Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Фурнітура для мікрозрошення

Фурнітура для мікрозрошення ділянок - це набір різноманітних комплектуючих для трубок, крапельних стрічок, які дозволяють забезпечувати надійні з'єднання та вибудовувати розгалужені поливні системи. Використання якісної фурнітури робить крапельний полив максимально ефективним та продуктивним. Багато споживачів воліють мікрополив купити, щоб забезпечити подачу оптимальної кількості вологи або водорозчинних добрив до кожної рослини.

Мікрозрошення та обладнання: основні види фурнітури, яка представлена в нашому каталозі

Адаптери для мікродощувачів

Група комплектуючих, куди входять муфти, трійники, стартові конектори, фітинги, заглушки, крани. При купівлі різноманітних фітингів та інших деталей слід враховувати, що їхній діаметр повинен підбиратися відповідно до діаметра трубки крапельного поливу. Загалом, вони зручні, прості та зрозумілі у використанні.

У нас можна купити внутрішні адаптери, зовнішні, прохідні, адаптери з різьбленням.

Стартери

Стартери використовуються для монтажу мікродощувачів та крапельниць. Вони забезпечують надійне з'єднання магістральної труби з крапельницями мікроджету. Якісні стартери виробляються з високоміцного пластикового матеріалу, до якого доданий спеціальний компонент, що забезпечує стійкість до руйнівної дії ультрафіолетового випромінювання. Таким чином, ці комплектуючі для мікрополиву забезпечать надійну та довговічну експлуатацію.

Стійки для крапельниць

Стійка для мікрозрошувача призначена для швидкого та надійного закріплення крапельниць біля кожної рослини на максимально близькій відстані. За допомогою стійок та інших комплектуючих можна створити дуже ефективну систему поливу, яка забезпечить достатню кількість вологи для кожної рослини.

Система “Туман”

Туманоутворювачі садові призначені для створення оптимального, сприятливого мікроклімату для рослин в теплиці або на ділянці. Підвісна установка туман підтримує вологість ґрунту та повітря на самому оптимальному рівні. Її застосовують для приєднання універсальних крапельниць мікроджет до сліпої трубки. Система «Туман» для поливу оснащується антидренажним клапаном, завдяки якому, за відсутності тиску в системі, запобігає витіканню води.

Переваги замовлення комплектуючих для поливу у компанії «СпецПоливСервіс»

В асортименті компанії представлений великий асортимент комплектуючих, які дозволяють створити ефективну систему поливу на будь-якій ділянці. Наші фахівці мають великий досвід роботи та консультують клієнтів з усіх питань. Ми надаємо послугу з розробки індивідуальних проектів поливу, з урахуванням усіх особливостей. При подальшому замовленні комплекту обладнання ми повернемо вартість проекту! Грамотний проект та повний набір комплектуючих дасть змогу зібрати систему самостійно, як конструктор, навіть без професійної допомоги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner