Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Таймери і реле часу

Ласкаво просимо у світ інноваційних рішень для ефективного управління вашою електросистемою! У сучасному світі нас оточує велика кількість різноманітної техніки та електроприладів як вдома, так і на роботі. Темп нашого життя постійно прискорюється, і від нас вимагається більше продуктивності. Як керувати всім цим обладнанням, автоматизувати процеси та робити так, щоб вони вимагали мінімального втручання людини? Саме для вирішення цих завдань і призначені таймери та реле часу.

 

 

Таймери та реле часу, Оптимізація електросистеми.

 

Таймери та реле часу є справжніми помічниками у вирішенні завдань автоматизації. Вони застосовуються для включення або вимкнення електроприладів за заданою програмою в певний проміжок часу, полегшуючи життя та звільняючи вас від надмірних турбот. Важливо розуміти особливості цих пристроїв та їхній принцип роботи.

 

Особливості назви таймер та реле часу:

  • Таймер. Використовується для включення або вимикання електроприладів в заданому проміжку часу. Він не прив'язаний до реального часу і може використовуватися для включення систем поливу, освітлення тощо.

  • Реле часу. Має вбудований годинник реального часу та календар, який дозволяє включати та вимикати електроприлади в конкретно запрограмований час. Ідеально підходить для вуличного освітлення або автоматизації систем "Розумний будинок".

 

Класифікація пристроїв таймер та реле часу:

  1. Цифрові та механічні. Таймери та реле можуть бути цифровими, із вбудованим годинником, чи механічними, працюючи на пружинному механізмі.

  2. Діапазон програмованого часу. Реле може бути добовим, тижневим або з річним циклом, залежно від того, яку програму потрібно встановити.

  3. Тип конструкції. Є вбудовані, модульні та таймер в розетку. Перші встановлюються в загальних корпусах, другі можуть бути встановлені на DIN-рейку або просто в електрощитову, а таймер в розетку використовується для контролю за 1 приладом.

 

Як вибрати таймер та вибрати реле часу: Рекомендації.

При виборі пристрою важливо враховувати його призначення. Якщо потрібно керувати побутовою технікою, зручно використовувати звичайне реле часу або таймер в розетку, яке компактне, мобільне та просте в установці. Для управління електромережею цілком зручно використовувати таймер чи реле, яке монтується в розподільчий щит на DIN-рейку.

 

 

Чому купити таймер або купити реле часу в нас вигідно?:

 

В нашому каталозі ви можете з легкістю купити таймер або купити реле часу високої якості від надійних та перевірених виробників, з гарантією до 5-ти років. Окрім того, наша компанія пропонує широкий асортимент продукції з різними характеристиками для облаштування вашої системи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner