Кошик
2055 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Шланги та стрічки "Туман"

Стрічка туман, застосування:

 

Шланг для поливу туман – це інноваційний товар, призначений для поліпшення ефективності вашої системи поливу. Його використання має численні переваги та широкий спектр застосування.

 • Сади та оранжереї: шланг туман використовується для ефективного та рівномірного поливу різноманітних рослин, забезпечуючи їм необхідний рівень вологості.

 • Газони та газонні ділянки: стрічка туман забезпечує рівномірний полив газонів, покращуючи їхній стан та зелений вигляд.

 • Овочеві грядки: такий шланг допомагає зберігати вологу та забезпечує рослини необхідними умовами для зростання та плодоношення.

 • Декоративні насадження: спрей стрічка ідеально підходить для поливу квітників, кущів та інших декоративних рослин.

 • Спрей-стрічка туман – це сучасний та ефективний інструмент для догляду за вашим садом чи городом, який допоможе зробити полив простим та продуктивним.

Стрічка для поливу туман

Одним із найефективніших методів підтримки оптимального рівня вологості на городах та в теплицях є система поливу Туман. Головний конструктивний елемент системи – шланг для поливу Туман, ціна якого залежить від діаметра та довжини. З їх допомогою забезпечується ефективне зволоження ґрунту шляхом поверхневого мікро-розпилення. Застосування такої стрічки туман доцільно використовувати не тільки для поливу, але й для розпилення добрив. В асортименті можна знайти шланги туман рвзного діаметру:

Спрей-стрічка туман – це інноваційний товар, призначений для поліпшення ефективності вашої системи поливу. Його використання має численні переваги та широкий спектр застосування.

Спрей-стрічки туман, переваги:

 1. Стрічка туман для поливу забезпечує рівномірний розподіл вологи на обраній площі. Це дозволяє уникнути пересихання деяких ділянок та переливання інших.

 2. Економія води: Завдяки туманоподібному розпиленню, шланг Туман дозволяє зекономити воду порівняно з традиційними методами поливу. Вода розсіюється у вигляді дрібних крапель, що забезпечує її ефективне використання.

 3. Спрей стрічка Туман створює приємний мікроклімат, захищаючи рослини від перегріву та засухи, особливо у спекотний період.

 4. Шланг для поливу туману можна успішно використовувати для поливу різних видів рослин – від газонів і квітників до овочевих грядок та фруктових садів.

Купити шланг Туман для поливу можна для вбудовування в встановлену систему на ділянці. Стрічка туман виготовляється у вигляді гнучкої стрічки, яка скручена у бухти. По всій довжині стрічки з певним інтервалом розташовані невеликі отвори. Вода рухається стрічкою, потрапляє в отвори і під тиском розбризкується вгору тонкими струмками в різні боки. Радіус розбризкування також може бути різним – 5-10 метрів.

Про шланг для поливу Туман відгуки в мережі лише позитивні. Користувачі цінують цей метод зрошення ділянки за його численні переваги та оптимальну вартість. Для облаштування даної системи на своїй ділянці знадобиться не тільки сама стрічка, а й фурнітура для шланга Туман та інші комплектуючі.

Де шланг для поливу Туман купити в Україні

Великий вибір обладнання для системи поливу Туман представлений в інтернет-магазині "СпецПоливСервіс". У каталозі представлена стрічка Туман від перевіреного та надійного виробника Presto-PS. До асортименту входять стрічки різного діаметра, з різною витратою води. У нас можна купити як готову бухту, так і стрічку в намотуванні, у необхідній кількості погонних метрів.

Наша компанія не тільки продає товари з доставкою по всій Україні, але й надає послуги з проектування систем поливу, монтажу та обслуговування.

 • Проектування. Якщо ви не знаєте з чого почати, і хочете, щоб робота з облаштування автоматичного поливу була виконана на професійному рівні, зверніться до нас. Досвідчені фахівці проаналізують інформацію про вашу ділянку та ваші побажання, та індивідуально розроблять проект системи поливу з нуля. При подальшому замовленні у нас комплекту обладнання ми повернемо вартість проекту!

 • Монтаж та обслуговування. Фахівці компанії візьмуть на себе облаштування системи поливу під ключ або нададуть окрему послугу з монтажу обладнання. Робота буде виконана швидко та професійно. Під час експлуатації ми виконуємо технічне обслуговування автополиву.

Послуги з проектування надаються мешканцям усієї України. Послуги з встановлення та монтажу доступні клієнтам з Києва та області. З мешканцями інших регіонів ми можемо працювати віддалено, консультуючи з усіх питань встановлення та обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner