Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Полив футбольного поля 100х60 м, витрата води до 11 м.куб/год, тиск 5 бар, 12 зон, комплект на роторах І-25

  • Готово до відправки
  • Код: soccer_kit_1006025

258 384 ₴/комплект

+380 (97) 082-26-08
Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Полив футбольного поля 100х60 м, витрата води до 11 м.куб/год, тиск 5 бар, 12 зон, комплект на роторах І-25
Полив футбольного поля 100х60 м, витрата води до 11 м.куб/год, тиск 5 бар, 12 зон, комплект на роторах І-25
258 384 ₴/комплект
Готово до відправки
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Ми розробили готові комплекти обладнання, які дозволять вам краще зрозуміти з яких елементів складається автоматичний полив футбольного поля, принцип роботи комплекту та приблизну вартість системи. Якщо представлені комплекти обладнання на нашому сайті не підходять для вашої конфігурації спортивного майданчика — звертайтесь до наших спеціалістів, ми підготуємо вам індивідуальну робочу схему автополиву за вашими розмірами. Для замовлення послуги "Проектування систем автоматичного поливу" перейдіть за посиланням.

 

 

Комплект обладнання для автоматичного поливу футбольного поля розміром 100 х 60 метрів

 

Комплект обладнання на основі роторних зрошувачів великого радіуса Hunter I-25 розрахований для встановлення на спортивному майданчику розміром 100 х 60 метрів. Для роботи обладнання в оптимальному режимі необхідно, щоб при витраті води в 11 м³/год джерело вашого водопостачання могло підтримувати робочий тиск від 5 бар. До комплекту додається схема поливу та монтажні схеми для кращого візуального сприйняття елементів системи.

Комплект обладнання для автоматичного поливу футбольного поля складається з професійного виконавчого обладнання Hunter (США), компресійних фітингів Unidelta та Irritec (Італія), а також трубопроводів українського виробництва. Даний комплект дозволить легко зібрати систему для поливу як натурального, так і штучного газону на вашому футбольному полі своїми руками. У разі придбання будь-якого комплекту обладнання для організації системи поливу, Ви можете розраховувати на консультації та віддалений супровід нашими фахівцями під час монтажу системи своїми руками. Якщо Вас цікавить монтаж системи для поливу футбольного поля під ключ — ми надаємо такі послуги! для замовлення послуги перейдіть за посиланням або звертайтесь за телефоном. 

 

 

Схема системи поливу футбольного поля 100 х 60 метрів

 

Проект полива футбольного поля

(для збільшення натисніть на зображення)

 

 

 

В комплект автоматического полива для футбольного поля входит:

 

Повна назва товару К-ть
Електромагнітний клапан с регулюванням потоку, Hunter PGV-151-B 12 шт.
Контролер полива на 12 зон, Hunter PCC-1201i-E 1 шт.
Датчик дощу Hunter MINI-CLIK 1 шт.
Бокс клапанний Standart, Irritec  6 шт.
Ключ для регулювання роторних зрошувачів 1 шт.
Роторний зрошувач Hunter I-25-04 24 шт.
Водонепроникний конектор 3M Scotchlok 314 24 шт.
Агроволокно Greentex p-50, 1100x1000 мм 3 м.
Маркувальні прапорці 24 шт.
Фум стрічка 19 мм х 0,2 мм х 15 м, Aquatica 3 шт.
Коліно шарнірне Hunter HSJ-1х2х12 24 шт.
Кабель ПВС 4х1,0, Україна 300 м.
Труба технічна з протяжкою 16 мм, для кабеля (бухта 100 м.) 3 шт.
Труба поліетиленова, 40 мм, ПЕ-80, товщ. 3,0 мм, SDR 13,6, 10 бар 380 м.
Труба поліетиленова, 63 мм, ПЕ-80, товщ. 4,7 мм, SDR 13,6, 10 бар 480 м.
Дисковий фільтр грубої очистки 2" ЗР, Irritec YFV 1 шт.
Муфта 63х2" ВР, Unidelta 2 шт.
Хомут для врізки 63х1/2" ВР, 10 бар, Unidelta 1 шт.
Штуцер для консервацій системи полива 1/2" ЗР, нікель 1 шт.
Шарови кран 1/2" ЗР х 1/2" ВР, латунь з ручкою 1 шт.
Заглушка 63 мм, Unidelta 1 шт.
Хомут для врізки 63х1 1/2" ВР, 10 бар, Unidelta 12 шт.
ПЕ Ніпель 1 1/2" ЗР х 1 1/2" ЗР, Irritec 12 шт.
Муфта 63х1 1/2" ЗР, Unidelta 12 шт.
Згін прямий, американка 1 1/2" ЗР х 1 1/2" ВР 12 шт.
Трійник 63х40х63, Unidelta 8 шт.
Муфта 63х40, Unidelta 4 шт.
Хомут для врізки 63х3/4" ВР, 10 бар, Unidelta 4 шт.
Коліно 32х3/4" ВР, Unidelta 20 шт.

 

 

 

Інструкція та опис комплекту для поливу спортивного поля

 

За допомогою цього комплекту обладнання можна встановити 24 висококласних, антивандальних, розроблених спеціально для застосування на спортивних майданчиках, висувних зрошувачів роторного типу Hunter і-25, дані зрошувачі мають великий радіус дії, розміщені на ділянці правильно і гарантують високу рівномірність зрошення. Всі 12 електромагнітних клапанів розташувалися на краю зрошуваної ділянки, в підземних боксах для клапанів Irritec "Standart" по 2 клапани в боксі які мають естетичний вигляд завдяки кришці зеленого кольору. Всі різьбові з'єднання необхідно ущільнювати фум-стрічкою, передбаченою в наборі.

Від електромагнітних клапанів необхідної пропускної здатності Hunter PGV -151G необхідно прокласти 16 жил кабелю (2 лінії кабелю ПВС 4х0,75 мм) до внутрішнього контролера поливу Hunter PCC-1201i-E, який можна встановити у приміщенні. (Існують також контролери для зовнішньої установки, моделі з розширеними можливостями та WI-FI контролери, відповідний варіант можна вибрати в нашому каталозі). Пульт керування поливом програмується та в заданий час відправляє команду клапанові на відкриття. У момент відкриття клапана, у трубопровід на якому розташовані розбризкувачі надходить вода під тиском і піднімає штанги висувних зрошувачів. При подачі водяного тиску, штанга підземного зрошувача висувається і поливає одним струменем з дрібними краплями, повільно повертаючись за допомогою гідравлічного приводного механізму. Сектор повороту струменя роторних зрошувачів можна відрегулювати в діапазоні 40 – 360º.

 

Зверніть увагу!!! Кількість магістрального трубопроводу та кабелю для даного комплекту передбачає що електромагнітні клапани будуть знаходитися в підземному боксі, на краю газону, а місце підключення до джерела водопостачання та контролер поливу знаходяться на відстані до 10 метрів від краю газону.

У разі якщо місце підключення до системи водопостачання та місце розташування контролера знаходиться на більшій відстані необхідно збільшити кількість трубопроводу та кабелю!

У комплект поставки насосне обладнання не входить. Для нормальної роботи системи вам необхідно забезпечити робочу точку 11 м³/год води при тиску 5 бар.

 

У комплект також входить датчик дощу Hunter Mini Click швидкого реагування, який необхідно підключити до контролера поливу та встановити на відкритому просторі. Датчик зупинить заплановані цикли поливу після накопичення 3 мм опадів у момент дощу та відновить цикли поливу через деякий час після висихання.Пульт керування поливом дозволяє управляти 8-ма окремими гілками зрошувачів (зонами), здійснювати до 4 запусків поливу на день тривалістю до 2 годин кожен і контролювати календарну періодичність поливу. Це можна реалізувати на кожній із трьох незалежних програм. Контролер поливу Hunter PCC-1201i-E має енергонезалежну пам'ять, запрограмовані налаштування не зіб'ються при вимкненні електроенергії, однак для збереження поточної дати та часу обладнаний змінною батарейкою.

На зимовий період система продувається від води повітряним компресором, додаткове обслуговування не потрібне. 

Гарантійний період на обладнання - 2 роки.

 

 

 

Приклад реалізованого нами проекту:

 

 

 

 

 

 

Навіщо потрібен автоматичний полив на футбольному полі?

 

Футбольне поле — це спортивний обєкт, який потребує ретельного догляду. Одним із найважливіших елементів догляду за футбольним полем є полив трави. Якісний полив забезпечує ріст та розвиток трави, а також дозволяє підтримувати її у хорошому стані протягом усього сезону.

Автоматичний полив необхідний для забезпечення високої якості футбольного поля. Він дозволяє підтримувати траву у хорошому стані, що важливо і для гравців, і для глядачів.

Автоматичний полив — це найефективніший спосіб поливу футбольного поля. Він має низку переваг перед ручним поливом.

 

Переваги автоматичного поливу для футбольного поля:

  • Рівномірність поливу. Система має забезпечувати рівномірний розподіл води по всій площі футбольного поля. Даний комплект для поливу футбольного поля забезпечує рівномірний розподіл води по всій площі спортивного майданчика. Це дозволяє уникнути пересихання одних ділянок та заболочування інших.

  • Економія води. Система повинна бути економічною у використанні води. Запропоноване обладнання дозволяє економити воду внаслідок використання сучасних технологій, таких як ефективні зрошувачі та наявність датчика дощу.

  • Зручність експлуатації. Система повинна бути зручною в експлуатації та обслуговуванні. Автоматичний полив футбольного поля не потребує постійної присутності людини. У комплект поставки входить автоматичний контролер, він може бути запрограмований таким чином, щоб увімкнутися в потрібний час і за налаштованою схемою.

Автоматичний полив — це необхідний елемент догляду футбольного поля. Він забезпечує рівномірний розподіл води по всій площі поля, заощаджує воду та зручний в експлуатації.

 

 

Монтаж обладнання для поливу своїми руками:

 

 

 

 

Відео від клієнта: Монтаж системи поливу своїми руками:

 

 

 

 

Налаштування роторних зрошувачів:

 

 

Основні
ВиробникHunter
Країна виробникСША
СтанНовий
Додаткові характеристики
Дальність/радіус обприскування20 м
Мінімальний робочий тиск4.5 Бар
Максимальний робочий тиск7 Бар
Максимальний підйом висувної частини10 см
Стійкість до ультрафіолетуТак
  • Ціна: 258 384 ₴/комплект

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner