Кошик
1855 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Аксесуари для підключення насосу

Компанія СпецПоливСервис пропонує покупцям якісні оригінальні товари для систем автоматичного поливу, а також пропонує послуги з професійного проектування та монтажу систем поливу. Нами надається гарантія 2 роки на всі типи зворотних клапанів.
 

 

Підібрати і купити аксесуари для підключення насосу можна:

 

 • онлайн через Корзину на сайті з доставкою по всій Україні;
 • по телефону, зв'язавшись з нашими профільними спеціалістами за вказаними контактами;
 • в Києві за адресою вул. Каховська, 71а за попередньою заявкою;

 

Консультанти нашої фірми дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати оптимальне обладнання виходячи з ваших вимог, порадять і порекомендують відповідну модель індивідуально для вас.

Оплата приймається готівкою, післяплатою або на карту банку. Доставка здійснюється Новою поштою або зручним для вас перевізником

 

Зворотні клапани - призначення, типи та основні функції

 

Зворотний клапан, призначений для недопущення зміни напряму потоку води в системі трубопроводу. Зворотні клапани пропускають воду в одному напрямку і запобігають її рух у протилежному, діючи при цьому автоматично. Застосовується в системі автоматичного поливу при монтажі і експлуатації насосного обладнання, водопогружних фільтрів.

Звичайний гідравлічний зворотний клапан складається з корпусу, мембрани і пружини. При русі води в прямому напрямку запірно-регулюючий елемент віджимається від сідла і потік з мінімальними втратами проходить через робоче вікно клапана. При зворотному напрямку потоку вода притискає запірно-регулюючий елемент до сідла. Рух води в цьому напрямку припиняється. На корпусі зворотного клапана наносять стрілку, що вказує напрям руху води через клапан.

Важливість функції зворотного клапана полягає в тому, що він виконує своє завдання як у режимі нормальної експлуатації. Так і у разі об'єднання декількох насосів в одну систему, на кожній з них встановлюється один або кілька зворотних клапанів для захисту від тиску працюючого насоса інших. Так і у аварійних ситуаціях, наприклад при аварійному падінні тиску на одній з ділянок трубопроводу, що може призвести до утворення зворотного відтоку води, неприпустимого для нормальної роботи системи і небезпечного для її обладнання.

Если давление будет, проходить в обратную сторону всасывающей трубы, насос будет принудительно подкачивать давление, что может привести к выходу из строя насосного оборудования, например вследствие перегрева, или частого включения и выключения. Поэтому важно следить за чистотой обратного клапана раз в сезон или чаще, в зависимости от качества воды источника.

Основними видами зворотних клапанів в системі поливу є латунні зворотні клапани і латунні зворотні клапани з сіткою, головне їх відмінність — в конструкції, наявності або відсутності фільтраційної сітки тонкого очищення.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ:

 

При отсутствии потока воды через клапан золотник в обратном клапане под действием пружины находится в положении «закрыто», то есть затвор находиться в седле корпуса. При возникновении потока воды, с началом всасывания насоса, затвор под действием энергии открывает проход через корпус клапана. После выключения насоса, давление падает, и скорость потока становится нулевой, затвор возвращается в исходное закрытое положение, а давление с обратной стороны прижимает золотник, препятствуя возникновению обратного потока воды. Таким образом, срабатывание обратного клапана происходит под действием самой воды и является полностью автоматическим.

 

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 

 • Латунный корпус
 • Диск - нержавеющая сталь
 • Уплотнение - NBR
 • Латунный штифт
 • Пружина – нержавеющая сталь
 • Фильтр ацетил-сополимер и нержавеющая сталь
 • Степень фильтрации:- 3/8” - 2”: 1200.m; -2” - 4”: 2000 .m
 • Минимальная и максимальная рабочие температуры: -20°C, 100°C°
 • Резьбы: ISO228 (эквивалентно DIN EN ISO 228 и BS EN ISO 228).
 • Доступный также с NPT (Нормальная Трубная Резьба) резьбой в размерах от 3/8" до 4”.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner