Кошик
1986 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Електромагнітні клапани нормально закриті, 24V AC

Купити магнітні клапани 24в змінної напруги 1", 1 1/2", 2", 3" (дюйма) для води. З витратою до 68 м3/ч. Замовити для систем автоматичного поливу в Києві з доставкою по Україні. Пластикові електроклапани для води. Соленоїдні клапани.

Електромагнітний клапан для систем автополиву

 

Сучасні системи автоматичного поливу стають все більш поширеними у приватних домоволодіннях, у сільському господарстві, ландшафтному дизайні та об'єктах громадського користування. Виконавчим та одним з головних елементів таких систем є електромагнітні клапани, що забезпечують ефективне керування потоком води. У нас в магазині представлені електромагнітні клапани провідних виробників, таких як: Hunter та Irritec. Клапани для автополиву забезпечують повну автоматизацію процесу поливу, гарантують абсолютну герметичність та надійність поливної системи.

Компанія Hunter США, з багаторічною історією в галузі автоматичного поливу, заслужено вважається лідером в індустрії завдяки своїй високій якості продукції та довірі клієнтів. Клапан електромагнітний нормально закритий від компанії Hunter - це еталон якості та надійності. Продукція Hunter відрізняється інноваційними технологіями, та можливостями, забезпечуючи зручність обслуговування та можливість швидкої заміни деталей (соленоїди, мембрани та ін.). Для зручності у використанні системи автоматичного поливу компанія Hunter має величезний асортимент таких пристроїв як клапан електромагнітний нормально закритий, в який входять: клапани з розміром підключення 1", 1,5", 2", та 3" дюйма, можливість вибору функції регулювання протоки, особливо зручно для крапельних зон поливу, також виконання різьбового підключення, внутрішня різьба або зовнішня.

Компанія Irritec - це Італійська компанія виробник поливного обладнання. У світі автоматичного поливу компанія Irritec займає заслужене місце лідера, пропонуючи передові технології для ефективного управління водними ресурсами. Одним з яскравих представників їх продуктового портфеля є електромагнітний клапан нормально закритий, що має важливу перевагу - наявність накидних гайок (американок) для зручного та компактного розміщення клапанів в одному місці.

 

 

Електромагнітний клапан для поливу, характеристики:

 

  • пропускна здатність електромагнітних клапанів залежить від їх розміру і становить від 0,05 до 69 м³/год

  • розмір під'єднання, ця характеристика вказує на розмір різьби в дюймах і може бути таких розмірів - 1", 1,5", 2", і 3" дюйми

  • гарантійний строк експлуатації електромагнітного клапана складає 2 - 5 років, залежно від моделі

  • виготовляються клапани в основному з високоякісного пластику, але в асортименті компанії Hunter є клапани з металу

  • наявність можливості регулювати потік рідини дозволяє зменшити пропускну здатність в електроклапані для води

  • електромагнітний клапан для поливу здатний витримувати тиск до 16 бар, а мінімально необхідний для нормальної роботи складає 1,5 бара

 

Компанії Hunter та Irritec надають широкий вибір електромагнітних клапанів для систем автоматичного поливу. Вибір між ними може залежати від конкретних вимог вашої системи, але обидві компанії славляться своєю якістю та інноваційними рішеннями. При виборі електромагнітних клапанів необхідно врахувати розміри підключення (1", 1,5", 2", 3" дюйми), пропускну здатність та інші технічні характеристики, щоб забезпечити ефективне і довгострокове функціонування системи автоматичного поливу. Купити електромагнітний клапан для поливу від провідних виробників світу це інвестувати в надійність своєї поливної системи, звертайтеся до наших спеціалістів для консультації та допомоги в підборі такого важливого елемента системи поливу як електромагнітний клапан нормально закритий!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner