Кошик
2029 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Некомпенсовані крапельниці

Некомпенсовані крапельниці

Некомпенсовані крапельниці являють собою елементарний, але ефективний засіб для організації систем поливу. Основна різниця між компенсованими та некомпенсованими крапельницями полягає в їхній здатності до саморегулювання тиску води.

Некомпенсовані крапельниці, в принципі, не враховують коливань тиску у системі поливу. Вони просто передають воду через свої внутрішні канали з певною витратою. Це може бути зручно в умовах стабільного тиску, але не ефективно у випадках, коли тиск в системі може коливатися.

Використання некомпенсованих крапельниць може виявитися оптимальним, коли система поливу вже має вбудовані компенсатори тиску або коли вам необхідний простий та доступний варіант для конкретної задачі. Вони прості в установці та експлуатації, але передбачають стабільний тиск для ефективності роботи. До таких капельниць належать мембранні крапельниці або прохідні та капельниці "Спиця". Крім того, важливо відзначити, що некомпенсовані крапельниці дозволяють забезпечити ефективний полив при малому тиску в системі. У випадках, коли система поливу будується на основі самотоку.

Некомпенсовані крапельниці, завдяки своїй простій конструкції, можуть ефективно функціонувати при низькому тиску, забезпечуючи надійний полив рослин у межах системи самопливу. Це робить їх ідеальним вибором для використання в умовах, де важко підтримувати високий тиск в системі поливу, і де непередбачені коливання тиску можуть виникнути через різноманітні фактори.

Мембранні крапельниці

Усередині крапельниці встановлено силіконову мембрану, яка створює рівномірну подачу води в прикореневу зону рослини. Завдяки цьому можливе точне та рівномірне зрошення як на початку, так і наприкінці кожної поливної лінії. Фіксована витрата води при тиску 1 атмосфера – 2 л/год. Мінімальний тиск необхідний для роботи крапельниці становить 0,1 атмосфери.

Крапельниці спиці

Крапельниці "Спиці" відзначаються високою універсальністю та ефективністю в різних умовах використання. Завдяки їхній універсальності, ці крапельниці ідеально підходять для точного та ефективного прикореневого поливу широкого спектра рослин.

Основне застосування крапельниць "Спиця" охоплює однорічні та багаторічні рослини, овочі, плодові дерева, городні культури, а також декоративні, хвойні рослини та квіти. Ці крапельниці знаходять своє використання в ландшафтному дизайні, невеликих теплицях і оранжереях, як на відкритому ґрунті, так і для поливу рослин в горщиках.

Унікальний дизайн кутових крапельниць "Спиця" передбачає вбудований лабіринт, який сприяє турбулентності рідини та уповільнює потік води. Це забезпечує рівномірний полив і дозволяє дозувати подачу води в групі працюючих крапельниць. Борозни вздовж основи "Спиці" спрямовують стік води, що дозволяє точно направити її в кореневу зону рослин.

Легке прикріплення крапельниць до поліетиленових труб за допомогою стартових адаптерів та використання мікротрубки забезпечують зручну установку системи поливу. Крапельниці "Спиця" вставляються в ґрунт безпосередньо під корінь рослини, забезпечуючи оптимальний доступ води до кожної рослини.

Крапельниці для самопливних систем

Якщо система поливу будується на основі самотоку, від підвищеного резервуара на 1,5 - 2 метри від рівня землі, рекомендовано обирати саме некомпенсовані крапельниці для поливу. Некомпенсовані крапельниці являються ідеальним вибором для використання в самопливних системах поливу. Їхня проста конструкція і відсутність вбудованих механізмів компенсації роблять їх ефективними в умовах малого тиску.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner