Кошик
1447 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Що потрібно знати про системи автополиву

 

Кожна людина при будівництві будинку хоче зберегти свій сімейний бюджет, цей розділ дозволить відповісти на питання: "Яка оптимальна ціна для системи автополиву під ключ?"

Середня вартість системи автоматичного поливу під ключ - 250-500$ за сотку зрошуваної території. Ціна залежить від необхідного комплекту обладнання, потужності джерела водопостачання, складності виконання робіт і складності ландшафту. Точна ціна може бути розрахована після підготовки проекту. Чим менше площа, тим дорожче система за сотку, і навпаки - чим більше площа, тим дешевше. На малій площі до 100 м.кв, ціна може досягати 1300$ за сотку, на площах понад 40 соток при найпростішому ландшафті та потужному джерелі водопостачання вартість може становити близько 65$ за сотку. Залежність ціни на автополив від площі та джерела водопостачання можна подивитися в розділі "Ціни".

 

Дешеві системи поливу, 150$ за сотку

 

Невелика система автоматичного поливу 150$ за сотку - це система, де не використовується обладнання в тому обсязі, в якому воно необхідне для повноцінного функціонування, з правильним проектом на площах до 30 соток такої ціни не буває. Система буде працювати й поливати, але на газоні майже відразу виникнуть проблемні місця. З такою системою буде неможливо розрахувати оптимальну норму поливу газону за відсутності будь-якої рівномірності зрошення. Залишиться два варіанти - не переливати траву і при цьому деякі місця постійно будуть підсихати, або переливати щоб ці місця не підсихали, але при цьому потрібно в 3-4 рази збільшити норму поливу всього газону, що може призвести до виникнення таких проблем як: нездоровий колір газону буро-жовтого кольору, грибок, цвіль, підвищене утворення моху. При косінні трави газонокосаркою, хвороби дуже швидко поширюються по всій ділянці й замість того, щоб мати гарний соковитий яскраво-зелений газон, про який ви мріяли, у вас буде, м'яко кажучи, зовсім інше.

Саме проект диктує скільки зрошувачів необхідно встановити, скільки зон поливу необхідно змонтувати. Чим менше комплектуючих, тим дешевше проект за сотку. Зменшення кількості комплектуючих тягне за собою нехтування технологією, що в свою чергу приносить проблеми з газоном, і як наслідок ще великі грошові витрати.

 

Правильна технологія розстановки зрошувачів на ділянці від виробника: https://www.hunterindustries.com...

 

Правильное расположение дождевателей на участкеПравильное расположение дождевателей на участке

(Натисніть на картинку для збільшення)

 

 

Чорні точки - це зрошувачі, сині лінії - сектор поливу, центром якого є зрошувач. Проект автополиву розраховується таким чином, щоб зрошувачі добивали один до одного - це непорушне правило рівномірного поливу. Якщо зрошувач не добиває своїми струменями до сусіднього, то під зрошувачем газон буде підсихати. Конструктивні особливості всіх типів висувних зрошувачів не дозволяють їм здійснювати полив у радіусі 1,5 м від себе, тому "перекриття секторів поливу" дуже важливе. Зверніть увагу як всі зрошувачі на схемах вище дістають своїми радіусами один до одного. Ви повинні розуміти, що це не дрібниця, дотримання даного правила, зробить ваш газон саме таким, яким ви хочете його бачити.

Порівняємо рекомендації самого виробника з тим, що пропонують компанії всього за 150$ за сотку:

 

Схеми поливу, розроблені з порушенням технології:
 

 

Неправильный проект системы автополиваНеправильный проект системы автополиваНеправильный проект системы автополива

(Натисніть на картинку для збільшення)

 

Як можна побачити, багато розробників не дотримуються фундаментального правила добивання зрошувачів один до одного. Завдяки цьому, кошториси для даних проектів виявляться на порядок дешевше з-за економії коштів на необхідному обладнанні. При реалізації таких проектів потрібно встановлювати набагато менше зрошувачів, електромагнітних клапанів і інших комплектуючих, які несуть витрати. Але ми з впевненістю заявляємо, що в таких системах поливу відсутня рівномірність розподілу опадів, що принесе вам точкове пересихання газону по всій ділянці або перелив більше норми. Нехтування рівномірністю опадів призведе до проблем з газоном, про які ми говорили вище.

 

 

Робіть автополив так, щоб ви не боялися залишити відкритими крани

 

Автоматичний полив (автополив) - це система, яка здійснює полив насаджень без постійної участі в цьому процесі людини. Головне завдання цієї системи - економити час власника ділянки.

З одного боку це гарно звучить, але система поливу працює правильно тільки в тому випадку, якщо зроблена за технологією. Правильна робота системи безпосередньо залежить від проекту, звертайтеся тільки в сертифіковані компанії, які дотримуються технології проектування. Крім проекту, є ще один важливий фактор - безперебійність в роботі. Безперебійність системи безпосередньо залежить від комплектуючих, це стосується не тільки виконавчого обладнання, а і всіх сполучних елементів.

Погодьтеся, адже яка це може бути автоматична система поливу, якщо ви не можете спокійно їхати на відпочинок, боячись залишити крани відкритими.

 

 

Шукайте золоту середину

 

Найімовірніше вам запропонують свої послуги кілька організацій. Зрівняйте проекти та порівняйте наскільки продумана схема, також обов'язково порівняйте виробників обладнання в кошторисі. В основному всі працюють з системами поливу Hunter - це надійний виробник, але вас повинно цікавити інше - зверніть увагу на виробника труб, виробника компресійних фітингів і запірної арматури. В кошторисах часто не вказують виробників обладнання, і ви не знаєте що отримаєте в результаті. Завжди звертайте свій погляд на такі дрібниці. Дешевий, неякісний матеріал, не буде служити правильно і дуже швидко прийде в несправність, що призведе до великих матеріальних збитків на ремонти та зайве обслуговування системи поливу на ділянці. Робіть собі автополив з розрахунком працездатності на довгі роки, при цьому дотримуючись золотої середини в ціні та якості.

Ціна на наші послуги прямо пропорційна якості опрацювання проекту та якості комплектуючих. Вартість усіх матеріалів завжди на рівні найвигідніших цін.

 

 

Запитайте про нас в офіційного дистриб'ютора Hunter в Україні

 

Перед встановленням обладнання для автоматичного поливу, переконайтеся, що ви працюєте з професіоналами, запитавши що думає про нас офіційний дистриб'ютор Hunter в Україні. 

 

Контактний телефон:

+38 (044) 501-07-34

+38 (067) 404-93-56

http://hunter.ua

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner