Кошик
1855 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Автоматичний полив Хантер - найкраще з Америки

Автоматичний полив Хантер - найкраще з Америки

Автоматичний полив Хантер

 

Вартість системи поливу Hunter можна дізнатися на сторінці "Ціни".

 

 

 

Дощуватель хантер Pros-12 NSI
Переваги обладнання Hunter

 

Хотілося б розповісти про компанія зі Сполучених Штатів Америки «Hunter Industries» - виробника обладнання для систем поливу.

Сама організація, крім потужностей, має дуже великий центр випробувань, де вони точно фіксують всі свідчення обладнання. Завдяки цьому можна точно до міліметра спроектувати систему поливу.

Хантер у сфері автоматичного поливу як Apple на ринку смартфонів.
Якщо взяти конкурентів (наприклад RainBird, K-rain), то всі їх розробки - копії Hunter.

Обладнання «Хантер» відрізняється високою якістю матеріалу, який проходить різні лабораторні тестування і перевірений на практиці, на протязі довгих років.

Пластик, з якого виготовлені дощовики і інші аксесуари системи поливу відрізняється винятковою міцністю і довговічністю. Також багато елементів системи автоматичного поливу особливості електроприлади, такі як електромагнітний клапан, датчики, контролери мають кардинальну різницю від тих, що виробляються іншими виробниками. Варто виділити їх функціональність, простоту у використанні, надійність, довговічність, практичність, мобільність.

 

 

Чому ми працюємо з автоматичним поливом Хантер і радимо його своїм замовникам?

 

За час нашої практики, ми не зустрічали обладнання для поливу, яке було б настільки довговічним і безвідмовним як Hunter. Всі комплектуючі проходять ряд перевірок, перш ніж вийти на ринок. Один з найбільших плюсів - обладнання хірургічно точно, характеристики на 100% відповідає заявленим в офіційних каталогах.

Ми, як монтажна організація, вибираємо Хантер перш за все із-за того, що нам важлива наша репутація. Якщо працювати з якісними комплектуючими, успіх в нашій роботі забезпечений.

 

 

 

Лінійка продуктів Hunter, вигідно відрізняються від продуктів конкурентів:

МП ротатор 3000
Сопла для дощувателів мають особливий механізм розпилення, що дозволяє досягти рівномірного зрошення. Мають хорошу дальність поливу при низькій витраті води. Дозволяють виявляти гнучкість у проектуванні
 
Датчик солар синк
Solar Sync
Датчик, який автоматично регулює час роботи системи поливу на основі прочитаних ним даних про активність сонячної радіації, температури повітря, сумарної кількості водних випаровувань
 
Ікс кор контролер
Багатофункціональний контролер автоматичного поливу - зручний і простий в експлуатації. Довів свою популярність у всіх країнах світу. Має автоматичну захист від коротких замикань.

 

Основине елементи системи поливу
 

 

 

Форсунка Hunter Pros в розрізі
Hunter Pro-Spray - найкращий дощуватель в світі!
 

Насамперед, це міцність і довголіття! Форсунки Хантер - найміцніші дощувачі на ринку автоматичного поливу. Pro-Spray не піддається забрудненню, стійкий до впливу хімічних речовин і хлору. Надійні прокладки всередині корпусу утримують сильний потік води і не пропускають сміття, тим самим, згладжуючи процес підняття і опускання штанги дощовиків, штанга не застряє.

Пружина підвищеної міцності забезпечує втягування штанги при будь-яких умовах. Завдяки міцності матеріалу і будови, дощуватель «Хантер» не ламається при зовнішньому тиску на нього, наприклад, запросто витримує вагу проходить пішохода або який вчинив наїзд автомобіля і т. д.

Даже при частых поворотах и регулировки, на протяжении долгих лет, дождеватель не протекает, чего не скажешь о форсунках других производителей. Также в лабораторных условиях по итогам гидроиспытания, в котором принимали участие основные производители поливочных систем было установлено, что форсунка «Хантер» выдерживает экстремальное давление и лучше всех переносит резкие изменения потока воды и гидроудары. 

 

 

Срок службы системы автоматического полива Хантер напрямую зависит от каждого комплектующего

 

 

Гибкий шланг Flex-SG
 
 

Хочеться зазначити, що невід'ємним атрибутом автоматичного поливу є анти торсіонний шланг Hunter FlexSG, який з'єднує трубопровід з дощувателем.

Ми виявили, що більша частина вітчизняних монтажників систем поливу використовують шланги і трубки низької якості, щоб заощадити на загальній вартості автополиву. Однак, при тривалому терміні служби, поломки і некоректна робота системи часто тісно пов'язана з наявністю в ній неналежної якості гнучких підводів до форсунок.

Таким образом, многие владельцы участков даже не подозревают, что неисправность системы, в связи с отсутствием шланга хорошего качества, может в будущем спровоцировать серьезную поломку, в результате которой может пострадать один из элементов ландшафтного дизайна.

 

Преимущества шланга FlexSG над обычной ПЕ трубой диаметром 16 мм:

 

 • Высокая гибкость;
 • Устойчивость к перегибам; (Может гнутся в любом направлении при этом не трескаясь и сохраняя плотность);
 • Долговечность; (Качество материала позволяет служить долгое время, даже на протяжении всего времени существования системы) ;
 • Устойчивость к температурным изменениям (Хорошо переносит зиму и летнюю жару);
 • Легко переносит перепады давления и гидроудары; 
 • Выдерживает давление воды до 10 бар;
 • Выдерживает поверхностную нагрузку на дождеватель (например наезд автомобиля).

 

Обращайте внимание на перечень комплектующих сметах, чтобы вовремя предотвратить проблему

 

 

Кроме всех выше перечисленных моментов, стоит отметить наличие широких возможностей оборудования, которые предлагает компания Hunter Industries:

 • Большой выбор различных датчиков, которые позволяют усовершенствовать работу системы полива,
 • Дистанционное управление системой,
 • Управление и регулировку вашей системы в любой точки мира через смартфон и т.д.
 • И можно с уверенностью сказать, что это далеко не предел.

 

СПЕЦПОЛИВСЕРВИСмонтажная организация, основными приоритетами которой являются: честность перед клиентом, высокий уровень профессионализма, гарантия качества. Наличие этих всех составляющих возможно только при условии использования высококачественного материала, оборудования и технологий в процессе работы.

Обращаясь к нам за услугами, будьте уверенны в том, что качество оборудования будет на высшем уровне!

 

 • Крапельний полив в теплиці
  Крапельний полив в теплиці
  🌱 Переваги крапельного поливу теплиці. Як ця система допомагає економити воду, час і працю, забезпечуючи оптимальні умови для росту. 🏡 Монтаж системи. Як крапельний полив легко інтегрується в геометрію теплиць, забезпечуючи рівномірне покриття всієї площі. 🌿 Вплив на врожайність. Як крапельне дозування води та добрив сприяє збільшенню врожаю та якості продукції. 🌧️ Керування мікрокліматом. Як крапельний полив допомагає створювати оптимальні умови в теплиці.
  Крапельний полив в теплиці
 • Крапельний полив малини
  Крапельний полив малини
  Ознайомтеся з інноваційним підходом до догляду за малиновим садом! У нашій свіжій статті розкривається тема крапельного поливу, який перетворює процес поливу малини на ефективний та економічний витрати ресурсів.
  Крапельний полив малини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner