Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Краники для капельного поливу

Краники для капельного поливу — неодмінна частина практично кожної системи капельного зрошення як у відкритому, так і в закритому грунті. Основним завданням такого виду водозапірної арматури є регулювання або відсікання подачі води за потребою. Як правило, такі крани виготовляються з якісного первинного ПВХ стійкого до розчинних у воді добрив. До складу пластику з якого виробляють краники для капельного поливу обов'язково додають УФ-стабілізатор, що гарантує тривалий строк служби на тривалий час. Краники для капельного поливу умовно можна розділити на дві групи за призначенням:

  • стартові крани - це врізні крани з яких починається кожна нова гілка капельної трубки або капельної стрічки, врізаються такі крани в магістральну трубу навпроти кожного ряду посадок. За допомогою таких стартових кранів можна регулювати або зовсім відключити подачу поживної вологи індивідуально кожному ряду рослин, це дуже зручно особливо в тих випадках, якщо ви вирощуєте кілька видів культур, яким потрібна різна кількість води або коли сильно відрізняються графіки поливу і внесення підживлень.

 

Стартовий кран для краплинного поливу

 

  • прохідні крани для капельної трубки або капельної стрічки застосовуються в тих випадках, коли є необхідність розділити одну гілку капельної трубки або стрічки на кілька ділянок. Такий поділ може знадобитися, якщо частина гілки поливної системи знаходиться на затіненій ділянці, а рослини які вона поливає потребують меншої кількості вологи.

 

штуцерний кран для краплинного поливу

 

У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати та купити краники для капельного поливу лише перевіреної якості. Всі представлені крани були використані та протестовані нами у системах капельного поливу різного призначення як сільськогосподарського, так і ландшафтного.

Крани від Італійської компанії Irritec гідні найвищої похвали - це справді якісні крани виготовлені на сучасному обладнанні в суворій відповідності до всіх норм і стандартів. Італійські крани міцні, здатні витримувати номінальний тиск 4 бар, а на практиці кожен кран витримує не менше 6 бар тиску води. Купити краники для капельного поливу Італійського виробництва наполегливо рекомендуємо якщо ви плануєте ландшафтний полив, такі крани гарантують відсутність будь-яких протікань протягом тривалого часу.

Ще варто згадати про Українську компанію виробника якісних краників та іншої фурнітури для капельного зрошення Presto-PS. Товари цієї компанії частково виробляються на території нашої країни, але деякі з них, зокрема крани та фурнітура, замовляються з Китаю. На подив крани виявилися дуже надійними хоч і коштують набагато дешевше за Італійських побратимів. Здатні витримувати тиск до 2-х атмосфер мають у своєму складі УФ-фільтр і мають тривалий строк служби (на деяких ділянках крани торгової марки Presto-PS стоять вже понад 4 роки). Вам обов'язково варто заощадити гроші та купити краники для капельного поливу торгової марки Presto-PS в тому випадку, якщо планується до будівництва самопливна система капельного зрошення (система капельного зрошення без застосування насосного обладнання, в таких системах джерелом водопостачання служить ємність піднята над рівнем землі на висоту. 1,5-2 м. Стовп води з такої висоти створює достатній тиск для роботи капельної трубки або капельної стрічки без компенсації тиску) або система із застосуванням насосів для капельного поливу з невеликим тиском води.

 

 

Монтаж системи капельного поливу із застосуванням стартових кранів та капельної стрічки:

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner