Кошик
2053 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Крани для поливу

Купити крани для поливу

Великий асортимент кранів для поливу з робочим тиском від 2 до 40 бар. Пластикові та латунні крани, врізні, різьбові, садові та декоративні. Якісна запірна арматура для поливу і не тільки. Купити в інтернет-магазині поливу з доставкою по Україні!

В каталог!

Купити пластикові і латунні крани для води

 

Сучасні крани призначені для вирішення ряду завдань, вони класифікуються за матеріалом виготовлення, діаметром проходу рідини, типом виконання, призначенням і максимально допустимим тиском. В даному розділі сайту можна вибрати та купити кран для поливу пластиковий та латунний, садові декоративні крани, врізні крани для бочки та каністри. В нашому асортименті крани з металу та ПВХ діаметром 15, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75 мм.

 

На сайті можна купити кран для поливу наступних видів: 

 

  • Магістральні кульові крани пластикові із ПВХ.
  • Водопровідні крани латунні
  • Крани садові поливальні для фасаду, шлангу і водорозбірних колонок (декоративні)
  • Врізні крани для бочки та каністри
  • Крани для крапельного поливу

 

Ми пропонуємо профільні консультації щодо підбору необхідного обладнання. Якщо ви маєте намір купити кран для поливу і не зовсім впевнені в необхідному діаметрі, якості або робочому тиску, можете розраховувати на нашу кваліфіковану допомогу. Звертайтесь до нас за телефонною консультацією з будь-яких питань.

Відгуки клієнтів

 

Чому купити кран для поливу вигідно в нас:

Висока якість товару

Ми пропонуємо купити поливальні крани від перевірених виробників. Всі позиції з каталогу протестовані нами під час монтажу системи поливу

Детальний опис

Ви можете бути впевнені в повному та детальному описі кранів для поливу, вся інформація взята з першоджерел та подана для ознайомлення у зручному форматі

Технічна підтримка

Ми маємо багаторічний досвід проектування та монтажу систем поливу різного спрямування. Ви можете розраховувати на профільну допомогу в будь-якому питанні

Конкурентні ціни

Ми стежимо за тенденціями ринку, наші ціни завжди конкурентні та актуальні. Купити кран для поливу можна завжди за доступною та чесною ціною

З'вязатися з менеджером!

 

У великій кількості товарів часом важко розібратися, інформація нижче допоможе вам підібрати і купити кран для поливу з необхідними параметрами

 

Типи кранів для поливу:

 

Кульові крани

Крани, в поворотному механізмі яких є куля з прохідним отвором великого діаметру. При відкритті та закритті ручки пропускає або блокує потік води. Найчастіше такі крани не зменшують діаметр проходу води (їх ще називають повнопрохідними). Обладнані надійним механізмом із швидким типом відкриття та якісним ущільненням, завдяки чому здатні витримувати великий тиск. У більшості випадків кульові крани не обслуговуються.

 

Вентильні крани

Такий тип кранів має плавний хід відкриття, їх зручно використовувати, коли необхідно відрегулювати плавну подачу води. Вентильний механізм обслуговується, а ущільнюючу гумку можна легко замінити. В нас можна купити металеві або пластикові крани для домашніх потреб.

 

Крани з різьбою

У нашому асортименті представлені крани з трубною різьбою внутрішнім діаметром 15, 20, 25, 32, 40, 50, 63, 75 мм або 1/2", 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2 ", 2", 2 1/2", 3"  дюймів відповідно. Звертаємо вашу увагу, що при виборі крану виробник вказує внутрішній прохід для води, зовнішній діаметр різьби завжди більший, наприклад кран 25 мм має різьбу 1", при цьому зовнішній діаметр різьби становить 32 мм. Також трубна різьба іноді має різну форму, в каталозі може зустрічатися як пряма так і конічна різьба.

 

Врізний кран

Врізні крани можна застосовувати для відведення та подачі води з бочки, накопичувального резервуару, рукомийника, каністри, баків з водою на 60 л, 200 л, 1000 л (кубова) тощо. Такі крани не здатні працювати при високому тиску, проте їх дуже зручно застосовувати для врізки в бочку, оскільки такі крани мають в зборі необхідні прокладки та контргайку для фіксації. Виробник не зменшує умовний внутрішній прохід крана, щоб ви могли отримати максимальний об'єм води.

 

 

Матеріал кранів для поливу:

 

Пластикові крани

Пластик, який використовується в кранах для поливу, має високу якість, ударостійкість і зносостійкість. Чим більша товщина стінки, тим краще кран тримає великий тиск. Робочий тиск пластикових кранів не перевищує 10 бар (атм), що цілком достатньо для побутових потреб поливу. Крани з ПВХ також можна застосовувати як магістральні водопровідні крани для подачі та перекриття води в трубах. Матеріал досить добре себе зарекомендував і не схильний до корозії. Пластмасові крани здатні витримати надлишковий тиск льоду при замерзанні взимку. Купити пластиковий кран можна також для зовнішніх водопровідних мереж.

 

Латунні крани

Це найякісніший варіант кранів для поливу, що витримують тиск до 40 бар, здатні протистояти великим гідроударам та тривалим навантаженням. Рекомендуємо застосовувати латунні металеві крани в ситуаціях, де необхідно забезпечити найвищу безпеку обладнання, а також при тиску понад 8 бар.

 

 

Призначення кранів для поливу

 

 

Магістральні крани для води

В якості стартових магістральних запірних елементів рекомендуємо купити пластикові або латунні кульові крани, які мають найбільший внутрішній прохід і не створять додатковий опір воді при русі.

 

Садові крани, декоративні

Це вуличні крани зовнішнього типу, діаметром 15 - 20 мм, які застосовуються для розміщення на фасаді будівлі (крани на фасад), водорозбірної колонки, для розбору води та підключення шлангу. Крани можуть бути обладнані як кульовим, так і вентильним механізмом для плавного регулювання води. В нашому магазині можна купити садові крани в пластиковому та латунному виконанні. Практичні декоративні крани для точкової роздачі води.

 

Врізні крани для бочки

Застосовуються для швидкого підключення розбору води з бочки, бака, каністри або рукомийника. Мають комплект фітингів та прокладок для підключення.

 

Крани для підключення шлангу для поливу

Для цього краще підійдуть декоративні садові крани, які зручно розмістити на фасаді будівлі або на водорозбірній колонці. Крани для садового шлангу легко підключити завдяки наявності штуцера або швидкознімного конектора.

 

Крани для крапельного поливу

Для крапельного поливу можна купити краники з штуцерним або затискним типом з'єднання для трубок чи крапельної стрічки діаметром 16 або 20 мм. В нашому магазині великий асортимент різьбових та стартових краників для всіх типів трубок та стрічок крапельного поливу з робочим тиском до 4 бар.

 

Крани для городу

Для городу доцільно купити пластикові крани тиском до 6 бар, вони не дорогі, зручні та не бояться заморозків. Кульові крани ПВХ будуть виконувати свою функцію за розумною ціною, пропускаючи через себе максимальну кількість води.

 

 

Пропускна можливість стандартних діаметрів кранів:

 

 

Пропускная способность кранов 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner