Кошик
2029 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Форсунки для автополиву

Форсунки для автополиву Hunter

Підібрати форсунки для комплектації висувних зрошувачів. Великий асортимент форсунок за вигідними цінами представлений у нашому інтернет-магазині СпецПоливСервіс.

До каталогу!

Купити форсунки для поливу від СпецПоливСервіс: переваги для клієнта

Широкий асортимент

У нашому каталозі представлений широкий асортимент комплектуючих для системи автоматичного поливу, зрошувачі для поливу газону, форсунки різних типів та багато іншого обладнання для зрошення ділянок

Прийнятні ціни

На форсунки для поливу hunter встановлено оптимальні, помірні ціни за рахунок прямої роботи з розвиненою мережею постачальників та наявності власного складу з товарами. Також ми надаємо знижки, залежно від обсягу замовлення

Розробка проектів

Наші фахівці пропонують послуги з розробки індивідуальних проектів на облаштування автоматичного поливу. При подальшому замовленні у нас комплекту обладнання, ми повернемо вартість проекту

Консультації експертів

Ми проконсультуємо з будь-якого питання, підкажемо, яка форсунка для поливу газону оптимально підійде під вашу систему, надамо вичерпну інформацію по всім товарам

СпецПоливСервис

Форсунки для систем автоматичного поливу (син. насадки, сопла, розпилювачі, зрошувачі, розприскувачі) - це ключове обладнання автоматизованих систем зрошення, через яке відбувається розподіл опадів для поливу газону і насаджень. Якщо форсунка правильно підібрана, вона забезпечить точний і рівномірний полив необхідної ділянки території та прослужить дуже довго. Ми пропонуємо широку лінійку різноманітних розпилювачів для систем автополиву будь-якої складності.

Форсунка для поливу - це насадка на зрошувач для автоматичної системи поливу, з регульованим або нерегульованим радіусом дії, з заданою витратою води і швидкістю розподілу опадів. Кожний розпилювач також має свою висоту розбризкування. Для функціонування розпилювачів, необхідно встановити форсунку на корпус висувного або статичного дощовиків. 

 

 

Форсунки для висувних зрошувачів, ілюстрація:

 

 

Форсунка для поливу - визначення

 

 

Правила користування форсунок для поливу газону

 

 

Щільність опадів форсунок поливу

 

Перекриття сусідніх форсунок

 

Варіанти розміщення дощувателів

 

 

 

Форсунки для поливу MP Rotator:

 

 

Форсунка MP 1000 в роботі Форсунка MP 3000 в роботі

 

(Форсунки для автополиву MP Rotator в роботі)

 

Форсунки MP Rotator - сопла з головкою, що крутиться, поливають безліччю окремих струменів з різною дистанцією покриття, які повільно крутяться і рівномірно поливають всю площу в радіусі дії. Найбільшим плюсом ротаторів є низьке споживання води при великому радіусі покриття, при цьому всі типи форсунок ротаторів можна включати одночасно, незалежно від сектора. Наприклад: розпилювачі з сектором 90° поливають з такою ж швидкістю, як і розбризкувачі з сектором 360°, форсунки з дистанцією поливу 4 м мають таку ж швидкість поливу як сопла з дистанцією 9 м, тому всі типи ротаторів можна включати одночасно не жертвуючи рівномірністю зрошення.

Навіть при тому, що ціна на такі форсунки для поливу досить висока, використовуючи MP Rotator в проекті площею більше 200 м. кв., сумарна вартість обладнання буде нижче, ніж у проекті на недорогих насадках "Спрей" з великою витратою води. Це пов'язано з тим, що за рахунок економного споживання води можна одночасно включати більше дощовиків, у зв'язку з цим зменшується кількість окремих зон поливу, електромагнітних клапанів, кабельних ліній, трубопроводу, фітингів, зменшується вартість контролера поливу.

Дальність поливу всіх форсунок MP Rotator можна зменшити на 25%.

Рекомендований робочий тиск для форсунок MP Rotator: 2,8 бар, при цьому розбризкувач поливає далеко, красиво, струменя не перетворюються в туман і не схильні до впливу вітру. Діапазон тиску від 1,7 до 3,8 бар.

Висота поливу насадок Rotator - від 0,5 до 2,5 м, моделі з дальністю поливу від 9 м не рекомендується використовувати в саду дерев, так як звисаючі гілки будуть перешкоджати нормальному поливу.

Радіус поливу форсунок ротаторів від 2,6 до 10,7 м.

 

Переваги:

 • Дальність поливу від 2,6 до 10,7 м
 • Економне споживання води
 • Використання MP Rotator скорочує вартість проекту в цілому
 • Саме рівномірний розподіл опадів

Недоліки:

 • Досить висока ціна
 • Не рекомендується використовувати при поганій якості води
 • Моделі мають обмежений сектор регулювання

 

 

Віялові форсунки типу "Спрей"

 

 

Форсунки Hunter з регульованим сектором поливу в роботі Форсунки Hunter з фіксованим сектором поливу в роботі

 

(форсунки спрей для поливу в роботі)

 

Дані розпилювачі застосовуються для поливу газону і насаджень невеликих територій. Віялові розбризкувачі представлені модельним рядом з самим коротким радіусом поливу від 0,6 до 5,8 м. Характеризуються низькою ціною, простотою конструкції, рівномірністю поливу при різних кутах зрошення, необмеженим терміном експлуатації. Також потрібно відзначити саму високу швидкість поливу з усіх типів форсунок від 38 до 250 мм/год.

Особливістю віялових форсунок для поливу є висока витрата води, що виправдовує їх застосування при поливі вузьких ділянок, обмежених площ або при наявності потужного джерела водопостачання. Витрата води впливає на кількість зрошувачів, які можна одночасно включити в межах однієї зони поливу. Чим вище витрата води, тим більше окремих зон поливу, електромагнітних клапанів, кабельних ліній, окремих гілок трубопроводів з фітингами для їх підключення і тим дорожче контролер управління і система поливу в цілому. Для поливу середніх і великих площ доцільніше використовувати інші типи форсунок з низьким споживанням води, але для локального поливу невеликій площі спреї підходять найкраще.

Рекомендований робочий тиск для віялових форсунок спрей: 2,1 бар, при цьому розбризкувач поливає далеко, красиво, струменя не перетворюються в туман і не схильні до впливу вітру. Діапазон тиску від 1,0 до 4,0 бар.

Дальність поливу розбризкувачів можна зменшити на 25% без втрати якості покриття площі.

Висота поливу таких форсунок - від 10 см до 1,8 м, чим далі поливає спрей, тим більше траєкторія струменя насадки і вище струмінь. Всі регульовані форсунки з дистанцією поливу до 2,9 м мають нульову траєкторію польоту струменя, що дозволяє використовувати їх під лавками, кущами, звисаючими гілками дерев, що дуже зручно. 

Всі віялові форсунки для поливу обладнані знімним фільтром від механічних домішок у воді. 

 

Переваги:

 • Низька вартість
 • Полив дистанцій від 0,6 до 5,8 м
 • Зручне регулювання сектора
 • Тривалий термін експлуатації
 • Висока швидкість поливу

Недоліки:

 • Найвища витрата води на зрошувану площу
 • Дорого використовувати для середніх і великих площ
 • Не рекомендується поливати схили з ризиком утворення стека води 

 

 

Форсунки Баблери

 

 

Форсунки баблеры PCN в работе Баблер PCB с резьбой 1/2" в работе

 

(Форсунки-баблери для поливу в роботі)

 

Баблери - особливий тип форсунок, призначений для точкового і глибокого поливу "під себе" окремо стоячих дерев, масивів чагарників, листяних і хвойних рослин. Такі насадки найчастіше використовують в окремих гілках поливу, яким можна запрограмувати рідкісні цикли включення і забезпечити достатній час роботи для глибокого зрошення груп рослин. Баблери в деяких випадках можна комбінувати з іншими типами зрошувачів, а також з зонами крапельного поливу, якщо норми поливу узгоджені для всіх типів насаджень. 

Існують баблери із парасольковим або багатоструменевим типом поливу, які використовують залежно від необхідного розміру плями вологи. Насадки баблери встановлюються на висувні зрошувачі, у них передбачено для цих цілей спеціальне різьблення підключення, у той час як різьбові баблери монтуються на різьбу 1/2" і використовуються в тих випадках, коли кріпити форсунку на висувний зрошувач не має сенсу.

Діапазон робочого тиску для баблерів від 1,0 до 4,8 бар, при цьому якість поливу форсунки не залежить від величини вхідного тиску.

В асортименті баблери як із фіксованою витратою води, так і з можливістю регулювання потоку рідини.

 

 

ОГЛЯД МОДЕЛЬНОГО РЯДУ ФОРСУНОК HUNTER:

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner