Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Крапельниці для поливу

Компенсовані та регульовані капельниці для капельного поливу використовуються як для вирощування городніх культур, так і для поливу багаторічних декоративних рослин. В нашому інтернет-магазині можна купити різні види крапельниць для сліпої трубки.

Застосовуються капельниці для квітів, кущів та дерев на відкритих ґрунтах та у теплицях. Це один із способів капельного поливу, який зручно застосовувати, коли рослини висаджені з різною частотою посадки.

Ціна таких капельниць дуже низька, процес встановлення цікавий, а результат принесе вам велике задоволення. В нашому інтернет-магазині можна купити компенсовані та регульовані капельниці в кількості від 1 шт та підібрати весь комплект матеріалів для капельної системи поливу.

Всі капельниці можна комбінувати, з їх допомогою можна створити гнучку систему поливу. Якщо в межах однієї зони поливу необхідно одночасно поливати кущі, дерева та квіти, тоді зручно використовувати для дерев крапельниці з витратою 8 л/год, для кущів 4 л/год, а для квітів 2 л/год, що дозволяє збалансувати подачу води рослинам.

 

ЯК ПОЛИВАЮТЬ РІЗНІ ВИДИ КРАПЕЛЬНИЦЬ:

 

 

Компенсовані капельниці мають вбудовану мембрану, яка пропускає воду при досягненні тиску 0,5 – 1 бар. Це дозволяє рівномірно розподілити воду по всій довжині капельної лінії, і завжди подавати воду з однаковою швидкістю і фіксованою витратою. Компенсовані капельниці не підходять для самопливних систем.

Регульовані капельниці можна налаштувати самостійно та підібрати оптимальну швидкість поливу групи крапельниць в межах однієї гілки капельного поливу. Крапельниці з регулюванням потоку води, а також кутові спиці і всі капельниці без компенсації підходять для самопливних систем.

Капельниці для поливу встановлюються на сліпу трубку або на поліетиленову трубу діаметром 16, 20, 25, 32 мм. з товщиною стінки від 0,8 мм. Також можна відвести крапельницю в сторону за допомогою мікротрубки ПВХ, прикріпивши мікротрубку стартером 3,5 мм і зафіксувавши її положення біля рослини спеціальною стійкою. В нашому інтернет-магазині також можна купити регульовані крапельниці на стійці для зручності монтажу.

Існують також варіації підключення до компенсованих крапельниць розгалужувачів для подачі фіксованої кількості води на групи рослин. Для подачі води точно в кореневу зону рослив рекомендуємо використовувати капельниці "Спиці" з роздавальною трубкою 4,6 х 3,2 мм.

 

Рекомендований тиск для роботи крапельниць: 1-2 бар

Капельниця для крапельного поливу - одна з останніх ланок системи такого способу зрошення. Інтернет-магазин «СпецПоливСервіс» - це великий вибір емітерів, сумісних із будь-яким типом шланга та труби. Ви знайдете в нас капельниці з різних матеріалів та з різною пропускною здатністю.

 

Різновиди капельниць для поливу

Залежно від механізму подачі води виділяють три основні види крапельниць: регульовані, компенсовані та капельниці-спиці. Кожна з них має свої переваги та застосовується в різних ситуаціях. Розглянемо докладніше ці види капельниць.

 • Регульована капельниця. Такі крапельниці для сліпої трубки мають розбірний механізм. Ці вироби можуть мати кілька варіантів продуктивності: від 0 до 70 літрів на годину, від 0 до 135 літрів на годину та від 0 до 150 літрів на годину. Встановлюються дуже швидко.

 • Компенсована капельниця. Таке обладнання зазвичай використовують у ситуаціях, коли необхідно мати фіксований потік води. Найчастіше знайти в інтернет-магазинах та купити крапельницю для поливу компенсованого типу можна у трьох варіантах продуктивності: 2, 4, 8 літрів на годину.

 • Капельниця-спиця. Такі капельний полив крапельниці забезпечують зволоження прикореневого простору рослини. Рідина (вода чи добрива) відразу потрапляє під грунт і запобігає його висиханню. Найчастіше такий вид поливу використовується на тепличних та відкритих грядках.

 

Автоматична система поливу користується великою популярністю і застосовується як на відкритих ділянках, так і в парниках та інших закритих площах. Один із основних конструктивних елементів системи краплинного поливу – зовнішні капельниці для капельного поливу. Від їх правильного підбору залежить рівномірний розподіл тиску в трубопроводі, зрошення прикореневої частини рослин, оптимальна витрата води.

Капельний полив купити у Києві можна з різними видами крапельниць. Які капельниці користуються найбільшим попитом?

 

Регульовані

Повертаючи верхню частину пристрою, користувач може самостійно регулювати обсяг води, що витрачається. Це дозволяє встановити:

 • мінімальний рівень, на якому вода витрачається в об'ємі до 8 л на годину;

 • середній рівень із витратою води до 20 л за годину;

 • максимальний рівень, коли вода буде розбризкуватися віяловим способом при витраті до 100 л за одну годину.

Такий вид капельниць оптимально підходить для підтримки оптимального рівня вологості на певних ділянках теплиці, городу. При закручуванні верхньої частини пристрою до упору полив повністю припиняється.

 

Нерегульовані

Обсяг води, що витрачається, не регулюється споживачем. Цей вид пристроїв поділяється на дві підгрупи:

 • компенсовані. Компенсована капельниця для крапельного поливу забезпечує рівномірне подання води по всій лінії поливу. Такий пристрій оптимально встановлювати на тих ділянках, де є перепади горизонтального рівня або дуже довгих городах;

 • некомпенсовані. Купити капельниці для крапельного поливу такого типу рекомендується для обслуговування невеликих, коротких ділянок, теплиць, парників з рівною горизонтальною поверхнею, без перепадів.

 

Капельниця-кілочок (спиця)

Крапельниця спиця для капельного поливу – це стійка з невеликими каналами і отворами, якими подається вода до рослин. Об'єм води, що витрачається становить 1,2-2 літри за годину. Підключення здійснюється за допомогою адаптерів, розгалужувачів та м'якої роздавальної ПВХ-трубки. Матеріал виготовлення такого виду капельниць – міцний пластик, який має стійкість до ультрафіолетового випромінювання та впливу добрив. Тому термін служби виробів є досить довгим, без втрати якісних властивостей.

Капельниці для крапельного поливу купити у Києві пропонує компанія «СпецПоливСервіс». Продаж обладнання здійснюється за доступними цінами з доставкою по всій Україні. У магазині представлений великий асортимент обладнання – стрічка капельного поливу, автоматика, комплектуючі та витратні матеріали, аксесуари та все, що необхідно для облаштування автоматичного поливу під ключ. Фахівці компанії приймають індивідуальні замовлення на проектування системи поливу з урахуванням усіх побажань клієнта, особливостей ділянки.

Ми готуємо грамотні проекти в мінімальний термін, а якщо клієнт замовить комплект обладнання, то ми повернемо вартість проекту!

 

При виборі капельниці рекомендуємо визначитися з необхідною продуктивністю та видом поливу. Тоді вам буде легше знайти оптимальний варіант зрошення вашого городу чи саду. 

 

Чому купити капельницю для капельного поливу краще в інтернет-магазині «СпецПолівСервіс»

 • Досвідчені спеціалісти. Наші проектувальники, спеціалісти з монтажу, менеджери по роботі з клієнтами - це професіонали, які мають великий досвід роботи в даному напрямку, відмінно орієнтуються в асортименті та особливостях систем автоматичного поливу. Якщо вам потрібна мікротрубка для капельниць поливу - зателефонуйте нам, і ми підберемо найоптимальніший варіант, який задовольнить вас за вартістю, характеристиками та якістю. 

 • Великий асортимент. У нашому каталозі ви знайдете все для капельного поливу Київ. Ми займаємося продажем капельниць, шлангів, клапанів, кранів, таймерів, гідрантів, труб, які також необхідні для створення ефективної зрошувальної системи газону, саду, городу, поля чи виноградника.

 • Високоякісні вироби. Кожна капельниця, зрошувач або таймер, представлені в нашому каталозі, мають високу якість, виготовлені із сертифікованої сировини. Завдяки цьому всі вироби є міцними та довговічними, легко витримують перепади тиску при подачі води та не боятися сонячних променів чи впливу хімічних засобів.

 • Додаткові послуги. Ми не тільки реалізуємо все для автоматичного поливу, але також займаємося створенням проектів автоматичних зрошувальних систем, їх монтажем та сервісним обслуговуванням. При роботі з клієнтом ми обов'язково враховуємо особливості ділянки та визначаємо найкращий варіант поливу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner