Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Висувні зрошувачі для автополиву

Висувні зрошувачі Hunter для автополиву

Підземні висувні зрошувачі для поливу від виробника Hunter (США)! Великий вибір зрошувачів для автополиву представлений у нашому каталозі! Підземні спринклери найкраще підходять для потайного непомітного поливу території.

До каталогу!

Переваги нашої компанії: чому зрошувач для газону варто замовити у нас

Великий досвід

Ми багато років працюємо в даній сфері діяльності, на практиці знаємо особливості роботи всіх комплектуючих системи автополиву, що і в яких ситуаціях необхідно використовувати. Наш досвід дозволяє нам знаходити оптимальні рішення для кожного клієнта

Різноманітний асортимент

В каталозі представлені різні види зрошуваів, форсунки, електромагнітні клапани для поливу та інші комплектуючі та аксесуари для облаштування автоматичної системи поливу

Створення проектів

Наша компанія надає послуги індивідуальної розробки проектів з урахуванням особливостей кожної конкретної ділянки. При замовленні комплекту обладнання, ми надаємо індивідуальні знижки

Монтаж та обслуговування

Для клієнтів з Києва та Київської області наші фахівці надають послуги з монтажу системи автополиву. На встановлений полив сервіс надають наші фахівці в рамках гарантійного та післягарантійного обслуговування

Прийнятні ціни

Зрошувачы Хантер та інше обладнання можна купити за доступними помірними цінами. Наша лояльна цінова політика обумовлена ​​прямою співпрацею з виробниками та наявністю власного складу. Клієнти можуть отримати знижки залежно від обсягу замовлення

Консультації спеціалістів

Ми надаємо клієнтам експертні консультації з усіх питань, що цікавлять, враховуємо всі побажання і допомагаємо підібрати зрошувачі для поливу газону, надаємо вичерпну інформацію по товарам

Зв'язатися з менеджером!

Висувні зрошувачі для поливу (спринклери для автополиву) – це розпилювачі для автоматичних систем поливу, які використовуються для непримітного поливу газону та рослин. Висувні зрошувачі - спринклери підземного монтажу, корпус розбризкувача встановлюється в рівень ґрунту, при подачі води з тиском, висувна штанга зрошувача підіймається над рівнем ґрунту та здійснює полив. Коли подача води припиняється, штанга розпилювача ховається у підземний корпус за рахунок потужної пружини. Таким чином, система поливу прихована під землею і не порушує естетичний вигляд ділянки.

Підземні розбризкувачі підключаються знизу за допомогою стандартних внутрішніх різьб 1/2", 3/4" або 1" в залежності від моделі зрошувача та об'єму рідини, що проходить. Пристрої відрізняються за типом поливу, цільовим використанням, висотою висувної штанги, типом виконання, наявністю додаткових опцій. Купити висувні дощовики завжди можна у нас за найвигіднішою ціною.

 

 

Висувні зрошувачі для автополиву без форсунки

 

 

Дождеватели Hunter PSU    

 

Висувні розбризкувачі без форсунки - пристрої для систем автоматичного поливу, переважно з висувною штангою, на які встановлюється форсунка для поливу необхідної дистанції зрошення. Під впливом тиску води штанга зрошувача підіймається над рівнем ґрунту на необхідну висоту і поливає насадження за рахунок додаткової форсунки, якою необхідно укомплектувати спринклер. За наявності тиску води в системі, штанга спринклера підіймається на гранично можливу висоту, залежно від моделі розпилювача (5 см, 7,5 см, 10 см, 15 см, 30 см). Таким чином, полив здійснюється ефективно і непомітно.

Зрошувачі мають широкий модельний ряд та задовольнять потреби у будь-якій ситуації.

 

Відмінні риси висувних зрошувачів:

 

  • Тип (висувні, стаціонарні)
  • Висота висувної штанги (5, 7,5, 10, 15, 30 см)
  • Виконання – міцний надійний корпус або максимальна непомітність
  • Регулювання тиску – без регулювання, регулятор на 2,1 або 2,8 бар
  • Наявність запірних клапанів для запобігання стіканню води
  • Наявність бокового підключення
  • Гарантія (2 або 5 років)

 

Де і коли краще використовувати підземні зрошувачі?

 

Разбрызгивающие дождеватели

 

Зрошувач такого плану дуже універсальний, до нього можна підібрати 82 різні форсунки, використовується для поливу ближніх та середніх дистанцій від 0,8 до 10,7 м. Характеризуються низькою ціною, різноманітністю форсунок переважно близького радіусу, довговічністю експлуатації. Висувні розпилювачі для поливу такого плану в комплекті з форсункою поливають досить швидко – від 10 до 200 мм опадів на годину. Комбінування різних форсунок у межах групи зрошувачів дозволяє створювати дуже гнучкі системи поливу, поливати максимально точно та рівномірно. Підходять для поливу приватних територій, де немає високих вимог до вандалостійкості.

Це найпопулярніший тип висувних спринклерів, завдяки низькій вартості розбризкувачів і форсунок можна зібрати якісний комплект обладнання для поливу невеликих територій.

Особливістю даного типу спринклерів є їхня низька вартість у порівнянні з іншими типами зрошувачів. Це не означає, що такі розпилювачі гірші (про що свідчить термін гарантії), певні завдання, на які розраховані пристрої, не вимагають складного виконання, завдяки чому виробник може пропонувати доступну ціну для споживача.

 

Выдвижные распылители Hunter Выдвижные дождеватели

 

Форсунки також можна встановлювати на стаціонарні зрошувачі (не висувні) - пристрої для монтажу на різьбові з'єднання, які встановлюються на необхідну користувачем висоту. Такий варіант виконання розпилювачів чудово підходить для поливу розплідників, високих рослин, городніх культур. Зрошувач передбачає підключення за допомогою внутрішньої різьби розміром 1/2" дюйма. Завдяки серійній різьбі форсунку можна приєднати без зрошувача, що може бути зручно у випадках, коли здійснювати полив непомітно не має сенсу.

 

Приклад монтажу форсунки на стаціонарний зрошувач:

 

Не выдвижные распылители Hunter Не выдвижные дождеватели

 

 

Висувні роторні зрошувачі для поливу

 

 

Роторный разбрызгиватель Hunter SRM      Роторные распылители модельный ряд        Роторный разбрызгиватель Hunter I-40      Роторный разбрызгиватель Hunter I-80

 

Роторні зрошувачі - це готові до монтажу розпилювачі з комплектом змінних форсунок і поворотною головкою, які поливають газон і рослини в радіусі дії струменя, що переміщується. При подачі водяного тиску, штанга підземного зрошувача висувається і струя повільно повертається за допомогою гідравлічного приводного механізму в корпусі пристрою. Більшість роторних зрошувачів поливають одним струменем, але існують також двонаправлені спринклери, які прискорюють цикл зрошення.

Повільний поворот струї забезпечує економне споживання води, що іноді дозволяє включати багато розпилювачів одночасно залежно від сумарної витрати води. Економне споживання води у системі поливу безпосередньо впливає її вартість. Якщо для роботи розбризкувача не потрібно багато води, можна використовувати траси трубопроводів невеликого діаметру, зменшується кількість окремих зон поливу в цілому, не потрібно прокладати додаткові кабельні траси, купувати дорогий контролер, який здатний контролювати всі зони поливу. Це суттєво знижує витрати.

 

Специфіка роботи

 

 

 

Висувні роторні розпилювачі мають свою специфіку в розстановці та проектуванні, через необхідність враховувати кількість поворотів головок при одночасному поливанні кількох спринклерів. Це пов'язано з тим, що полив відбувається одним струменем і швидкість поливу певної ділянки залежить від кількості поворотів головки зрошувача. Наприклад: Якщо одночасно включити розпилювач з сектором повороту 360 і 90, то другий встигне 4 рази полити ту ж площу, поки перший тільки один раз. Для компенсації цього недоліку існують змінні сопла з різною інтенсивністю поливу.

Роторні зрошувачі поливають далеко та ефективно, для їх роботи потрібно забезпечити тиск від 2 до 6 бар залежно від необхідної дальності зрошення. Такий тип зрошувачів повністю укомплектований набором необхідних форсунок із детальними таблицями характеристик для гнучкості використання. Роторні спринклери – це готовий виріб для встановлення. Радіус поливу роторних зрошувачів від 4 до 50 м.

Деякі моделі роторних розбризкувачів можуть додатково комплектуватися форсунками, за допомогою яких можна підвищувати рівномірність або швидкість поливу, гнучко врівноважуючи баланс поливу загалом.

 

Де і коли краще використовувати роторні спринклери?

 

Роторный разбрызгиватель Hunter

 

Роторні підземні зрошувачі підходять для всіх типів поливу газону та рослин середньої та великої площі з ділянками з розмірами сторін від 4 м. Широкий модельний ряд дозволяє вибрати спринклер для будь-яких ситуацій. Але раціональніше використовувати зрошувачі з обертовою головкою при поливі великих площ, коли в межах однієї зони поливу розміщені кілька розпилювачів з сектором 360º, в такому випадку можна досягти максимальної економії комплектуючих в порівнянні з іншими типами спринклерів.

Унікальністю роторних спринклерів є їхнє велике сопло, через яке виходить вода - це безперечно перевага, тому що немає необхідності в тонкій фільтрації води. Висувні роторні зрошувачі можна встановлювати у випадках, коли вода для поливу використовується з водойми. Всередині корпусу також розташований фільтр грубої очистки з великою площею фільтрації, що захищає зрошувач від великих водоростей, що випадково потрапили у воду і т.д.

Потрібно враховувати висоту поливу висувних розпилювачів, так як існує закономірність - чим далі поливає зрошувач, тим вище траєкторія польоту його струї, чим вище струя, тим сильніше вона піддається впливу вітру. При поливі, високі струмені можуть бити в крони дерев, замість того, щоб зрошувати заплановані ділянки газону. Для поливу садів є моделі з низькою траєкторією польоту струї.

Висока надійність роторних розбризкувачів, рівномірність поливу та велика дистанція поливу старшої лінійки розпилювачів знайшла своє застосування у зрошенні футбольних полів та різноманітних спортивних майданчиків, де важлива безвідмовність у роботі та тривалість експлуатації.

Завдяки високій вандалостійкості висувні роторні зрошувачі повсюдно застосовуються при поливі міських паркових зон і муніципальних об'єктів інфраструктури, де вони себе дуже добре зарекомендували.

 

Вандалостійкість

 

Роторный разбрызгиватель Hunter I-90

 

Роторні розбризкувачі є найбільш вандалостійкими серед усіх типів підземних розпилювачів. Штанга висувного зрошувача виконана з міцного пластику, має великий діаметр головки, завдяки цьому навмисно збити працюючий спринклер ногою дуже важко. Старші моделі укомплектовані антивандальним механізмом, який зберігає сектор зрошувача навіть після інтенсивного втручання людини у роботу розпилювача. Існують моделі з висувною штангою з нержавіючої сталі.

 

Можливі додаткові опції зрошувачів для поливу Hunter:

 

  • Можливість встановлення запірних клапанів, які запобігають стіканню залишків води із труб на схилах після закінчення циклу поливу;
  • Існують моделі з регулятором тиску для підтримки ідеальних умов тиску для поливу форсунок
  • Існують моделі з вхідним фільтром зрошувача великої площі фільтрації

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner