Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Мокріючий шланг

Шланг для поливу, що сочиться (також відомий як мікропористий шланг, пористий, мокріючий, "плачучий", "потіючий" шланг для поливу), є спеціалізованим інструментом для поливу, який забезпечує поступовий і рівномірний розподіл води по всій довжині шланга. Він оснащений мікропорами, через які вода просочується і досягає рослин. Шланг, що сочиться, зазвичай розташовується вздовж рослин або по всій площі саду, забезпечуючи цільовий напрямок поливу до коренів рослин.

 

 

Шланг, що сочиться купити

 

 

  1. Економія води: Шланг, що сочиться, зменшує витрату води в порівнянні з традиційним розпилювальним поливом. Він доставляє воду безпосередньо до коріння рослин, мінімізуючи випаровування та втрати води.

  2. Рівномірний полив: Шланг, що сочиться, забезпечує рівномірний розподіл води по всій довжині шланга. Це особливо корисно при поливі поруч посаджених рослин чи посівів, де необхідно доставляти воду точно в задані місця.

  3. Зручність та автоматизація: Шланги, що сочаться, можуть бути легко встановлені та автоматизовані за допомогою систем таймерів або контролерів поливу. Це дозволяє садівникам встановити оптимальний розклад поливу та вільно займатися іншими справами.

 

Шланги для поливу, що сочаться, являють собою інноваційне рішення для рівномірного та економічного зволоження рослин. Шланги цього типу, також звані "плачучі" або "мокріючі", забезпечують поступове виділення води вздовж всієї своєї довжини, створюючи оптимальні умови для кореневої системи.

Ви хочете купити шланг для поливу, що сочиться? Наш магазин пропонує різноманітність моделей цих інноваційних шлангів для крапельного поливу. Вони ідеально підходять для використання в садах, городах або навіть під час прокладання підземної системи поливу.

Шланги для крапельного поливу, що сочаться, відрізняються своєю простотою установки і довговічністю, забезпечуючи оптимальний розподіл вологи без втрат і перевитрати води. Відвідайте наш магазин, щоб придбати якісний шланг, що сочиться, і забезпечити турботу про ваш сад або город ефективним і зручним способом.

 

Шланг, що сочиться чи крапельна стрічка?

Через більш складне виробництво, товщину стінки і кількість необхідного матеріалу для виготовлення, мокріючий шланг купити трохи складніше по бюджету через досить високу ціну. При великих обсягах поливу набагато раціональніше застосовувати краплинну стрічку, але для побутових потреб шланг, що сочиться підходить ідеально.

 

Порівняння пористого шланга та крапельної стрічки:

 

Щільність поливу: Краплинні стрічки поливають із певним інтервалом через кожних 10-100 см залежно від типу стрічки. При тривалому поливі від 30 до 60 хв, особливо на суглинному грунті, пляма поливу може з'єднатися, створюючи зверху суцільну зону зволоження, але в кореневій зоні глибокий полив буде досягати тільки місця, де розташовані крапельниці. Якщо купити шланг, що поливається, полив буде рівномірно розподілятися по всій довжині на поверхні і в кореневій зоні.

Витрата води: За рахунок того, що мокріючий шланг створює через пори краплі по всій довжині, він має набагато більшу витрату води на 1 м.пог, в порівнянні з традиційними крапельними трубками та стрічками в яких крапельниці розташовані з певним кроком. Витрата шлангів, що сочиться, становить 1,2 - 76 л/год на 1 м.пог., в той час як крапельні стрічки мають витрату 1 - 10 л/год на 1 м.пог. Це впливає як на швидкість поливу, так і на діаметр підводних труб та необхідного джерела водопостачання.

Максимальна довжина ряду: Оскільки шланг, що сочиться, має більш вузький внутрішній діаметр і більшу витрату води, максимально допустима довжина ряду при збереженні однорідності поливу набагато менше, порівняно з краплинними стрічками. Шланг 16 мм, що сочиться, рекомендується укладати на відстань до 25 м в одну сторону, в той час, як крапельну стрічку можна застосовувати на відстані від 50 до 200 м в залежності від частоти розташування крапельниць і витрати води.

Товщина стінки: Шланг для поливу, що сочиться, виготовлений з щільної гуми товщиною 2 мм, в той час як крапельні стрічки - з тонкого поліетилену 0,15 - 0,18 мм, що істотно відрізняє ці 2 види шлангів по механічній стійкості на користь мікропористого шланга.

Робочий тиск: Діапазон тиску крапельних стрічок і мокріючих шлангів становить 0,1 – 1 бар, що додає необхідність використання знижувальних редукторів тиску.

Підземна прокладка: Шланг, що сочиться, для краплинного поливу можна застосовувати як для наземної, так і для підземної прокладки. Звичайну краплину не рекомендують використовувати для цих цілей - для підземної прокладки використовують трубки/стрічки, з товщиною стінки від 0,4 мм і антисифонним механізмом крапельниці, який запобігає всмоктування крапельницею води в грунті при закінченні циклу поливу.

Необхідність фільтрації: "Плачучий" шланг для поливу, що плаче, не вимагає такої ретельної фільтрації 125 мікрон, як стрічки або трубки крапельного поливу з традиційними вбудованими крапельницями. Це пов'язано з тим, що шланг, що сочиться, має пористу структуру по всій довжині та окружності, у зв'язку з чим його неможливо забруднити дрібними домішками настільки, щоб шланг перестав працювати.

Підключення: Шланг, що сочиться, випускається в бухтах від 7,5 до 100 м, має підключення з адаптером для шланга з одного боку і заглушку в кінці. Шланг, що сочиться, можна розрізати і з'єднувати штуцерними перехідниками діаметром від 13 до 16 мм. Крапельна стрічка випускається в бухтах від 100 м до 3500 м, підключається за допомогою фурнітури для крапельної стрічки.

Термін експлуатації: Шланг мокріючий має необмежений термін використання. На нашій практиці зустрічався шланг, який працював понад 10 років, і це не межа. Крапельні стрічки розраховані працювати від 1 до 3 сезонів.

Використання на сонці: Шланги для поливу, що сочаться, виготовлені з пористої гуми, яка під дією ультрафіолету з часом розкладається, ми не рекомендуємо використовувати "плачучі" шланги на сонці. Крапельна стрічка має у складі UF-стабілізатор, який допускає використання на сонці.

Резюме: Використовуйте шланг, що сочиться, у випадках, коли необхідно поливати, ряди декоративних рослин, невеликі городи, городні бокси, теплиці з дистанцією ряду від місця підключення до 30 м. щільно висаджених рослин. Мокріючий шланг для поливу також добре підходить для поливу цибулі, зелені, клумб і щільно висаджених рослин.Також рекомендуємо застосовувати шланг, що сочиться, у випадках, коли у воді є домішки кальцію, заліза та інших мікроелементів, які можуть з часом накопичуватися в краплинних стрічках. Як говорилося вище купити мокріючий шланг для поливу вигідно, коли вода для поливу поганої якості. Також шланг, що сочиться, ідеально підходить для підземної прокладки, що дозволяє створити 3D зволоження навколо кореневої зони рослин.

 

Мокріючий шланг від бочки
 

Робочий тиск шланга, що сочиться від 0,1 до 1 бар, що допускає його використання в самопливній системі поливу, за умови, що бочка буде розташована на висоті від 1 м над рівнем грунту, де планується організувати полив. При підключенні "потіючого" шланга з бочки ви отримаєте дуже повільний і рівномірний полив по всій довжині. У самопливній системі рекомендуємо використовувати максимальну довжину ряду до 30 м.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner