Кошик
1987 відгуків
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Фільтр дисковий

Крапельний полив – один із найефективніших способів підтримувати оптимальний рівень вологості у прикореневій частині рослин. Для того, щоб система автоматичного крапельного поливу функціонувала тривалий час, необхідно купити фільтр для крапельного поливу. Спеціальний фільтр забезпечить очищення води від сміття та інших забруднень, запобігає засміченню сопла, через яке проводиться подача води до коренів рослин. На дискові фільтри для крапельного поливу ціна встановлена оптимальна, відповідно до їх якості та функціональності.

Конструкційні особливості дискового фільтра

Конструкція складається з картриджа із кількох дисків, виготовлених із полімерного матеріалу. Диски добре витримують тиск від тиску води, вплив високих температур. Під водяним тиском ці картриджі накладаються один на одного, утворюючи складну структуру, яка затримує пісок, мул, глину та інше сміття. За відсутності тиску води диски легко роз'єднуються. Корпус, який містить фільтруючий картридж, може бути виготовлений з пластику або металу.

Які переваги має дисковий фільтр для крапельного поливу:

  • Фільтри такого типу дуже ефективні, вони мають більшу площу фільтраційної поверхні та функціонують більш тривалий час між промиванням, ніж сітчастий фільтр для крапельного поливу;

  • Більшість виробів виготовляється з пластику, стійкого до ультрафіолету, високих температур, впливу добрив, тому вони надійні та довговічні;

  • Дисковий фільтр для крапельного поливу купити варто, тому що він легший в обслуговуванні та промиванні.

Особливо ретельно необхідно стежити за чистотою фільтра, оскільки через наявність забруднень диски можуть притискатися один до одного недостатньо щільно і це призведе до неякісної фільтрації води.

Для промивання дискових фільтрів можна використати кілька способів:

  • ручний – картридж виймається з корпусу, далі необхідно звільнити затискач дисків і промити їх поверхню;

  • напівавтоматизований – на корпусі встановлюють рухливу ручку і кран. Для промивання необхідно відкрити кран і крутити ручкою, що забезпечує вимивання бруду з картриджа;

  • автоматизований – такий спосіб доцільно використовувати, коли в системі встановлено більше двох фільтрів. При зміні тиску більше 0,5 бар один із них закривається на подачу води. За допомогою зворотного струму промивається картридж, брудна вода відводиться із системи.

В Україні фільтр дисковий для крапельного поливу, ціна якого оптимально відповідає якості, рекомендується використовувати у системах із високим тиском. Він спокійно витримує тиск до 10 бар, не втрачаючи своїх технічних властивостей. Також такі фільтри піддаються ремонту у разі виникнення певних неполадок.

Компанія «СпецПоливСервіс» пропонує дисковий фільтр для крапельного поливу купити в Одесі зі швидкою доставкою по всій Україні. Досвідчені фахівці проконсультують з усіх питань та допоможуть зробити правильний вибір.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner