Кошик
1830 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Датчики в системі поливу й навіщо вони потрібні

Датчики в системі поливу й навіщо вони потрібні

 

Датчики в системі поливу й навіщо вони потрібні?

 

Датчики системи поливу - допоміжні вимірювальні прилади, які допомагають регулювати раціональність і рентабельність в роботі системи поливу. Сьогодні, це необхідна частина автоматичного поливу. Адже датчики не тільки корегують роботу системи, але і економлять ваші кошти і ресурси.

Поділяють датчики за деякими принципами. А саме: існують два типи датчиків, перший це датчики відповідають за показники метеорологічних умов, наприклад, опади, сонячна активність, температура і т. д. Другий тип це датчики потоку і витрати води в системі. Існують дротові і бездротові датчики. Всі датчики підключаються і працюють через основний контролер системи автоматичного поливу.

Давайте коротко розглянемо деякі основні види і функції датчиків на основі тих, що представлені виробником Hunter:

 

 

Датчик дощу Rain Clik

 

автоматичний полив київ, система поливу, автополив, автополив київ, система поливу Hunter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Датчик дощу Rain Clik - включає і виключає систему залежно від наявності опадів. Принципом роботи є розмикання контактів контролера при попаданні вологи на "коркове дерево", яке знаходиться всередині датчика. Коли дощ потрапляє на коркове дерево, воно розбухає, тим самим, розмикаючи контакти, дає сигнал на контролер про заборону на роботу поливу, і коли дощ закінчується, коркове дерево висихає і робота системи знову поновлюється. Датчик також дуже важливий з точки зору догляду за вашим газоном, адже він запобігає перелив газону, що безпосередньо позначається на естетичний вигляд вашої ділянки, особливо, якщо проливні дощі не припиняються кілька днів.

Існують певні норми поливу газону, і саме надлишок вологи - це середовище в якому швидко розвиваються хвороби, при цьому газон набуває різні недуги, від яких дуже важко позбутися: нездоровий колір газону буро-жовтого кольору, грибок, цвіль, підвищене утворення моху, коренева гниль. При косінні трави газонокосаркою, хвороби дуже швидко поширюються по всій ділянці. Тому не можна нехтувати надлишком вологи.

 

 

 

Датчик сонячної активності Solar Sync

 

автоматичний полив київ, система поливу, автополив, автополив київ, система поливу Hunter

 

Датчик сонячної активності Solar Sync - здійснює автоматичне щоденне регулювання тривалості часу поливу. Датчик визначає сонячну активність, шляхом зчитування кількості сонячної радіації, що дозволяє йому надалі самостійно налаштувати час поливу кожної зони на кожен день. Датчик Solar Sync також має функції датчика дощу і датчика заморозків.

 

Датчик вологості ґрунту Soil-Clik

 

автоматичний полив київ, система поливу, автополив, автополив київ, система поливу Hunter

 

Датчик вологості ґрунту Soil-Clik це система оцінки вологості ґрунту, яка запобігає надмірний полив, коли земля вже мокра. Датчик вимірює рівень вологості грунту в кореневій зоні і відключає роботу системи поливу, в той момент, коли було зафіксовано бажане значення вологості. Датчик складається з двох частин: це перший сенсор вологості, який встановлюється в прикореневій зоні, другий це електронний модуль, що передає сигнал на контролер.

 

 

 

Датчик заморозків Freeze Clik

 

автоматичний полив київ, система поливу, автополив, автополив київ, система поливу Hunter

 

Датчик вимірює температуру повітря і відключає систему автоматичного поливу, в той момент, коли температура опустилася до 3 градусів вище нуля. Необхідність датчика полягає в запобіганні проблем з поливом в разі різких похолодань. Полив під час несприятливих заморозків не тільки згубно впливає на рослинність, а також завдає шкоди обладнанню системи, наприклад, розрив трубопроводу або пошкодження зрошувачів та інших елементів системи. Датчик відновлює роботу поливу при настанні сприятливої температури. Freeze Clik може працювати одночасно з іншими датчиками, для більшої ефективності вашої системи автоматичного поливу.

 

 

 

Датчик вітру Wind Clik

 

автоматичний полив київ, система поливу, автополив, автополив київ, система поливу Hunter

 

Датчик вітру відключає і включає роботу системи поливу в залежності від швидкості вітру. Параметри включення і відключення регулюються на самому датчику. Запобігає неефективну роботу розбризкувачів під час сильного вітру, під час якого водні струмені нестабільні і не дістають своєї кінцевої мети, тим самим не виконуючи поставлені завдання. Це допомагає заощадити воду, електроенергію, кошти. Також датчик вітру може працювати з фонтанними системами для запобігання розпилення води.

 

 

 

Міні-метеостанція MWS

 

автоматичний полив київ, система поливу, автополив, автополив київ, система поливу Hunter

 

Міні-метеостанція це комплексна система датчиків основних погодних умов, таких як: температура повітря, наявність опадів, швидкість вітру. Компактний датчик відстежує вітер, дощ, заморозки і відключає систему у відповідності з погодними умовами. Простими словами це три основних погодних датчика в одному пристрої.

Таким чином, ми розглянули і виявили, що датчики в системі автоматичного поливу, це необхідний елемент, який спрощує роботу системи в цілому, а також економить важливі, на сьогоднішній день, ресурси, в тому числі ваші гроші і час! Можна сказати що датчики в системі поливу це невеликі елементи, які забезпечують комфорт у вашому житті!

 

 

Рекомендуємо почитати по темі:

Схема підключення системи поливу на участку

Клапани системи поливу. Значення. Види. Функції

Автоматичний полив Хантер - краще з Америки

Як розрахувати систему поливу під обладнання Hunter

 

 

 

 • Крапельний полив в теплиці
  Крапельний полив в теплиці
  🌱 Переваги крапельного поливу теплиці. Як ця система допомагає економити воду, час і працю, забезпечуючи оптимальні умови для росту. 🏡 Монтаж системи. Як крапельний полив легко інтегрується в геометрію теплиць, забезпечуючи рівномірне покриття всієї площі. 🌿 Вплив на врожайність. Як крапельне дозування води та добрив сприяє збільшенню врожаю та якості продукції. 🌧️ Керування мікрокліматом. Як крапельний полив допомагає створювати оптимальні умови в теплиці.
  Крапельний полив в теплиці
 • Крапельний полив малини
  Крапельний полив малини
  Ознайомтеся з інноваційним підходом до догляду за малиновим садом! У нашій свіжій статті розкривається тема крапельного поливу, який перетворює процес поливу малини на ефективний та економічний витрати ресурсів.
  Крапельний полив малини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner