Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Автоматичний полив, приватна садиба, 1130 м.кв.

 

 

Тип системи:  Автоматична система полива

Дата завершення проекту:  5 днів

Цінність реалізації проекту:  76 000 грн

Площа зрошуваної території:  1130 м.кв.

Тип водопостачання:  Скважина

 

Особливості об' єкта: 

 

Автоматичний полив змонтований на етапі будівництва будинку. Загальна система складається з 8 золів, які можна встановлювати окремо. Розділ на зонах призначений для досягнення оптимального тиску під час роботи дощовиків, а також для рахування тінейних ділянок. Оптимальна робоча точка системи була прорахована Після фізичного виміру показників насосу.  

Газон зрошується за допомогою висувних дощовиків Hunter Pro-Spray з Сплави MP Rotator динамічного типу, які мають ідеальну рівність зрошення. Невеликі ділянки газу поливають Черепашки Hunter Pro-Spray з веерними сплами статичного типу. Клумби поливаються за допомогою крапельної труби з емітерами. 

В проекті враховані всі перепади висоти і встановлені опорні клапани, що не дають води під власною вагою витікати на нижньому рівні схилу через дощовики. 

Вправа полив контролером Hunter PC-401E пара з датчиком придатної синхронізації Hunter Solar Sync. Додатково змонтовано 5 садових гідрантів Irritec для швидкого доступу до води, якщо, наприклад, необхідно помити зі шланга машину, доріжки і д. 

 

 

 

Схема ділянки 

(Натисніть малюнок для збільшення) 

 

 

Схема системы полива

 

Схема системы полива

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner