Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Обвідний вузол (Байпас)

Байпас крапельний полив – це обвідний вузол, за допомогою якого здійснюється підключення до магістралі. Він також регулює подачу добрив у систему автоматичного поливу, тому вони потрапляють безпосередньо до рослин. При використанні байпасу є можливість керувати тиском та швидкістю подачі поживних речовин та хімікатів. Пристрій виготовляється з високоміцного якісного пластику, який має стійкість до агресивної дії хімікатів та інших руйнівних факторів. На байпас ставиться кран для того, щоб з його допомогою регулювати подачу води, а також на його конструкції присутній різьбовий фітинг, через який здійснює підключення до магістралі.

Коректна робота системи поливу та внесення добрив через краплинний полив залежить від дотримання правил установки. До таких правил належать наступні:

  • Усі конструктивні елементи системи повинні мати однаковий діаметр;
  • Встановлювати байпас необхідно у розрив магістральної труби, а вже до нього підключати інжектор для внесення добрив та шланг подачі;

  • Діаметр магістральної труби повинен бути на 12,7 мм більший за діаметр магістралі, щоб забезпечити різницю тиску на вході та виході;

  • Фільтр очищення води, який запобігає засміченню, необхідно встановлювати перед системою;

  • Необхідно контролювати рівень тиску в системі, оскільки за низьких показників вона не працюватиме.

Як працює вузол інжектора для обвідного крапельного поливу

Встановлений на байпас кран необхідно закрити, коли потрібно внести добриво до рослин. Закриття крана забезпечує перенаправлення потоку води на інжектор до всмоктуючої системи, змішуючи воду з добривами. Коли процес подачі добрив закінчиться, кран на байпасі перекривається для системи, що всмоктує, шляхом повернення його у вихідне положення.

Де купити байпас для краплинного поливу

Компанія «СпецПоливСервіс» спеціалізується на продажу обладнання для облаштування систем поливу. Асортимент товарів представлений у великій кількості – комплектуючі, конструктивні елементи, фурнітура, аксесуари та інші. На байпас для крапельного поливу ціна встановлена в оптимальній відповідності до якості, без переплат. Замовити продукцію можна в будь-який регіон України та отримати її у максимально стислий термін.

Якщо вам необхідно проконсультуватися з питань функціонування системи поливу, її встановлення, вибору комплектуючих, звертайтесь до фахівців компанії. Великий багаж знань та практичний досвід дозволяє аналізувати проблему та вирішувати будь-які питання клієнтів, з урахуванням усіх нюансів.

У нас можна не тільки вигідно купити інжекторний вузол для крапельного поливу в Україні, але й замовити індивідуальний проект системи поливу та добрив для вашої ділянки. Фахівці врахують усі побажання клієнта та особливості ділянки та розроблять проект для створення системи під ключ. При подальшому замовленні обладнання у нашому магазині, ми повернемо вартість проекту!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner