Кошик
1855 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Сліпа трубка для крапельного поливу

Пропонуємо купити сліпу трубку для крапельного поливу в «СпецПоливСервіс» за чудовою ціною!

З такими універсальними трубками ви зможете організувати якісний полив рослин на вашій ділянці, навіть якщо вони розташовані нерівномірно і на великій відстані між собою. Також рекомендуємо додатково купити стрічку для крапельного поливу, завдяки якій ваша система зрошення буде більш ефективною.

До каталогу!

Головні переваги покупки сліпих трубок у нашому інтернет-магазині

Низька вартість

На сліпі трубки та крапельний полив ціна у нас значно нижча, ніж в інших магазинах. Ми закуповуємо продукцію у виробників безпосередньо і суворо дотримуємося їхньої цінової політики. Ви знайдете у нас все для організації поливу своєї ділянки за оптимальною вартістю. А при замовленні великого обсягу ми гарантовано зробимо хорошу знижку.

Великий вибір

У нашому каталозі є сліпа трубка 16 мм, зрошувачі, гідранти, кабелі, шланги, крани як для особистого використання, так і для організації автоматичної системи поливу на великій площі (полі або винограднику). Наші компетентні консультанти допоможуть підібрати вам найкращі комплектуючі, які забезпечуватимуть якісний полив рослин кілька сезонів поспіль.

Висока якість

Кожна крапельна трубка сліпа - це оригінальний виріб, який виготовляється на заводі з якісної та довговічної сировини. За багато років нашої роботи ми знайшли найкращих виробників, які надають нам сертифіковану продукцію, що відповідає світовим стандартам якості.

Розробка проекту

Вам потрібна не тільки сліпа трубка для крапельного поливу, але й інше обладнання для самостійного створення зрошувальної системи? Тоді радимо замовити у нас послугу проектування автоматичної системи поливу. Наші майстри розробляють економні та ефективні зрошувальні системи. Вони створять проект спеціально для вас і врахують усі ваші побажання та особливості ділянки, на якій встановлюватиметься система.

Зв'язатися з менеджером!

Сліпа трубка: функціональний пристрій та застосування в системах крапельного поливу

Сліпа трубка - це гнучкий поливальний шланг, що не має отворів для виходу води, на відміну від крапельної стрічки або труби з уже просвердленими отворами. Її основне призначення – рівномірний розподіл води по всій довжині труби та забезпечення точного підключення крапельних ліній.

Застосування сліпих трубок у системах крапельного поливу

  • Основна труба для подачі води. Сліпа трубка використовується як основна труба, що підводить, по якій вода надходить в систему. Вона є своєрідним "стовпом" води, з якого надалі відбувається розподіл вологи по всій ділянці поливу.
  • Точки підключення краплинних ліній. Через спеціальні сполучні елементи крапельні лінії підключаються до сліпої трубки. Ці точки підключення регулюються та забезпечують необхідний потік води до кожної краплинної лінії.

Переваги застосування сліпих трубок у системах крапельного поливу:

  1. Гнучкість та маневреність. Сліпа трубка гнучка та зручна в установці, що забезпечує легкість монтажу системи крапельного поливу.
  2. Ефективний розподіл води. Завдяки відсутності отворів у сліпій трубці вся вода рівномірно розподіляється по всій її довжині, забезпечуючи оптимальний полив рослин.
  3. Регулювання потоку води. Сполучні елементи дозволяють точно регулювати потік води у кожній краплинній лінії, що особливо важливо при роботі з різними видами рослин.
  4. Довговічність та надійність. Сліпі трубки виготовляються з якісних матеріалів, забезпечуючи тривалий термін служби системи крапельного поливу.

Сліпа трубка: зручність та економія в системах крапельного поливу

Сліпа трубка є важливим компонентом системи крапельного поливу, забезпечуючи рівномірний та ефективний розподіл води. Її зручність у використанні, гнучкість та можливість регулювання потоку роблять її незамінним елементом при створенні ефективних систем поливу для саду, городу чи інших ділянок. Завдяки надійності та довговічності сліпої трубки, системи крапельного поливу стають економічним та екологічно чистим вибором для піклування про рослини та оптимальне використання водних ресурсів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner