Кошик
1830 відгуків
Термін відправки замовлень 1-2 дні
СпецПоливСервіс - Все для поливу, інтернет-магазин поливу
+380 (97) 082-26-08
Kyivstar

Фурнітура для крапельної трубки 16, 20 мм (йоршова / зубчата / штуцерна)

В інтернет-магазині «СпецПоливСервіс» завжди є якісна фурнітура для крапельної трубки. Це трійники, муфти, фіксатори, заглушки, перехідники та штуцерні крани, які доповнюють основне обладнання та значно підвищують ефективність системи поливу.

 

Як вибрати та купити фурнітуру для крапельної трубки високої якості

 • Діаметр. Важливо, щоб йоржова фурнітура для крапельної трубки мала зовнішній і внутрішній діаметр, який ідеально підійде для з'єднання комплектуючих системи поливу. Це запобігає поломкам і порушенням у роботі зрошувальної крапельної системи.

 • Товщина стінок. Зубчаста фурнітура для крапельної трубки повинна мати оптимальну товщину стінок для надійного захисту деталей системи, що з'єднуються, від втрати води або ускладнення її руху. У нас є сліпа трубка для крапельного поливу, до якої ви з легкістю підберете всю необхідну фурнітуру.

 • З'єднання. Фіксатори повинні обов'язково мати гумову прокладку, що гарантує міцну та надійну фіксацію трубок. Заглушки повинні мати розмір, при якому виключається протікання води або випадкове ковзання при механічному впливі.

 • Склад. Якщо на фурнітуру для крапельної трубки ціна в інших інтернет-магазинах дуже низька, рекомендуємо обов'язково уточнити у менеджерів склад виробів. Тому, що при виготовленні деталей з якісного та міцного пластику чи металу вартість їх не може бути надто низькою. Тому купити систему крапельного поливу у Києві рекомендуємо у нас.

 

Яка фурнітура для крапельної трубки представлена в нашому каталозі

 • Штуцерні крани. Дозволяють надійно приєднати трубку до загальної магістралі системи та за необхідності перекривати воду в ній. Виготовлені із пластику, стійкого до впливу ультрафіолету та хімії.

 • Заглушки. Встановлюються в кінці трубок, запобігаючи витіканню води із системи. Виробники гарантують довгий термін служби таких виробів завдяки якісній сировині, що використовується під час їх виробництва.

 • Перехідники. Застосовуються для з'єднання трубки із краном або іншими деталями зрошувальної системи. Можуть бути виготовлені із металевих сплавів або міцного пластику. 

 • Трійники. Допомагають правильно сформувати розгалуження та надати системі поливу необхідну форму. У каталозі ви знайдете трійники із різним діаметром для з'єднання всіх видів трубок.

 • Муфти. Ці ребристі з'єднувачі надійно з'єднують сліпі трубки та інші поліетиленові труби. Виготовляються із довговічного пластику, який не боїться вологи та сонця.

 • Фіксатори. Використовують у системах крапельного поливу для фіксації трубок до ґрунту. Зазвичай стійкі до вологи та сонячних променів.

 • Кільця. Такі хомути служать додатковим затискачем у місцях з'єднання трубок і запобігають протіканню. Дуже швидко встановлюються без додаткових інструментів.

 • Клапани. Захищають автоматичну систему поливу від появи повітряних пробок і появи надлишкового тиску в трубах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner