Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Труба для капельного поливу

Купити крапельну трубу із вбудованими крапельницями

Завдяки крапельному поливу ваш сад чи город приноситиме більше врожаю. Багаторічна краплинна труба виготовлена з якісного поліетилену, тому її зазвичай використовують кілька років поспіль без демонтажу на зимовий період. Також у нас ви можете купити все для крапельного поливу.

До каталогу!

Чому купити крапельну трубу варто в нашому інтернет-магазині?

Довговічність

Кожна капельна трубка для полива, яка представлена в нашому каталозі, - це виріб, що має щільні стінки зі спеціальними отворами та каналами всередині. Завдяки такій конструкції вона не схильна до швидкого зносу. Вся продукція нашого інтернет-магазину — це оригінальні товари від найкращих виробників для систем поливу.

Гарна ціна

Якщо вам потрібна недорога труба для крапельного поливу, то у нас ви обов'язково знайдете таку. Ми завжди пропонуємо нашим покупцям найкращі ціни, тому що закуповуємо всю продукцію безпосередньо у виробників. Якщо ви маєте намір замовити у нас відразу всі комплектуючі для системи поливу, то ми обов'язково зробимо вам знижку в залежності від обсягу та суми замовлення.

Система "під ключ"

Якщо ви хочете, щоб ваша ділянка, город або газон поливався якісно, вам необхідно придбати не тільки зрошувачі та фільтр для крапельного поливу, але також і крани, шланги та таймери. Наші досвідчені майстри можуть спроектувати та виконати монтаж системи зрошення спеціально для вас. Таким чином ви значно заощадите свій час та гроші.

Сервісне обслуговування

Наша компанія також виконує обслуговування систем поливу. Якщо ваша крапельна трубка чомусь перестала функціонувати, ви можете звернутися до нас і наші майстри усунуть несправність максимально швидко.

Зв'язатися з менеджером!

Труба для капельного поливу

В Україні представлений широкий ряд багаторічних крапельних трубок для різних ситуацій. Інформація нижче дозволить зрозуміти, які особливості існують при виборі трубки для крапельного поливу з вбудованими емітером, це дозволить придбати комплектуючі і бути впевненим в тому, що ви вибрали саме те, що вам необхідно.

 

Товщина стінки крапельних трубок

 

Основним фактором, що впливає на вартість трубки для крапельного поливу є товщина її стінки. Товщина стінок багаторічних трубок варіюється від 0,2 до 1,2 мм, це безпосередньо впливає на робочий тиск, можливість плавного вигину трубки, ступінь захисту від механічних пошкоджень і ультрафіолету. Нижче наведена орієнтовна інформація про товщині стінки крапельних трубок, яка дозволить зрозуміти залежність товщини стінки від граничного тиску трубок.

 

Товщина стінки (mils) / Товщина стінки (мм) / Максимальний робочий тиск:

 

Краплинні стрічки для городу однорічні (плоскі) 

04 mils - 0,100 мм - 0,5 бар
05 mils - 0,125 мм - 0,6 бар
06 mils - 0,150 мм - 0,7 бар
07 mils - 0,175 мм - 0,8 бар
08 mils - 0,200 мм - 0,9 бар
10 mils - 0,250 мм - 1,0 бар
12 mils - 0,300 мм - 1,1 бар

Багаторічні трубки крапельного поливу для прямої прокладки (круглі)

15 mils - 0,400 мм - 1,2 бар
18 mils - 0,450 мм - 1,5 бар
24 mils - 0,600 мм - 2,0 бар
30 mils - 0,750 мм - 2,5 бар
35 mils - 0,900 мм - 3,0 бар

Капельні трубки для поливу і ландшафтних робіт (гнучкі, круглі)

40 mils - 1,000 мм - 3,5 бар
44 mils - 1,100 мм - 4,0 бар
48 mils - 1,200 мм - 4,1 бар

 

*1 mil - одиниця виміру відстані в англійській системі мір, що дорівнює 11000 дюйма (або 0,025 мм)

 

На відміну від крапельних стрічок, гарантійний термін багаторічних крапельних трубок може становити до 5 років, вони використовуються в основному для поливу багаторічних рослин, де трубка розміщується стаціонарно на кілька років, може обростати корінням, накриватися агроволокном. Широке застосування багаторічні трубки для крапельного поливу знайшли в ландшафтному дизайні, де вони застосовуються для поливу різних багаторічних рослин, декоративних хвойників, дерев, де найчастіше потрібна велика гнучкість трубки і дуже складно зробити її заміну. 

 

Відстань між крапельницями

 

Відстань між крапельницями крапельних трубок визначає наскільки щільно буде здійснюватися полив - важливо, щоб крапельниця потрапляла в межах 5-10 см від стовбура рослин. Крок установки вбудованих емітерів дозволяє більш раціонально використовувати воду. При виборі кроку вбудованих крапельниць основним чинником є щільність посадки рослин. Наприклад, для зелені і салату, кропу важлива велика щільність поливу і для цих цілей ідеально підходять трубки з кроком емітерів 10 см, з такою відстанню мокре пляма утворюється по всій довжині трубки для капельного поливу. Якщо потрібно полити щільний ряд багаторічних самшитів, оптимально застосувати трубу для капельного поливу діаметром 16 мм з кроком крапельниць 20 см. Для поливу клумб з щільною висадкою багаторічних рослин використовують крапельні трубки з кроком емітерів 30 см. Для вирощування томатів, які висаджені на відстані 50 см, ідеально підійде капельна труба з емітерами із кроком 50 см і т. д.

 

Існуючі дистанції між емітером краплинної трубки:

 

  • 20 см
  • 25 см
  • 30 см
  • 33 см
  • 50 см
  • 70 см
  • 100 см

 

Швидкість поливу труби для капельного поливу

 

При розрахунку крапельного поливу важливим фактором є швидкість поливу і витрата води крапельної трубки. Наприклад: 200 м трубки з водовыливом 2,1 л/год з одного емітера з кроком крапельниць 20 см буде споживати 2100 л/годину, в той час як 200 м трубки з витратою 1,0 л/год з одного емітера з кроком крапельниць 100 см буде споживати всього 200 л/год. Це визначає діаметр підвідного трубопроводу, потужність джерела водопостачання і швидкість поливу в цілому. 

Важливо враховувати яка норма поливу рослин і скільки часу потрібно трубі для крапельного поливу для проходження циклу поливу, якщо часу достатньо можна використовувати трубки з мінімальним споживанням води, це заощадить витрати на всіх інших комплектуючих системи. Якщо цикл повинен відбуватися швидко, бажано використовувати трубки для краплинного зрошення з великою витратою, це стосується в першу чергу дерев, де норма поливу може становити 60 л за один цикл.

 

Типи емітерів (крапельниць, лабіринтів)

 

Існує безліч варіацій емітерів труб для крапельного поливу: плоскі, циліндричні, короткі, довгі, з компенсацією тиску, з одним або декількома отворами. Розглянемо деякі типи вбудованих емітерів крапельної труби:

Плоскі - всередині труби для капельного поливу здатні пропускати воду без великого опору, що дозволяє підключати довгі відрізки труб діаметром 16 мм 

Циліндричні - дозволяють пропускати більший об'єм рідини через крапельницю, бувають двосторонні крапельниці, що більшою мірою захищає від засмічення

Довгі - мають складні турбулентні лабіринти з великим ступенем захисту від дрібних частинок у воді

Короткі - гарна пропускна здатність емітера, підходять для підготовленої і відфільтрованої води

З компенсацією - поливають рівномірно по всій довжині і на схилах

 

Кожен виробник може виготовляти труби для крапельного поливу з унікальними характеристиками і призначенням, більш детально можна вивчити дану тему в технічних характеристиках багаторічних крапельних трубок на сторінці товару.

 

Компенсація тиску

 

Багаторічні крапельні трубки з емітером бувають в двох виконаннях - з компенсацією тиску або без компенсації. Визначальним фактором у виборі трубки є їх цільове призначення та ціна, адже капельні трубки з компенсацією тиску коштують дорожче. Інформація нижче дозволяє порівняти відмінність у 2 типах виконання і зрозуміти який тип емітерної трубки більш підходящий для ваших потреб.

 

Капельна труба без компенсації тиску

Якщо крапельна трубка без компенсації тиску - це означає, що спочатку труби тиск буде вище, а по мірі проходження рідини на довгу дистанцію (від 30 м і вище) тиск буде зменшуватися, це позначається на швидкості поливу крапельниць, яка може мати відмінність більш ніж 10%. Крапельна трубка без компенсації відмінно підходить для побутового застосування, де не вимагається точна рівномірність поливу або для систем, де трубки розкладені масивами з кількома з'єднаннями від однієї магістралі. Також крапельні трубки без компенсації тиску ідеально підходять, якщо довжина лінії не перевищує 30-50 м, при цьому рівномірність поливу буде майже однаковою на початку і в кінці трубки.

 

Трубка для крапельного поливу з компенсацією тиску

Професійні багаторічні трубки крапельного поливу, характеризуються наявністю мембрани в емітерах, для відкриття якої потрібно створити певний тиск, завдяки чому рідина рівномірно розподіляється по всій довжині крапельної лінії і з однаковою швидкістю виливається з крапельниць. Таке виконання також додатково захищає вбудовані крапельниці від засмічення. Трубки з компенсацією тиску за рахунок специфіки виробництва коштують дорожче.

 

Кількість шарів трубки

 

Існують одношарові і двошарові трубки для капельного поливу. Двошарові трубки складаються з внутрішньої гнучкої оболонки і зовнішнього шару покриття з поліетилену, завдяки чому крапельна трубка має підвищену гнучкість і високу ступінь захисту від ультрафіолету. Крім цих переваг трубка набуває додаткову товщину і стійкість до механічних пошкоджень. Двошарові трубки широко застосовуються в ландшафтному дизайні, де важливо прокладати трубку з численними поворотами без деформації самої стінки. Підвищена товщина стінки також дозволяє людині спокійно ходити по клумбі поверх прокладеної трубки.

 

Наземні крапельні труби

 

На ринку представлені наземні крапельні труби, а також підземні крапельні трубки. Наземні використовуються для прокладки поверх грунту і вони мають найбільш широку різновидність. Наземна прокладка трубки передбачає, що вона кріпиться фіксаторами до грунту і може бути розкладена на 1 сезон з подальшим демонтажем (для трубок з товщиною стінки приблизно до 0,9 мм) або стаціонарно без демонтажу на зиму (крапельні трубки для ландшафтних робіт з товщиною стінки від 0,9 мм). Наземна капельна трубка для поливу дозволяє також підвішувати її на дроті, для цього існують спеціальні кріплення. Такий тип монтажу часто використовують в садах для зрошення дерев. Підвішені крапельні трубки не потрібно обкошувати і вони не засмічуються з часом, якщо емітер стикається з грунтом.

 

Підземні трубки для крапельного поливу

 

Підземний тип монтажу можна робити лише зі спеціалізованими краплинними трубками, так як вони повинні володіти великою стійкістю до засмічення, самопромывными емітером, захистом від проникнення коренів, захистом від тиску землі, довговічністю експлуатації. Трубки такого типу повинні мати товстою стінкою і бути розраховані на стаціонарний багаторічний монтаж. Подземные капельные трубки применяются для наиболее качественного полива растений, так как водяное пятно от капельницы распространяется непосредственно возле корневой системы в трехмерном измерении, в отличие от наземных трубок. Высокая цена таких трубок обуславливается сложностью их изготовления.

 

Виробники труб для крапельного поливу

 

В нас на сайті можна купити капельні труби із вбудовуваними крапельницями без компенсації або з компенсацією тиску. Крапельна трубка з емітерами завжди в наявності. Ми пропонуємо крапельні трубки Irritec (Італія), Metzerplas (Ізраїль), RainBird (США), Presto-PS (Україна).

Серед виробників на ринку виділяються компанії, такі як Irritec, Metzerplas, Rain Bird, Presto-PS, що пропонують високоякісні продукти для оптимізації процесу поливу.

Компанія Irritec відома своїм широким асортиментом крапельних систем поливу. Їх продукція включає різноманітні типи крапельних трубок, дренажні системи, компоненти для краплинного поливу та інноваційні рішення для розумного управління водними ресурсами.

Metzerplas, інший провідний виробник крапельних трубок, спеціалізується на високотехнологічних системах крапельного поливу. Вони пропонують широкий асортимент продуктів, включаючи багатошарові труби та компоненти, що забезпечують ефективний та рівномірний розподіл води на всій площі ділянки.

Rain Bird відомий своїми інноваційними технологіями для створення розумних систем крапельного поливу. Вони розробляють продукти, що дозволяють точно контролювати полив, враховуючи потреби рослин та заощаджуючи водні ресурси.

Presto-PS також займає важливе місце на ринку крапельних трубок, пропонуючи надійні та ефективні рішення для поливу рослин. Їхня продукція орієнтована на простоту встановлення та використання, забезпечуючи зручність та високу продуктивність.

 

Де купити трубу для капельного поливу?

 

Купити трубку для крапельного поливу можна на нашому сайті, оформивши замовлення через корзину і натиснувши кнопку "Купити". Також замовити трубу для крапельного поливу завжди можна за телефонами для зв'язку, вказаних в розділі "Контакти". Наші фахівці підберуть багаторічні капельні труби  для ваших потреб і дадуть відповіді на всі питання, нададуть вичерпну професійну консультацію.

Крапельну трубку для поливу також можна купити в багатьох спеціалізованих магазинах садово-городньої техніки. Це зручний та ефективний засіб для організації системи крапельного поливу. При виборі трубки для крапельного поливу варто звернути увагу на її якість та довжину, щоб вона відповідала розмірам ділянки або грядки, які потрібно поливати. Ціна на крапельну трубку може змінюватись в залежності від виробника, довжини та діаметра трубки. Щоб купити якісну капельну трубу за прийнятною ціною, рекомендується порівняти пропозиції різних магазинів і вибрати оптимальний варіант для вашого саду або городу.

Для покупки труби крапельного поливу також можна ввести в пошуку браузера словосполучення: Купити крапельну трубку, крапельна трубка купити, купити крапельну трубку для поливу, купити трубку для крапельного поливу, купити трубу для крапельного поливу, крапельну трубу купити

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner