Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Датчики вологості грунту

Компанія СпецПоливСервіс пропонує покупцям якісні оригінальні товари для систем автоматичного поливу, а також пропонує послуги з професійного проектування та монтажу систем поливу. Нами надається 5 років гарантії на датчики вологості ґрунту Hunter для автоматизації автополиву Hunter Soil Click та Hunter SC-Probe.

 

Підібрати та купити датчики вологості ґрунту для системи поливу можна:

 

  • онлайн через Корзину на сайті з доставкою по всій Україні;
  • по телефону, зв'язавшись із нашими профільними фахівцями із зазначених контактів;
  • у Києві за адресою – вул. Каховська, 71а за попередньою заявкою;

 

Консультанти нашої фірми дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати необхідний датчик вологості землі виходячи з ваших вимог, порадять і порекомендують відповідну модель індивідуально для вас.

Оплата приймається готівкою, післяплатою або на картку банку. Доставка здійснюється Новою поштою або зручним вам перевізником

Для розширення можливостей системи автополиву та для автоматизації процесів зрошення застосовуються датчики вологості ґрунту. Основна функція сенсорів вологості ґрунту для системи поливу - підтримувати рівень вологи ґрунту в заданому діапазоні, уникати проблем з переливом рослин, а також економити воду системи водопостачання. Датчики вологості ґрунту для системи поливу – це найдосконаліший сенсор у системах автополиву, який безпосередньо контролює рівень вологості рослин.

 

Hunter Soil Click 

 

Датчик влажности почвы Soil Click

Датчик влажности почвы Soil Click

 

Це додатковий комплект обладнання, призначений для підключення до контролера поливу Hunter ACC, ACC2, HC, HCC, HPC, I-Core, ICC2, Pro-C, Pro-HC, PCC, X2, X-Core. Також Soil Click можна підключити до будь-якого контролера поливу з вихідною напругою 24В змінного струму при комутації в розрив ланцюга всієї системи поливу, так і окремої зони зрошення. Комплект Soil Click складається з датчика вологості грунту і керуючого блоку. Сам датчик ємнісного типу блок управління подає на датчик низьку напругу і фіксує вихідний опір сенсора. Залежно від отриманої інформації, керуючий блок розмикає електричний ланцюг системи поливу або продовжує цикли поливу до досягнення необхідного рівня вологості. На блоці можна регулювати ступінь допустимого зволоження ґрунту, спостерігати за існуючим рівнем вологості та відключати функцію зупинки поливу за потреби.

 

Hunter SC-Probe

 

Датчик влажности грунта SC-Probe

 

Датчик Hunter SC-Probe – це окремий датчик системи Soil Click. Без блоку керування може застосовуватись тільки для контролерів з інтегрованою функцією керування датчиком вологості. На даний момент цю функцію підтримує лише автономний контролер Hunter Node-BT

 

 

Застосування датчика вологості ґрунту для системи поливу:

 

Сенсор вологості ґрунту для системи поливу підходить як для газону, так і для всіх типів рослин. Встановлюється в найосвітленішому місці на ділянці безпосередньо в ґрунт, де планується здійснювати контроль зволоження. Глибина закладки датчика залежить від типу рослин - чим глибша коренева система, тим глибше потрібно розташувати датчик. Якщо в системі поливу більше однієї окремої зони зрошення, датчик необхідно встановити в останній за переліком у циклі поливу зоні - це дозволить безперешкодно здійснити повний цикл поливу без намокання датчика від самого поливу. Сенсор можна розташувати на відстані до 300 м від контролера автоматичного поливу зі змінною напругою та до 30 м від контролера з постійною напругою.

 

Схема установки датчика влажности

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner