Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Крапельний полив

Крапельний полив

 

На сьогоднішній день система крапельного зрошення є найбільш прогресивним, економічним і раціональним способом доставки води для газону, саду, грядки для винограду, малини, помідорів, овочів, полуниці, капусти, огірків, картоплі. Винайдена в минулому столітті інноваційна технологія за кілька десятків років отримала поширення в найбільш посушливих регіонах планети, в тому числі, в Ізраїлі та Арабських Еміратах. Сьогодні придбати все для краплинного зрошення та організувати крапельний полив рослин мають можливість не тільки фермери-професіонали, але й власники невеликих присадибних ділянок, теплиць в Україні.

 

 

 

Крапельний полив з використанням крапельної труби з вбудованими крапельницями(емітером) PND16

- є одним з кращих методів крапельного зрошення, а саме прикореневої зони.
Ідеально підходить для зрошення городніх площ, клумб, квітників, кущів, теплиць. За допомогою цієї трубки і невеликого набору фітингів
можна вирішити безліч завдань крапельного поливу на вашій ділянці. Крапельниці або емітери розташовані по всій довжині на однаковій відстані між ними, що підтримує рівномірність і нормовану дозування при подачі води.
Ця труба може мати властивість компенсуючого тиску, що дозволяє використовувати її навіть при наявності великого тиску.
Перевагами є - Рівномірність поливу незалежно від довжини, Відносно недорога технологія крапельного поливу,
Гнучкість і легкість матеріалу, Не вимагає великої кількості додаткових деталей, Простота монтажу та подальшої експлуатації.

Крапельний полив за допомогою стійок з крапельницями Irritec AID

- є прикореневим видом поливу. Добре підходить для хвойних культур, розаріїв, "альпійських гірок", різних клумб, квітників, плодових дерев і так далі.
Використання стійок з крапельницями є ідеальним рішенням непростих завдань у сфері крапельного поливу.
Виготовлений з міцного пластику. Не гнуться, не ламаються. Легко монтуються і експлуатуються. Для монтажу потрібні - "сліпа" труба PND малого діаметра (частіше це PND 16) і гнучка микротрубка 6-го діаметру.
На сьогоднішній день це унікальний спосіб крапельного зрошення.
95% позитивних відгуків про крапельний полив, це ті відгуки, які описують експлуатацію даного виду технології. У чому ж унікальність і перевага стійок з крапельницями? Контрольована і фіксуюча витрата подачі води на локальному рівні. Іншими словами. Ви можете регулювати подачу води індивідуально під кожною рослиною. Кожна окрема точка поливу може поливати по різному при цьому перебуваючи в одній зоні.
Наведемо практичний приклад. На вашій ділянці одночасно потрібно крапельне зрошення хвойних культур і квітників.

Однак багатьом відомо, що потребляемость води хвойних кардинально відрізняється від потребляемость кольорових культур.
Так, в ОКРЕМИХ випадках потребляемость води потрібно розбивати по днях. І це можливо вирішити за допомогою ОКРЕМИХ або додаткових зон.
Але якщо такої потреби немає, і нам потрібно лише відрегулювати обсяг подається води, то стійки з крапельницями Irritec AID ідеально підходять для вирішення
даного завдання. Це не тільки дозволить вам регулювати обсяг подачі води, але і заощадить кошти на матеріалах, які необхідні для установки додаткових зон поливу.

 

 

Рекомендуємо почитати по темі:

Як правильно поливати газон?

Полив рослин

Як розрахувати систему поливу під обладнання Hunter

Температура води для поливу

 

 • Крапельний полив в теплиці
  Крапельний полив в теплиці
  🌱 Переваги крапельного поливу теплиці. Як ця система допомагає економити воду, час і працю, забезпечуючи оптимальні умови для росту. 🏡 Монтаж системи. Як крапельний полив легко інтегрується в геометрію теплиць, забезпечуючи рівномірне покриття всієї площі. 🌿 Вплив на врожайність. Як крапельне дозування води та добрив сприяє збільшенню врожаю та якості продукції. 🌧️ Керування мікрокліматом. Як крапельний полив допомагає створювати оптимальні умови в теплиці.
  Крапельний полив в теплиці
 • Крапельний полив малини
  Крапельний полив малини
  Ознайомтеся з інноваційним підходом до догляду за малиновим садом! У нашій свіжій статті розкривається тема крапельного поливу, який перетворює процес поливу малини на ефективний та економічний витрати ресурсів.
  Крапельний полив малини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner