Кошик
1825 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Візки для шлангів

Шланг для поливу є невід'ємною частиною будь-якої системи поливу на ділянці. Через нього забезпечується підведення води до всіх рослин, тому довжина шланга може бути різною. Кожен користувач, який вже вирішив питання поливу, зіткнувся з тим, що переміщення, зберігання поливу шланга може вимагати багато зусиль і викликати труднощі. Впоратися з цією проблемою допоможуть котушки та візки шлангу для поливу.

Візок шлангу для поливу призначений для його легкого транспортування ділянкою та правильного зберігання. Основною відмінністю візка є наявність коліс, завдяки яким його легко переміщати разом з намотаним шлангом. При використанні візка підвищується мобільність, свобода пересування.

Конструктивно візок для збору шлангу є металевою основою на колесах, на яку встановлений барабан, призначений для намотування шлангу. Також в конструкцію входять такі елементи як ручка для намотування шлангу, рукоятка для перевезення, обмежувач довжини шлангу, опорні елементи. Барабан (котушка) зазвичай виготовляється з первинного пластикового матеріалу, який має міцність, стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання та водорозчинних добрив.

Чому варто купити візок на колесах для шлангу: основні переваги використання

  • Зручність у використанні. Використовувати візок практично та зручно. Шланг намотується на барабан, не плутається під ногами, не перекручується, залишається чистішим;

  • Зберігання шлангу. Намотаний на барабан шланг найкраще залишати на зберігання. Так він не перегинається, займає мало місця, виглядає акуратно. Дотримання правил зберігання збільшує термін експлуатації шланга;

  • Легкість у переміщенні. Тяжкий за вагою шланг легко намотується на котушку за допомогою ручки, і його легко перевезти в потрібне місце, витративши на це мінімум фізичних зусиль. Це особливо актуально під час роботи на ділянках великої площі;

  • Простота складання. Конструкція збирається дуже легко, з цим цілком можна впоратися самостійно, не маючи професійних навичок та спеціального інструменту.

Кожен візок для садового шлангу розрахований на певну довжину шлангу. Це визначається розміром барабана та діаметром самого шлангу. Виробник зазвичай вказує максимальну довжину, на яку розрахована кожна модель.

Чому клієнти обирають компанію «СпецПоливСервіс»

У нашому магазині можна купити пістолет для поливу, а також інші комплектуючі для побудови зрошувальних систем. Вся продукція сертифікована і має високий рівень якості. Ми маємо великий досвід роботи в даній сфері та надаємо клієнтам професійні консультації, детально розповідаємо, як працює те чи інше обладнання. Фахівці підкажуть, який вам підійде візок зі шлангом для поливу, проаналізувавши ваші індивідуальні запити та потреби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner