Кошик
1855 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Обладнання для автоматичного поливу (Автополиву газону)

Обладнання для автоматичного поливу (Автополиву газону)

Обладнання для поливу

 

Наявність та функціонування системи автоматичного поливу в ландшафті виконує значну роль і має вагоме значення для правильного та ефективного росту та життєдіяльності газону, квітів, дерев, кущів, городніх культур, покращуючи їх розвиток, плодоношення тощо.

Іншими словами без поливу, тобто без води ніяк. А також якщо зважати на те, що людство зараз живе в епоху інформацій та технологій, де час має високу ціну, то приставка "автоматична" система поливу сьогодні актуальна як ніколи раніше.

Як правильно встановити систему автоматичного поливу ви можете дізнатися у покроковому посібнику "Інструкція з монтажу поливу своїми руками" . Також на нашому сайті ви можете замовити проект під самостійний монтаж з усіма супровідними схемами, де доступно та детально вказані всі вузли з'єднань. Крім цього, рекомендуємо прочитати статтю "Схема підключення системи поливу на ділянці" .

 

 

Кнопка Перейти в каталог

 

 

Обладнання для автополиву можна розділити на такі категорії:

 

 • Виконавче обладнання;
 • Крапельний полив;
 • Комунікації поливу;
 • Насосне обладнання;
 • Фітинги для систем поливу;
 • Накопичувальні резервуари.

 

Усі товари з цих та інших розділів обладнання для систем поливу ви можете придбати на сторінці категорій товарів.

 

 

 Виконавче обладнання для поливу газону

 

До цієї групи входить основне функціональне обладнання для автоматичного поливу. комплектуючі, які включають та відключають роботу системи поливу та виконують безпосередньо сам процес зрошення.

 

Оборудование для полива

 

Висувні зрошувачі, форсунки

Обладнання для автоматичного поливу, яке безпосередньо виконує процес зрошення, розбризкуючи воду на газон і насадження. Бувають спреєві, роторні та ротаторні зрошувачі. Відрізняються вони за витратою води, дальністю та радіусом дії, кількістю опадів та цільовим застосуванням. Працюють за принципом гідромеханіки, виштовхуються на поверхню та розбризкують воду за рахунок сили тиску води. Більш детальну інформацію ви можете дізнатись, прочитавши статтю "Форсунки для поливу газону Hunter - огляд всіх моделей Хантер"

 

 

Оборудование для автополива

 

Контролери поливу

Електричний прилад, блок управління системою автоматичного поливу, який працює за принципом таймера, що регулюється, де можна налаштувати і виставити: час початку поливу; тривалість поливу; дні поливу, частота та періодичність поливу, включити та відключити роботу погодних датчиків, також має функцію ручного поливу. Існують зовнішні або вуличні моделі, а також внутрішні моделі для встановлення у приміщенні. Працюють від мережі 220 вольт, мають всередині трансформатор на 24 вольти для перетворення струму та подачі сигналу на електромагнітні клапани, які у свою чергу відкривають потік води на зони поливу. Також є автономні контролери з живленням від батарей. На сьогоднішній день серед користувачів обладнання для систем поливу популярні контролери з можливістю Wi Fi управління через програму на смартфоні. Докладніше ознайомитися та придбати контролери для поливу можна на нашому сайті. 

 

 

Оборудование для полива газона

 

Датчики поливу

- сенсорні електричні прилади, які зчитують зовнішні погодні умови та регулюють, а також відключають та включають роботу системи поливу при необхідності. У свою чергу датчики відрізняються своїм призначенням. Є датчики дощу, відключають полив під час дощу, датчики сонячної активності, регулюють тривалість поливу, датчик вологість ґрунту, який на основі заданих параметрів та рівня вологи ґрунту відключає систему або регулює тривалість поливу для нормалізації необхідної вологості, датчик заморозків відключає систему поливу при низьких температурах, датчики витратоміру зчитують і фіксують дані щодо витрати воду в трубопроводі, що дозволяє вчасно дізнатися про аварійні випадки, зайвий витік води, виставити правильний графік поливу по кожній зоні та в цілому по системі. Детально ознайомитись та придбати датчики поливу можна у відповідному розділі товарів. Дані прилади підключаються до контролера поливу і є ключовим обладнанням автополиву, так як вони не тільки економлять воду і електроенергію, але і захищають газон і рослини від перезволоження і сухості. 

 

 

оборудование для автоматического полива

 

Електромагнітні клапани для поливу

- гідравлічний та електричний прилад, який за сигналом контролера автоматично включає та відключає зону поливу у заданому діапазоні часу. Це обладнання для поливу газону, без якого неможлива робота самої системи. Виконує функцію запірної арматури та гідравлічного крана, відкриває потік води із магістрального трубопроводу на зональний трубопровід. Можуть монтуватися в кесоні, у технічному приміщенні та в землі. Для зовнішнього розміщення в газоні існують спеціальні клапанні бокси із зеленими кришками. Бокси представлені в різних розмірах, що дає можливість розміщувати кілька клапанів в одному місці і де зберігається простір для подальшого обслуговування або заміни клапана. Розрізняються за розміром, пропускною здатністю, наявністю функції регулювання потоку або її відсутністю. Регулювання особливо важливо для зменшення кінцевого тиску на окрему зону в рамках однієї системи. Щоб детальніше ознайомитись та дізнатися принцип роботи електромагнітного клапана рекомендуємо почитати статтю на тему "Клапани системи поливу. Значення. Види. Функції" .

 

 

оборудование для автоматического полива газона

 

Садові гідранти

Клапан швидкого доступу до води (водорозетка, гідророзетка) з можливістю підключення садового шланга через спеціальний ключ. Обладнання для поливу є пластиковим циліндричним корпусом з рухомою кришкою. Усередині корпусу знаходиться зворотний клапан, що відкриває потік води при фізичному натисканні. Використовується для ручного поливу газону, клумб, різноманітних насаджень, городніх культур, квітів, дерев. Особливо актуально для зрошення в тих місцях, де не дістають зрошувачі або де не передбачений автоматичний полив за планом. Також корисне джерело напору води в господарських цілях, наприклад, для миття доріжок, мощень, стін, транспортних засобів і т.д. Найбільш поширеними гідранти є гідранти італійського виробництва фірми Irritec, котрі також представлені в нашому магазині.       

 

 

  Устаткування для крапельного поливу

 

 

 

оборудование для капельного полива

 

Крапельна трубка

Крапельна трубка 16 або 17 діаметра виготовлена з міцного і гнучкого ПНД матеріалу з вбудованими крапельницями, так званими "емітерами" через які дозовано, надходить вода, звідси і назва "крапельна". Використовується для прикореневого поливу рослин, добре підходить для квітів, вазонів, городніх культур, хвойних сортів кущів та дерев, де небажано попадання холодних струменів води на листя та крону. Це обладнання для крапельного поливу користується популярністю серед садівників любителів, власників приватних ділянок та городів. Нерідко використовують у агро промисловості для поливу полів. Існує наземна (поверхнева) та підземна крапельна трубка. Підземна трубка прокладається під землею, виготовлена з міцнішого матеріалу і використовується для поливу малих шматків газону, де недоречно поливати дощуванням або для прикореневого поливу в особливо жарких кліматичних умовах, щоб уникнути термічних опіків і температурного шоку рослинності. Також існує крапельна труба з компенсацією тиску води, що дозволяє зберегти однаковий тиск у всій довжині крапельного трубопроводу. Це особливо доречно при довгих лініях труби та при нерівному ландшафті. 

 

 

оборудование для капельного полива

 

Крапельна стрічка 

Крапельна стрічка більш гнучка за своєю структурою та мобільніша при монтажі. Має плоску форму, але при наповненні водою набуває округлої форми. Найчастіше використовується для поливу городу та сільськогосподарських культур на полях в агросекторі. Не вимагає особливого кріплення на відміну від крапельної труби, легше і швидше розкладається вздовж рядків насаджень, не потребує особливого догляду. Однак матеріал менш міцний, що може вплинути на термін служби у гірший бік. Також при експлуатації крапельної стрічки слід дотримуватись запропонованих виробником рекомендацій щодо максимального тиску води, щоб уникнути поривів. Таке обладнання для крапельного поливу використовується для зрошення однорічних культур із розрахунком експлуатації на 1-3 сезони.

 

 

оборудование для капельного полива

 

Аксесуари для крапельної труби

Обладнання для крапельного поливу виконує сполучну та перехідну функцію на трубопроводі, штуцерні фітинги, фіксатори, муфти 16 і 17 діаметрів виготовлені з міцного пластику. У нашому каталозі представлені прямі з'єднувальні перехідники або муфти, кути і трійники, штуцерні йоршові заглушки і заглушки у формі вісімки, що використовуються в кінцевих точках трубопроводу, щоб закрити потік води в трубі. Крани йоршові для крапельного поливу виготовлені з міцного пластику, зручні та компактні, мають різну форму з'єднань, у тому числі і з різьбою 1/2" та 3/4" зовнішнього чи внутрішнього виконання. Дані фітинги досить міцно тримають трубку в місцях з'єднання за рахунок спеціально нарізаного на виробі йорша на тілі фітинга, звідси також походить назва "йоршовий з'єднувач". Асортимент і форми даних фітингів необхідні для більш точного та естетичного прокладання труби, з'єднуючи трубку в різних переходах, кутах, а також служить ремонтним матеріалом для усунення аварійних місць, різних протікань і т.д. До аксесуарів також відносяться спеціальні кріплення для крапельної трубки 16-ого діаметра, котрі дуже важливі і необхідні під час монтажу для уникнення нерівностей та викривлень крапельної трубки від температурних впливів сонця чи води під час експлуатації. За додатковою інформацією щодо крапельного поливу рекомендуємо перейти на статтю по даній темі.

 

 

комплектующие для капельного полива

 

Крапельниці для мікрозрошення 

Обладнання для систем поливу, альтернативний вид крапельного та прикореневого зрошення, форсунка з малою витратою та малим радіусом. Під час роботи утворює водяну парасольку. Для зручного монтажу крапельниць та інших видів малих спринклерів потрібна трубка 6ого діаметру. На нашому сайті в розділі крапельного поливу представлено безліч варіацій крапельниць для будь-якої ситуації. Можна встановити під корінь рослини в незручному і недоступному місці. Часто використовується для поливу вазонів; ягідних культур: полуниці, лохини; хвойних порід: самшитів, туй, кипарисів, ялин та інших насаджень. Як правильно поливати рослини можете дізнатися тут.

Щоб ознайомитися з повним асортиментом та купити обладнання для крапельного поливу , перейдіть в розділ товарів за посиланням.

 

 

  Комунікації для поливу

 

 

 

оборудование для автоматического полива газона

 

Труби для поливу 

Ключовий елемент для будь-якого виду водопровідної системи, без якого не встановити обладнання для автоматичного поливу газону - труба, по якій рухаються водні маси, в даному випадку для забезпечення поливу ландшафтних елементів. Основний вид труби, який використовують для систем поливу це труби з поліетилену (ПЕ) 25ого, 32ого, 40ого діаметрів. Мають різну міцність та товщину стінки. Бувають труби розраховані до 6 атм та до 10 атм внутрішнього тиску. На практиці під час монтажу та експлуатації цей вид труби показав хорошу ефективність та практичність. Про хімічний склад матеріалу та більше переваг ПЕ труби можна дізнатися у статті "Труби для поливу".

Кабель для поливу

У роботі системи автоматичного поливу, крім води, неможливо обійтися без електричного живлення. Для транспортування електроенергії використовується кабельна продукція. В основному це живлення, 220 вольт, для контролера поливу і слабкий струм, до 24 вольт, для підключення датчиків поливу та електромагнітних клапанів. Рекомендуємо використовувати багатожильний кабель марки ПВС, так як він найбільш гнучкий і з ним зручніше та якісніше монтувати та підключати електричне обладнання. Щоб придбати обладнання для поливу або кабель ПВС переходьте за посиланням

 

 

купить оборудование для полива

 

Труби технічні з протяжкою

Для прокладання та безпечної експлуатації та довговічності кабелю необхідна зовнішня додаткова захисна оболонка. Це може бути гофрована труба (гофра), кабель канал, ПВХ труба або технічна ПНД труба з протяжкою. Для прокладання кабелю в землі використовують технічну трубу з протяжкою. Міцний матеріал, з якого виготовлена технічна труба, має велику перевагу перед гофрованою трубою, яка менш міцна та деформується з часом. А також дуже легко ушкоджується зовнішніми факторами, на відміну від технічної ПНД труби, яка зупиняє на собі лезо лопати, наприклад. Наявність протяжки в технічній трубі спрощує процес затягування до неї кабелю. Технічна труба виготовляється в різних діаметрах, можуть бути труби 16ого, 20ого, 25ого, 32ого, 40ого діаметрів у бухтах по 50 чи 100 метрів. Даний вид захисту та проведення кабелю з використанням технічної ПНД труби підходить для будь-яких видів будівельних робіт. Рекомендується як найнадійніша та найефективніша захисна оболонка кабельного дроту. Купити обладнання для автополиву, технічну трубу з протяжкою та кабель для поливу можна на нашому сайті у відповідному розділі.

  

 

Насосне обладнання для автополиву

 

 

Насосы для полива

 

Насоси для поливу

Один із основних елементів системи поливу, без якого неможливий запуск води у будь-якій водопровідній мережі. Обладнання для поливу, основна функція якого викачувати воду з резервуара, водоймища, свердловини або будь-якого іншого джерела і подавати її в систему трубопроводу, а також підтримувати необхідний рівень статичного тиску. Є два основних види використовуваних у поливі, це погружний і поверхневий насоси. Основні параметри за якими слід підбирати насос - це продуктивність насоса Q л/год, напір насоса або тиск, створюваний насосом H m , потужність насоса (корисна та споживана) N л/с, коефіцієнт корисної дії (ККД) насоса. Під час підбору насосного обладнання для системи поливу потрібно враховувати такі фактори як: сумарна витрата води за цикл поливу та по кожній зоні окремо; тиск, який потрібно створити за наявної витрати; дебет джерела води необхідний для повного циклу зрошення. Як правильно підібрати насос для своєї системи поливу можна прочитати у відповідній статті . Також ви можете ознайомитись з асортиментом, підібрати потрібний насос для вашої системи поливу та купити обладнання для автоматичного поливу на нашому сайті у розділі насоси для поливу.

 

 

Оборудование для систем автоматического полива

Автоматика для насосу

Прилади, які відповідають за автоматичне включення та вимкнення насоса за пороговими показниками тиску. Насос не може працювати нормально в автоматичному режимі без підключеної автоматики. Реле в свою чергу включає і відключає насос при зміні тиску в системі, таким чином, завдяки реле підтримується заданий діапазон тиску в системі. Існують механічні реле та електричні реле або контролери тиску. На багатьох моделях реле є можливість вручну задавати параметри нижнього порогу тиску (ввімкнення) та верхнього порогу тиску (відключення). Однак механічне реле на відміну від електричного вимагає додаткової комплектації у вигляді манометра (датчика тиску) та гідробака, який згладжує гідроудари при включенні та відключенні насоса та приймає на себе гідравлічні імпульси в системі, захищаючи обладнання для автоматичного поливу газону. Тобто з погляду економності та ефективності варіант електронного контролера тиску, на сьогоднішній день, буде більш рентабельним. Однак при деяких завданнях і ситуаціях у проекті водопровідної системи необхідно враховувати гідроакумулятор, навіть за наявності електронного контролера.

 

 

комплектующие для автополива купить

Фільтри для поливу 

Обладнання для поливу, яке не належить до насосного обладнання, але розташоване в цьому розділі, так як монтується в обв'язці біля насоса і часто встановлюється на початку трубопровідної системи або на всмоктуючому трубопроводі. Однак, нерідко додатковий фільтр встановлюється безпосередньо на крапельну зону через її вразливість до забруднення дрібнодисперсних крапельниць. Для цього випадку також існує пусковий комплект для крапельного поливу , де клапан та додатковий фільтр йде у комплекті. Його функція очищати воду перед стартом та її подальшого використання. Чиста вода є важливим аспектом у роботі поливної системи. Брудна або заболочена вода забиває ключові елементи системи: форсунки, клапани, крапельну трубку і тим самим спричиняє поломки та некоректну роботу поливної системи. Існує кілька основних фільтрів для поливу це дискові та сітчасті фільтри механічного очищення (які зупиняють великі частинки сміття, щебеню, мулу піску тощо), водонавантажувальні фільтри, які монтуються на початку всмоктуючої труби, опускаються у водойму, резервуар, колодяз й затримують великі частки ще до моменту подачі води в систему, піщано-гравійний фільтр використовується для великих площ поливу та для очищення забрудненої води з водойм чи стічних вод, перетворюючи брудну воду на чисту але технічну. Фільтри мають різні методи підключення через зовнішню або внутрішню різьбу з розміром 3/4", 1", 1 1/4", 1 1/2", 2", 3" дюйма у діаметрі або через фланцеве з'єднання. Перевага даних фільтрів, що вони не мають у собі витратних матеріалів і їх не потрібно міняти, достатньо лише промити при необхідності вручну, також існують самопромивні фільтри.   

 

 

Купить оборудование для полива

Гідроакумулятори

Резервуар для підключення до водопровідної системи виконує функцію акумулювання води для подальшого її використання при малій витраті та згладжуванні гідравлічних ударів та імпульсів, що виникають у трубопроводі під час увімкнення або відключення насоса, а також під час різких перепадів тиску. Якщо купити обладнання для поливу газону, гідробак буде здійснювати пом'якшення за рахунок так званої гумової груші, розташованої всередині бака яка заповнюється водою, а між грушею і стінкою бака знаходиться повітря під тиском, тобто в сам бак накачується повітрям, а груша наповнюється водою. За замовчуванням тиск повітря всередині бака від виробника підкачується на 1.5 атм, проте при експлуатації для повної ефективності слід вирівняти цей тиск на мінус 0,2 атм від нижнього налаштованого на реле порога включення насоса. Також для довговічності служби рекомендується виставити діапазон тиску реле так, щоб різниця між нижнім і верхнім тиском становила півтори одиниці, тоді груша не сильно розтягуватиметься і прослужить довгі роки. На водопровідних системах, приватних ділянок найчастіше використовують баки у розмірі 25, 50, 80, 100, 150, 200 літрів.   

 

 

  Фітинги для систем поливу

 

 

 

купить оборудование для автополива

 

Компресійні фітинги

Обладнання для автоматичного поливу газону, пластикові компресійні або затискні фітинги використовуються для прокладання водопровідної труби ПЕ, для підключення різних сантехнічних вузлів і елементів водопровідної мережі. Крім з'єднання труби в системі поливу цей вид фітингів використовується для підключення клапанів, насосів, гідробаків, зрошувачів, шарових кранів та гідрантів. Компресійні фітинги дуже зручні та надійні в експлуатації, не вимагають додаткових та спеціальних інструментів під час монтажу. І через свою унікальну будову з кількох частин: корпус фітинга, затягуючої кришки, обтискного кільця, гумового кільця ущільнювача, зберігають надійне зєднання і герметичність трубопроводу на довгий срок служби. Представлені в різних формах та розмірах, що дозволяє вирішити будь-яке сантехнічне завдання. Бувають сполучні (з'єднують трубу однакового діаметра), редукційні (з'єднують трубу різного діаметра), різьбові фітинги (мають внутрішні або зовнішні різьби для з'єднання або переходу труби до різних сантехнічних елементів). Крім прямих форм бувають ще трійники та коліна. Купити обладнання для автополиву та встановити його можна на діаметри фітингів 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм, 75 мм, 90 мм, 120 мм. Труби більшого діаметра монтуються фланцевими з'єднаннями чи спайкою. На сьогоднішній день, найякісніші фітинги – це фітинги італійського виробництва. На нашому сайті, у відповідному розділі ви маєте можливість купити фітинги від компанії Irritec.

 

 

Купить оборудование для системы полива

 

Різьбові пластикові фітинги

Пластикові різьбові фітинги призначені для з'єднання різних елементів трубопроводу при тиску до 10 бар. Фітинги виконані з високоякісного стійкого до УФ-випромінювання пластику. Завдяки складу поліетилену вироби характеризуються високою механічною та хімічною міцністю. Застосовуються поліетиленові фітинги в системах поливу побутового та промислового призначення, характеризуються низькою ціною та легкістю монтажу. Пластикові різьбові фітинги використовуються в системі поливу при підключенні зрошувачів, електромагнітних клапанів, насосного обладнання, гідроакумуляторів, шарових кранів, фільтрів, різних зливних та продувних вузлів. Як показує практика пластикові фітинги стійкіші і набагато краще переносять хімічні, фізичні та біологічні зовнішні фактори порівняно з фітингами котрі зроблені з металу. На нашому сайті представлені перевірені часом та багаторічним досвідом експлуатації пластикові фітинги Irritec (Італія), які ідеально підходять для монтажу системи автоматичного поливу. Основними видами пластикових різьбових фітингів є: муфта - з'єднувач з внутрішніми різьбами; ніпель – з'єднувач із зовнішніми різьбами; перехідник – з'єднувач з внутрішньою різьбою більшого діаметра та зовнішньою різьбою меншого діаметра; футорка - з'єднувач із зовнішньою різьбою більшого діаметра і внутрішньою різьбою меншого діаметра; трійник – з'єднувач для відгалуження труб; коліно (кут) - фітінг для з'єднання труб під прямим кутом 90 °; муфта з накидною гайкою (американка) – використовується для компактного монтажу деталей із можливістю легкого демонтажу виробу; трійник із накидною гайкою (американка) – використовується для компактного монтажу та демонтажу деталей; коліно з накидною гайкою (американка) – використовується для компактного монтажу та демонтажу деталей; заглушка - використовується для перекриття потоку води в кінцевому отворі труби. Які у свою чергу представлені у розмірах від 1/2" до 3" дюймів.

 

 

Купить оборудование полива

Різьбові латунні фітинги

Обладнання для автополиву, латунні різьбові фітинги належать до типу з'єднувальної арматури. Виготовлені фітинги із міцного нержавіючого металу. Відрізняються надійністю та тривалим терміном експлуатації. Латунні фітинги універсальні у використанні, тому що застосовуються при монтажі водопровідних, сантехнічних, поливальних, вентиляційних, опалювальних систем. За допомогою латунних різьбових фітингів можна легко виконати поворот або відгалуження в системі, перейти з одного діаметра труби на інший або приєднати до трубопроводу спеціальне обладнання. В системі автоматичного поливу латунні фітинги використовуються для підключення та обв'язки насоса, насосного обладнання, гідробаків, шарових кранів, манометрів, різних зливних та продувних вузлів. Асортимент фітингів величезний, залежно від розмірів та цільового призначення, кожен варіант призначений для виконання певного виду з'єднання. Основними та найпопулярнішими латунними фітингами є муфти, трійники, коліна, ніпеля, перехідники, футорки та інші переходи. Бувають сполучні та редукційні фітинги. Основні види латунних різьбових фітингів, що використовуються при монтажі системи поливу це: муфта – з'єднувач із внутрішньою різьбою; ніпель – з'єднувач із зовнішньою різьбою; перехідник – з'єднувач з внутрішньою різьбою більшого діаметра та зовнішньою різьбою меншого діаметра; футорка - з'єднувач із зовнішньою різьбою більшого діаметра і внутрішньою різьбою меншого діаметра; трійник – з'єднувач для відгалуження труб; коліно (кут) – фітинг для з'єднання труб під прямим кутом 90° та під кутом 45°; заглушка - закриває трубу, сантехнічний елемент або різьбовий фітинг у кінцевих точках системи чи місцях, де не передбачено продовження трубопроводу. Важливо знати, де і який фітинг повинен встановлюватися при виконанні монтажу системи трубопроводу незалежно від його основного призначення. На нашому сайті у розділі товарів ви знайдете перевірені часом та багаторічним досвідом експлуатації латунні фітинги від італійського виробника Pattaroni. У лінійці даного виробника представлені латунні фітинги з внутрішньою та зовнішньою різьбою від 1/8" до 4" дюймів в діаметрі.

 

 

Оборудование автоматического полива купить

 

Накопичувальні резервуари для автополиву

Один з найважливіших елементів обладнання для автоматичного поливу газону. Накопичувальна ємність або резервуар є акумулятором водних мас для подальшого використання води в системі. Найчастіше ємність встановлюють у систему поливу, у випадках, коли продуктивність свердловини або насоса недостатня, щоб забезпечити повний цикл поливу. А також тоді, коли потрібна тепла вода для поливу квітів або городніх культур. (Якої температури повинна бути вода для поливу ви можете дізнатися у статті "Температура води для поливу") Крім свердловини, воду в ємність наповнюють з природної водойми або зі стічних каналів дощової води, де є великі частинки та сміття, за рахунок відстоювання води осідають на дно ємності. Для набору ємності використовують різні методи з використанням електромагнітного клапана, електричного датчика рідини, механічного поплавка чи електронного поплавка. Накопичувальна ємність виготовляється з міцного пластику з синім або зеленим забарвленням. Дані кольори використовуються для того, щоб переламати прямі сонячні промені, щоб уникнути цвітіння води, а також щоб зберегти естетику на місці дислокації ємності. Існують одношарові та двошарові (більш надійні та міцні) ємності. Для акумулювання води для поливу найчастіше використовують ємності з об'ємом: 1 м³, 2 м³, 3 м³, 5 м³, 10 м³. Іноді встановлюють кілька ємностей поруч, які з'єднані між собою так, щоб ємність наповнювалася одночасно. Для зручності розв'язання різних монтажних завдань виробляють горизонтальні та вертикальні ємності.    

 • Крапельний полив в теплиці
  Крапельний полив в теплиці
  🌱 Переваги крапельного поливу теплиці. Як ця система допомагає економити воду, час і працю, забезпечуючи оптимальні умови для росту. 🏡 Монтаж системи. Як крапельний полив легко інтегрується в геометрію теплиць, забезпечуючи рівномірне покриття всієї площі. 🌿 Вплив на врожайність. Як крапельне дозування води та добрив сприяє збільшенню врожаю та якості продукції. 🌧️ Керування мікрокліматом. Як крапельний полив допомагає створювати оптимальні умови в теплиці.
  Крапельний полив в теплиці
 • Крапельний полив малини
  Крапельний полив малини
  Ознайомтеся з інноваційним підходом до догляду за малиновим садом! У нашій свіжій статті розкривається тема крапельного поливу, який перетворює процес поливу малини на ефективний та економічний витрати ресурсів.
  Крапельний полив малини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner