівник, дачник, городник або хочете полити свої квітники та клумби на присадибній ділянці вам просто необхідно вибрати та купити мікрозрошувачі для поливу, завдяки нашому асортименту мікрозрошувачів ви з легкістю підберете і потрібний зрошувач і фурнітуру для підключення та встановлення.

 

 

Мікрозрошувачі для поливу, застосування:

 

Існує кілька варіантів встановлення мікрозрошувачів, включаючи стаціонарні мікрозрошувачі з підвісною установкою та стаціонарні мікрозрошувачі на стійці. Обидва способи застосування підходять для поливу рослин та культур як у теплиці, так і на відкритому повітрі. Давайте розглянемо кожен із них докладніше:

 

Стаціонарні мікрозрошувачі з підвісною установкою:

  • Ці мікрозрошувачі встановлюються в підвішеному положенні, за допомогою підвісних установок, над рослинами.

  • Зазвичай підвішуються на фіксованих конструкціях, таких як теплиці, перголи або інші несучі елементи.

  • Забезпечують рівномірне покриття водою і часто застосовуються для поливу та зволоження сільськогосподарських культур та декоративних насаджень.

 

Стаціонарні мікрозрошувачі на стійці:

  • Цей спосіб застосування передбачає встановлення мікрозрошувачів на вертикальні стійки. Встановлюються стійки з мікрозрошувачами в потрібних місцях і за допомогою спеціальної мікротрубки, необхідної довжини, підключаються до труби.

  • Існують стійки різної висоти або регульовані по висоті, що дозволяє адаптувати полив до різних висот рослин.

  • Використовуються в сільському господарстві для поливу садів, грядок та городів, а також у ландшафтному дизайні для поливу масивів декоративних насаджень, клумб, квітників.

 

Обидва типи застосування мікрозрошувачів призначені для створення дрібного дощу, який забезпечує ефективний та рівномірний полив. Вибір між стаціонарними мікрозрошувачами з підвісною установкою та мікрозрошувачами на стійці залежить від конкретних вимог місцевості, типу культур чи рослин, а також переваг садівника чи фермера. Отримати більш детальну інформацію або купити мікрозрошувачі для поливу можна звернувшись до нас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner