Кошик
1855 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Фільтр сітчастий

Система автоматичного поливу рослин користується великою популярністю завдяки своїй ефективності, зниженню трудових витрат людини, оптимальному витрачанню води. Щоб система функціонувала протягом тривалого періоду часу, необхідно якісний фільтр для крапельного поливу купити, який запобігатиме швидкому забрудненню системи та її виходу з ладу. Один з найдоступніших та найефективніших видів – сітчастий фільтр для крапельного поливу. Він виконує функцію механічного очищення води.

Конструкція та принцип роботи сітчастого фільтра

Виріб складається з двох конструктивних елементів – картриджа та корпусу. Картридж оснащений численними осередками, які затримують частинки забруднень. Осередки сітки можуть бути різного розміру, залежно від вимог, які ставляться перед якістю води для поливу. Дрібні осередки здатні затримувати невеликі частинки забруднень та забезпечувати максимальну чистоту води. Очищення води від домішок тим тонше, ніж дрібніші комірки на сітці. Як матеріал виготовлення картриджа фільтра використовують нержавіючу сталь або різні полімерні, синтетичні матеріали.

Як працює фільтр очищення води сітчастий для крапельного поливу:

  • Вода подається до входу у пристрій;

  • Далі вона надходить крізь поверхню фільтра, що очищає;

  • Осередки фільтра затримують засмічення, чиста вода проходить далі до виходу.

У системах автоматичного поливу сітковий фільтр для крапельного поливу встановлюється в місцях виходу води з насоса.

Які переваги має сітчастий фільтр для крапельного поливу в Україні

  • Значне продовження терміну служби стрічки з емітерами, крапельниць;

  • Відсутність потреби змінювати змінні картриджі, що забезпечує фінансову економію;

  • Забезпечення необхідного рівня механічного очищення води;

  • Сітчасті фільтри з редуктором тиску виконують також функції регулювання тиску в системі;

  • Сітчастий фільтр має триваліший період експлуатації, ніж дисковий фільтр для крапельного поливу, більш високу міцність.

Сітчасті фільтри рекомендується встановлювати в системах зі стабільним тиском води, де немає гідроударів або вода подається самопливом.

Фільтр сітчастий для крапельного поливу купити у Києві: переваги покупки у компанії «СпецПоливСервіс»

Компанія «СпецПоливСервіс» має великий досвід роботи із системами автоматичного поливу. Фахівці є професіоналами своєї справи та завжди глибоко вникають у проблему кожного клієнта. Ми проаналізуємо всю інформацію про конкретну ділянку та порекомендуємо, які засоби очищення води будуть оптимальними. Доставка товарів від нашої компанії здійснюється по всій території України. Залежно від обсягу замовлення надаються найвигідніші знижки.

Ми надаємо послуги із розробки індивідуальних проектів системи поливу. Розробимо вам детальний план поливу, з урахуванням всіх нюансів. Якщо ви замовите комплект обладнання, ми повернемо вартість проекту!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner