Кошик
2053 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Аксесуари та запасні частини для контролерів Hunter

Компанія «СпецПоливСервіс» - це якісні модулі та блоки живлення для контролерів поливу, за допомогою яких можна відновити роботу контролера або розширити його функціонал. Ми реалізуємо лише оригінальну продукцію відомих виробників. Також у нашому каталозі ви можете переглянути контролери поливу hunter, які заслужили довіру покупців по всьому світу.

 

Які вироби ви можете знайти у цій категорії

  • Трансформатори. Це прості та надійні комплектуючі для контролерів поливу, основним завданням яких є перетворення змінного струму 220В на 24В з силою 1А. Цієї напруги вистачає для повноцінного функціонування контролерів різних виробників. Трансформатори потребують заміни при поломці через коротке замикання або фізичне пошкодження обмоток.

  • Модулі розширення. Модулі для контролерів поливу дуже актуальні при створенні автоматичної системи зрошення великої території, де для нормального функціонування мало одного контролера. Модулі легко монтуються в основний виріб і дозволяють додати кілька додаткових зон зрошення (від 3 до 10 і більше).

  • Сонячні панелі. Це відносно нові запчастини для контролерів поливу, які працюють від акумуляторів та повністю забезпечують пульт керування необхідною енергією. Акумулятори накопичують сонячну енергію та перетворюють її на електричну. Це дуже зручно, тому що немає потреби підключати пульт контролера до електромережі.

  • Модулі Wi-Fi. Такі сучасні комплектуючі для контролерів системи поливу дозволяють підключити контролер поливу з wifi до хмарного сервісу Hydrawise. Це дозволить керувати автоматичною системою поливу віддалено зі смартфона або навіть з декількох пристроїв, отримувати дані про роботу і складати графіки зрошення без фізичної присутності на об'єкті, що поливається.

 

Чому купити комплектуючі для контролерів поливу найкраще у нас

  • Оригінальні вироби. Всі товари, які представлені в нашому каталозі, - це вироби, виготовлені в компаніях, відомих у всьому світі. Ми ретельно вибираємо виробників, щоб наші клієнти мали змогу придбати якісні комплектуючі для автоматичних систем поливу.

  • Гарна ціна. Ми закуповуємо всю продукцію лише безпосередньо у виробників для того, щоб виключити можливість попадання на наш склад підробок. Ми суворо дотримуємось цінової політики компанії-виробника, тому наші ціни набагато нижчі, ніж в інших магазинах.

  • Великий вибір. Наш каталог складається з великої кількості розділів, де представлені сотні комплектуючих, аксесуарів, запчастин та обладнання для створення ефективної автоматичної системи поливу. У кожній категорії подано позиції на будь-який бюджет.

  • Додаткові послуги. Наша компанія багато років займається не лише реалізацією, а й розробкою проектів, встановленням та сервісним обслуговуванням систем поливу. Ми завжди враховуємо всі побажання клієнта та особливості об'єкта, на якому буде встановлюватися зрошувальна система.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner