Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Форсунки Баблери

Компанія СпецПоливСервіс пропонує покупцям якісні оригінальні товари для систем автоматичного поливу, а також пропонує послуги з професійного проектування та монтажу систем поливу. Нами надається гарантія 2 роки на всі типи форсунок Баблери (Bubblers).

 

Підібрати і купити форсунки Баблери (Bubblers) можна:

 

  • онлайн через Корзину на сайті з доставкою по всій Україні;
  • по телефону, зв'язавшись з нашими профільними спеціалістами за вказаними контактами;
  • в Києві за адресою вул. Каховська, 71а за попередньою заявкою;

 

Консультанти нашої фірми дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати необхідні форсунки ротатори MP Rotators виходячи з ваших вимог, порадять і порекомендують відповідну модель індивідуально для вас.

Оплата приймається готівкою, післяплатою або на карту банку. Доставка здійснюється Новою поштою або зручним для вас перевізником.

Форсунки баблери - призначення, типи та основні функції 

 

 Баблери (Bubblers) - це окрема група форсунок вироблена компанією Hunter для систем автоматичного поливу, основним завданням якої є полив дерев, чагарників, квітників та інших рослин котрі потребують подачу води безпосередньо на кореневу систему. Конструкція баблерів не передбачає розбризкування води на великі відстані, тому вони встановлюються в прикореневій зоні, недалеко від стовбурів дерев або чагарників. Правильно підібрані баблери під час поливу постачають великі рослини тією кількістю води яке необхідно обраній рослині не поливаючи при цьому стовбур дерева або стебла квітів, що для багатьох насаджень дуже важливо. Завдяки своїй конструкції та формі потоку баблери в найкоротші строки виливають необхідний об'єм води в прикореневу зону, вода вбирається на глибину росту коренів не розмиваючи при цьому верхній шар ґрунту, що також є вагомим аргументом на користь баблерів з естетичного боку.

При поливі території форсунками типу Спрей MP Rotator або Роторами вода проникає на глибину до 20 см, саме на такій глибині знаходяться коріння трав'янистих насаджень. Коріння великих дерев або кущів розташовуватися на більшій глибині, ніж коріння трав'янистих рослин та й волога з верхнього шару ґрунту випаровується до 50 мм в добу, саме з цієї причини полив баблерами садів, окремих великих дерев або кущів проводять рідше, але великою кількістю води, щоб живильна волога добралася на глибину росту коренів, в залежності від дерева від 40 до 80 см.

Баблери від компанії Hunter можна розділити на кілька типів це:

  • Багатоструменеві баблери MSBN. Цей тип баблерів поливає невеликими струменями води та підходить для поливу невеликих кущів або квітників, має радіус поливу до 0,46 м витрата води від 0,9 л/хв (0,06 м3/год) до 7,6 л/м (0,45 м3/год). Мають не регульований сектор поливу і поливають фіксованим кутом (90° - приставка Q у назві, 180° - приставка H у назві або 360° - приставка F в назві). Ці баблери обладнані системою компенсації тиску яка забезпечує рівномірний вилив  води в діапазоні тисків від 1 до 4,8 бар. Сумісні з усіма зрошувачами Hunter і інших виробників які мають стандартну зовнішню різьбу.  

 

  • Баблери зі струменем у формі парасольки типу PCN. Цей тип баблеров більше підходить для поливу дрібних, середніх і великих дерев - завдяки широкій формі струменя поливає ґрунт навколо себе з мінімальним радіусом і здатний вилити від 0,9 л/хв (0,06 м3/год) до 7,6 л/хв (0,45 м3/год). Такий вид поливу сприяє швидкому всмоктуванню вологи на глибину проростання коренів. Баблери типу PCN також обладнані системою компенсації тиску яка забезпечує рівномірний вилив води в діапазоні тисків від 1 до 4,8 бар. Сумісні з усіма зрошувачами Hunter і інших виробників які мають стандартну зовнішню різьбу.  

 

  • Баблери зі струменем у формі парасольки типу РСВ. Цей тип баблерів аналогічний баблерам типу PCN єдина відмінність це спосіб монтажу. Ці баблери мають дюймову різьбу з розміром 1/2" і не можуть бити встановлені на зрошувачі, монтуються безпосередньо на трубу, що подає, або за допомогою спеціального  гнучкого шлангу  осторонь подавальної труби. Застосовуються в тих випадках, коли проводити полив потай за допомогою висувного зрошувача немає жодного сенсу. До цих баблерів можна віднести і баблер AFB, він також має дюймову різьбу з розміром 1/2" і в його конструкції передбачено регулювання подачі води від 0 л/м (0 м3/год) до 7,6 л/м (0,45) м3/год) Може бути корисним, коли в одній зоні з багаторічними деревами поливається і сезонні насадження, що вимагають прикореневого поливу.

 

 

 

  • Баблер 5-CST-B можна віднести до окремого типу насадок для висувних зрошувачів. Він створений для поливу вузьких квіткових клумб, живоплоту або плетених рослин. В окремих випадках може бути використаний для поливу дуже вузьких ділянок газону. Сектор поливу у цього баблера вузький до 20 см, довжина кожного струменя дорівнює 1,5 м. Компенсації тиску ця форсунка не має тому швидкість поливу сильно залежить від тиску води, наприклад, при тиску в 1 бар виливає 1,1 л/хв, а при рекомендованому виробником тиску в 2,1 бар виливає 1,5 л/хв, незалежно від тиску, що подає сектор поливу залишається стабільний.

 

 

Ознайомившись із характеристиками баблерів можна дійти висновку, що інженери компанії Hunter попрацювали на славу та розробили форсунки для поливу дерев, кущів та квітників, які відповідають вимогам будь-якого садівника. Потреби у воді у кожної рослини різні, але за допомогою широкого асортименту можна підібрати ідеальну форсунку з правильною подачею води у систему ваших насаджень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner