Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Внесення добрив для крапельного поливу

Внесення добрив через крапельний полив – це важлива частина у процесі вирощування рослин. Завдяки цьому поживні речовини, розчинені у воді, потрапляють у ґрунт і створюють більш сприятливі умови для зростання. Для організації такого процесу зазвичай потрібні байпас, інжектор та шланг для подачі добрив, які ви завжди знайдете на нашому сайті. Також у «СпецПоливСервіс» можна купити крапельний полив.

 

Основне обладнання для внесення рідких добрив

  • Інжектори (трубка Вентурі). Кожна система внесення рідких добрив обов'язково повинна включати інжектор, який забезпечує дозовану подачу органічних і неорганічних водорозчинних поживних речовин у воду. Завдяки цьому приладу можна контролювати кількість добрив. Зазвичай інжектор виготовляють із дуже міцного пластику.

  • Байпас (інжекторний вузол). Внесення добрив при крапельному поливі здійснюється за обов'язкової наявності в системі поливу спеціальної обвідної системи. Вона складається з інжектора та додаткових труб, які дозволяють перекривати подачу добрив. Додатково до цієї конструкції приєднують шланги, що подають добриво.

  • Шланги. Крапельний полив внесення добрив не здійснюватиметься правильно, якщо в системі відсутні спеціальні шланги. Вони в комплекті з фільтром та контролером тиску закачують рідину з поживними речовинами в систему та направляють її трубами. Виготовляються такі шланги зазвичай з ПВХ, який не схильний до впливу ультрафіолету та різних хімічних речовин.

  • Труби. Це стандартні деталі системи поливу, за допомогою яких здійснюється доставка поживних речовин з водою безпосередньо до рослин. Також разом із трубами використовується фурнітура для крапельної стрічки. Важливо, щоб добрива були повністю розчинними у воді. Тому що при утворенні жорстких фракцій порушується робота всієї системи поливу.

 

Трохи інформації про механізм роботи системи внесення рідких добрив

Ця система працює завдяки інжектору, що створює вакуумне середовище. Трубка Вентурі здійснює втягування добрив та води та їх подальше змішування для підживлення рослин. Інші деталі допомагають зробити цей процес максимально ефективним. Таку конструкцію часто використовують на ділянках при вирощуванні кількох видів рослин. Система не потребує деінсталяції на зимовий період. Всі прилади добре переносять перепади температур. Важливо лише очистити всі деталі від залишків води, «продути систему».

Для тривалого та надійного функціонування інжекторних вузлів важливо додатково встановити фільтр. Він захистить від попадання в труби та в шланги абразивних частинок. Також фахівці рекомендують використовувати виключно якісні суміші поживних речовин, які повністю розчиняються у воді.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner