Кошик
1866 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Легкі тенти щільністю 60 г/м2

Який купити тент від дощу? - це досить популярне питання від наших покупців і щоб на нього відповісти потрібно розуміти, що, кого і на який час Вам потрібно захистити від дощу.

Ідеальним тентом від дощу для використання як тимчасовий натяжний навіс у походах або кемпінгових стоянках буде захисний тент щільністю 60 г/м² для таких цілей підійдуть такі розміри:

 

 

У разі якщо тент від дощу буде використовуватися для укриття будівельних матеріалів на короткий час, як тимчасове укриття для сіна або інших об'єктів сільськогосподарського виробництва будуть потрібні тенти більших розмірів, такі як:

 

 

Нагадаємо що купити тент від дощу з тарпауліну щільністю 60 г/м² варто тільки в тому випадку, якщо вам потрібно щось укрити або спорудити тимчасове укриття, на нетривалий час. У складі тентів використовується УФ-стабілізатор і тенти з щільністю 60 г/м² підходять для захисту від сонця та дощу, але за рахунок невеликої щільності такі тенти просто фізично не зможуть захищати під постійним впливом вітрів та перепадів температур. Незважаючи на те, що тенти з щільністю г/м² не пристосовані для тривалої безперервної експлуатації, вони мають великий попит завдяки своїм характеристикам і перевагам основним з багатьох це: абсолютний захист від вологи, повний вітрозахист, легкість, компактність і невелика вартість у порівнянні з тентами більшої щільності.

 Для тривалого використання або використання взимку під постійними вітрами існують тенти більшої щільності, і якщо ви хочете купити тент від дощу, який буде встановлений протягом усього сезону або навіть на кілька років, то варто звернути увагу на захисні тенти універсальні щільністю 120 г/м² і більше, а для найважчих умов експлуатації існують посилені тенти водостійкі щільністю 260 г/м².

Якщо Вас все ще цікавить питання "який тент від дощу купити?", то звертайтесь до нас за контактними телефонами для отримання вичерпних відповідей на всі запитання. Наші компетентні консультанти допоможуть зробити правильний вибір, оформлять замовлення та зроблять так, щоб ви отримали свій тент від дощу вже завтра.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner