Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Гідроакумулятри (гідробаки)

Компанія СпецПоливСервис пропонує покупцям якісні оригінальні товари для систем автоматичного поливу, а також пропонує послуги з професійного проектування та монтажу систем поливу. Нами надається гарантія 1 рік на всі типи гідроакумуляторів для поливу.

 

Підібрати і купити гідроакумулятор для системи поливу можна:

 

  • онлайн через Корзину на сайті з доставкою по всій Україні;
  • по телефону, зв'язавшись з нашими профільними спеціалістами за вказаними контактами;
  • в Києві за адресою вул. Каховська, 71а за попередньою заявкою;

 

Консультанти нашої фірми дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати оптимальний гідроакумулятор виходячи з ваших вимог, порадять і порекомендують відповідну модель індивідуально для вас.

Оплата приймається готівкою, післяплатою або на карту банку. Доставка здійснюється Новою поштою або зручним для вас перевізником

 

Гідроакумулятори для поливу - призначення, типи та основні функції

 

Гідроакумулятор (гідробак, гідравлічний бак)   ємність для акумулювання і підтримки тиску в системі водопостачання. У сантехніці гідробаки використовуються для утримання води всередині себе і для неспішної віддачі рідини споживачам, також гідроакумулятор запобігає занадто часті включення і виключення насоса, згладжує гідроудари за рахунок гумової мембрани. Всередині гідробака розташована гумова мембрана (груша), в яку наповнюється рідину і відсік для заповнення повітряного тиску між мембраною і металевим корпусом.

 

Принцип дії гідроакумулятора полягає в тому, що при посиленні тиску води груша розширюється, в результаті чого вода займає більший об'єм. При зниженні тиску води груша за рахунок накачаного в корпус повітря стискається, і бак видає у систему додатковий об'єм рідини, що сприяє підтримці тиску водопровідної системи в цілому. При правильній установці, такий пристрій виключає різкі гідроудари і перепади тиску.

 

Гідробаки встановлюються в зв'язці з насосом, який наповнює систему водою по мірі її використання. Гідробаки також використовуються в системах автономного опалення та гарячого водопостачання, щоб компенсувати розширення води при нагріванні (зокрема, встановлюються разом з бойлерами).

 

Баки поставляються у фірмовій упаковці з керівництвом по експлуатації і обслуговуванню. На каждом баке есть этикетка, на которой указаны его технические характеристики, а именно: модель, объем, заводское давление воздуха, максимально допустимое рабочее давление, рабочее давление и дата изготовления. Строение гидроаккумулятора со сменной мембраной для систем коммунально-бытового водоснабжения. Рис. 1

 

    Рис. 1

 

РЕКОМЕНДАЦИИ ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ И ОБСЛУЖИВАНИЮ: 

 

Для эффективной работы системы рекомендуется, чтобы давление предварительной закачки бака было на 0,2 атм меньше, чем давление включения насоса. В баках с завода создается определенный уровень давления: 1,5 атм для баков от 2 до 200 л; 2.5 атм для баков от 300 до 500 л. Настоятельно рекомендуется проверять давление в баке хотя бы раз в год, так как не исключена вероятность того, что воздух постепенно может выйти из бака.

 

Если вы производите какие-либо действия по обслуживанию бака, убедитесь что электропитание отсоединено, и вода из системы слита. Проверьте давление в баке, которое должно быть на 0,2 атм ниже, чем минимальная настройка механического реле. При необходимости подкачайте давление.

 

При установке оборудования убедитесь в его целостности (герметичности). Никогда не превышайте максимальный температурный режим или максимальное рабочее давление. Позаботьтесь о создании защитной вентиляционной и дренажной систем, что позволит уменьшить урон из-за протечек, исключит коррозийные процессы, продлит строк эксплуатации.

 

Компания СпецПоливСервис представляет горизонтальные и вертикальные гидроаккумуляторы итальянских производителей Zilmet, Imera и AquaPress. Наиболее популярные размеры: 24, 50, 80, 100 литров.

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner